TAHSILATEARSHAD.COM

‏ مرور کنید درجه های MSc در لهستان را علوم زیستی 2019/2020‏

کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد به طور معمول در زمینه های علوم و علوم اجتماعی است. کارشناسی ارشد ممکن است دوره بر اساس، مبتنی بر تحقیق، یا ترکیبی از این دو.

به هنگام تحصیل در رشته علوم زیستی& و حیات، دانشجویان ویژگی های مختلف علوم طبیعی را می آموزند. بر اساس حوزه تحصیلی مورد نظر، دانشجویان ممکن است به تحصیل و مطالعه در خصوص بدن انسان، زیست شناسی گیاهی، یا علوم حیوانی بپردازند تا به حل و قصل مشکلات دنیای واقعی کمک نمایند.

مانند بسیاری از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا، لهستان ارائه می دهد شهریه ارزان یا حتی رایگان به دانش آموزان اتحادیه اروپا. دانش آموزان آینده نگر باید به طور مستقیم به موسسه لهستانی انتخاب خود اعمال می شود. دانشگاه ورشو، به عنوان مثال، اتهامات بین £ 1،300 و £ 2،500 در هر سال برای دوره های زبان انگلیسی خود را.

‏ برترین های دوره های MSc در لهستان 2019/2020‏ علوم زیستی

8نتایج درعلوم زیستی, لهستان Filter

کارشناسی ارشد در باغبانی

Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان ورشو

فراهم می کند دانش آموزان با درک پس زمینه بیولوژیکی در حال رشد محصولات باغی و پس از برداشت "زندگی" از سبزیجات، میوه ها و گیاهان زینتی.

کارشناسی ارشد در تکنولوژی شیمی: کامپوزیت و نانومواد

Poznan University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان پوزناچ

کامپوزیت ها و نانومواد مواد شیمیایی فیزیکی و غیر آلی، مهندسی مواد و راکتورهای شیمیایی، تکنولوژی پلیمر، پردازش نانومواد و کامپوزیت ها را شامل می شود. طبقات آزمایشگاه اجازه می دهد سنتز و ویژگی های دقیق کامپوزیت ها را با کاربرد عملی مختلف خود با استفاده از خواص فیزیکی، مکانیکی و الکتروشیمیایی انجام دهند. فارغ التحصیل می تواند در تحقیق و صنعت مورد استفاده قرار گیرد که در آن دانش مواد پیشرفته مورد نیاز است. شایستگی او سنتز، مشخص کردن، پردازش و استفاده از کامپوزیت ها و نانومواد را با توجه به حفاظت از محیط زیست خواهد کرد. او آماده مطالعات دکترا است. دانش خود را به زبان انگلیسی اجازه می دهد تا مبادله آسان تجربه، ارتباطات، ارتباط مستقیم بین فردی و فرمول رسمی مستندات و / یا مشخصات را آسان کند.

استاد علوم در صنایع غذایی و تغذیه انسانی

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان وروشلاو

برنامه مطالعات مرحله دوم (سطح استاد) فن آوری مواد غذایی و تغذیه انسانی برای ارائه آموزش جامع در زمینه ارزیابی، پردازش، حفظ و ذخیره مواد خام مواد اولیه گیاهی و حیوانی طراحی شده است.

Master of Sciences in Horticulture

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان وروشلاو

کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی

Jagiellonian University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها اکتبر 2019 لهستان کراکوف

بیوتکنولوژی مولکولی یک برنامه تمام وقت از مطالعات است که به عنوان حرفه ای "استاد علوم در بیوتکنولوژی" است. این به دانشجویان (انتظار می رود که در نهایت مدرک کارشناسی) اختصاص داده شود که می خواهند بدانند ساز و کارهای مولکولی فرآیندهای بیولوژیکی و کسانی که مایل به اعمال این دانش به عمل هستند.

M.sc در بیوتکنولوژی کاربردی

Warsaw University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها فوریه 2020 لهستان ورشو

این برنامه شامل طیف گسترده ای از افراد متخصص (مدل سازی bioprocesses، تنظیم فرآیندهای بیوتکنولوژی، فرآیندهای جداسازی در بیوتکنولوژی، آزمایشگاهی فرایندهای تکنولوژیک و بیوتکنولوژی، بیوتکنولوژی از منابع طبیعی، و غیره)، که، همراه با افراد bioanalytical و انتخابی (bioanalytics ، سنسور و حسگرهای زیستی، microbioanalytics) یک پیشنهاد های جامع برای تمام فارغ التحصیلان علاقه مند در زمینه بیوتکنولوژی تشکیل می دهند.

MSc در بیوتکنولوژی

West Pomeranian University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها فوریه 2020 لهستان Szczecin

بیوتکنولوژی یک رشته تحصیلی است که ترکیبی از شایستگی تکنولوژیکی و توانایی استفاده از موجودات زنده در تولید حیوانات و گیاهان، حفاظت از محیط زیست، پردازش و تولید مواد غذایی، تولید مواد زیستی و بسیاری از حوزه های دیگر است. در طول تحصیلات خود، دانش و مهارت های گسترده ای در زمینه های بیوشیمی، میکروبیولوژی، حفاظت از محیط زیست، مهندسی ژنتیک و بسیاری دیگر از زمینه های فنی و طبیعی به دست خواهید آورد.

استاد علوم در سیستم های غذایی

EIT Food
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها سپتامبر 2020 لهستان ورشو آلمان اشتوتگارت ایتالیا تورین بریتانیا خواندن بلفاست اسپانیا مادرید + {تعداد} بیشتر

استاد برجسته در سیستم های EIT Food ، پیشنهاد منحصر به فرد EIT Food برای توسعه استعدادهای برتر بخش غذا است. این برنامه بر مبنای ترکیبی از مهارت های ضروری برای تبدیل شدن به نوآوران و کارآفرینان موثر در بخش مواد غذایی همراه با مهارت های فنی فنی است که متناسب با Pathway شغلی فرد برای هر دانش آموز طراحی شده است.