MASTERSTUDIES

‏ 2020‏ در {موضوع} MScs 3‏

کسب مدرک کارشناسی ارشد می تواند سال ها سخت کار و فداکاری را انجام دهد. بازپرداخت می تواند ارزش آن را به عنوان بسیاری از فارغ التحصیلان با درجه کارشناسی ارشد به کار حرفه ای واجد شرایط با جبران فراوان و فرصت های متنوع برای پیشرفت حرفه ای.

دانش آموخته علوم انسانی مولکولی چیست؟ این برنامه تحصیلات تکمیلی که معمولا دو سال تحصیلی تمام وقت برای کسب درآمد می کند، دانش آموزان را از دانش هایی مانند بیوشیمی، زیست شناسی سلولی، زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی برای دانش آموزان برای حرفه های آینده در تحقیقات علمی و دانش تحصیلات. دانشجویان ادبیات را می خوانند، در کلاس ها، پروژه های تحقیقاتی کامل، و در یک آزمایشگاه کار می کنند، زیرا دانش و مهارت های اخیر به دست آمده خود را برای استفاده در دست کارهای خود قرار می دهند.

دریافت مدرک کارشناسی ارشد می تواند برای فارغ التحصیلان مفید باشد، زیرا این مدرک به عنوان اثبات این است که دانش آموزان افراد سخت کوش و متعهد هستند. در یک بازار کار رقابتی، داشتن آموزش پیشرفته می تواند دانشجویانی را که به شدت به دنبال کارفرمایان هستند، ایجاد کند.

داشتن مدرک کارشناسی ارزیابی می تواند بسته به عوامل مانند موقعیت مکانی که مدرسه در آن قرار دارد و یا اینکه دانش آموزان قادر به تکمیل کارهای مورد نیاز هستند، متفاوت باشد. دانش آموزان باید با مدارس آینده نگر به منظور دریافت اطلاعات درسی تحصیلی فعلی صحبت کنند.

بسیاری از دانش آموزانی که در رشته علوم انسانی مولکولی کار می کنند، کارهای تحقیقاتی، فارماکولوژی، پزشکی، حفاظت از محیط زیست، مشاوره انرژی و حفظ حیات وحش را انتخاب می کنند. بعضی از فارغ التحصیلان می خواهند در آکادمی ها باقی بمانند و به کارکنان هیات علمی یا پژوهش در دانشگاه ها بپیوندند، در حالی که دیگران می توانند وارد بخش غیر دولتی شوند و برای شرکت های خصوصی سرمایه گذاری کنند. سایر فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم بگیرند که برای ادامه تحصیل در رشته دکترا به منظور افزایش دانش و مهارت های خود اقدام کنند.

اگر می خواهید حرفه ای خود را پیش ببرید، دانش خود را بیشتر سوژه کنید و فرصت های بهتر را بدست آورید، درآمد MSc یک راه خوب برای شروع است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

3نتایج درعلوم زیستی ملکولی Filter

زیست شناسی مولکولی MSc (Bioinformatics)

University of Bath
کارشناسی ارشد(MSc)
21 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
30 ژوئن 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

درک در مورد مبنای مولکولی و سلولی زندگی و کاربردهای آن در بهداشت ، دارو یا امنیت زیستی غذایی را توسعه دهید و شما را برای کار در تحقیقات یا صنعت آماده کنید. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد علوم زیست

Julius Maximilians Universität Würzburg
کارشناسی ارشد(MSc)
12 اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
4 ترم ها
15 ژوئیه 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

آیا شما علاقه مندید که از پیچیدگی جذاب موجودات زنده ، از مولکولهای منفرد گرفته تا اکوسیستم های جهانی بیاموزید؟ آیا می خواهید با زیست شناسی سلولی ، بیوشیمی ، نوروبیولوژی ، ژنتی ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی

University of Southern Denmark
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

در برنامه کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی شما در مورد واکنش های سلول، پروتئین ها و توابع آنها و ژن از موجودات زنده یاد بگیرند. این مرکز هستند ... ...

اطلاعات بیشتر