Filter
کارشناسی های ارشد علوم
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} برنامه های کارشناسی ارشد علوم 2‏ برتر

کسب مدرک کارشناسی ارشد می تواند سال ها سخت کار و فداکاری را انجام دهد. بازپرداخت می تواند ارزش آن را به عنوان بسیاری از فارغ التحصیلان با درجه کارشناسی ارشد به کار حرفه ای واجد شرایط با جبران فراوان و فرصت های متنوع برای پیشرفت حرفه ای.

دانش آموخته علوم انسانی مولکولی چیست؟ این برنامه تحصیلات تکمیلی که معمولا دو سال تحصیلی تمام وقت برای کسب درآمد می کند، دانش آموزان را از دانش هایی مانند بیوشیمی، زیست شناسی سلولی، زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی برای دانش آموزان برای حرفه های آینده در تحقیقات علمی و دانش تحصیلات. دانشجویان ادبیات را می خوانند، در کلاس ها، پروژه های تحقیقاتی کامل، و در یک آزمایشگاه کار می کنند، زیرا دانش و مهارت های اخیر به دست آمده خود را برای استفاده در دست کارهای خود قرار می دهند.

دریافت مدرک کارشناسی ارشد می تواند برای فارغ التحصیلان مفید باشد، زیرا این مدرک به عنوان اثبات این است که دانش آموزان افراد سخت کوش و متعهد هستند. در یک بازار کار رقابتی، داشتن آموزش پیشرفته می تواند دانشجویانی را که به شدت به دنبال کارفرمایان هستند، ایجاد کند.

داشتن مدرک کارشناسی ارزیابی می تواند بسته به عوامل مانند موقعیت مکانی که مدرسه در آن قرار دارد و یا اینکه دانش آموزان قادر به تکمیل کارهای مورد نیاز هستند، متفاوت باشد. دانش آموزان باید با مدارس آینده نگر به منظور دریافت اطلاعات درسی تحصیلی فعلی صحبت کنند.

بسیاری از دانش آموزانی که در رشته علوم انسانی مولکولی کار می کنند، کارهای تحقیقاتی، فارماکولوژی، پزشکی، حفاظت از محیط زیست، مشاوره انرژی و حفظ حیات وحش را انتخاب می کنند. بعضی از فارغ التحصیلان می خواهند در آکادمی ها باقی بمانند و به کارکنان هیات علمی یا پژوهش در دانشگاه ها بپیوندند، در حالی که دیگران می توانند وارد بخش غیر دولتی شوند و برای شرکت های خصوصی سرمایه گذاری کنند. سایر فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم بگیرند که برای ادامه تحصیل در رشته دکترا به منظور افزایش دانش و مهارت های خود اقدام کنند.

اگر می خواهید حرفه ای خود را پیش ببرید، دانش خود را بیشتر سوژه کنید و فرصت های بهتر را بدست آورید، درآمد MSc یک راه خوب برای شروع است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درعلوم زیستی ملکولی

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

برنامه فوق العاده ما در زمینه علوم بیومولکوری و بیومدیکال، شما را با مهارت های عملی در تحقیقات علمی و یک منبع ارزشمند از دانش آکادمیک با جدیدترین تحقیقات در این زمینه، آم ... [+]

علوم زیست مولکولی و زیست پزشکی به چالش کشیدن، خواستار دانش آموزان مشتاق و محرک هستند. البته، این زمینه های برش لبه همچنین پتانسیل باور نکردنی برای تاثیر مثبت - و حرفه ای معنی دار است.

علوم زیست پزشکی امیدوار به درمان بیماری ها و بهبود سلامت و رفاه مردم در سراسر جهان است. هر کشف آینده را شکل می دهد. هر سهم به نفع مشترک است.

GCU در رتبه 20 در انگلستان قرار دارد که برای تحقیقات بهداشتی متفقین در سطح استانداردهای جهانی (چارچوب تحقیقاتی پیشرفته) رتبه بندی شده است. برنامه فوق العاده ما در زمینه علوم بیومولکوری و بیومدیکال، شما را با مهارت های عملی در تحقیقات علمی و یک منبع ارزشمند از دانش آکادمیک با جدیدترین تحقیقات در این زمینه، آماده می کند.... [-]

بریتانیا گلاسکو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Denmark

در برنامه کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی شما در مورد واکنش های سلول، پروتئین ها و توابع آنها و ژن از موجودات زنده یاد بگیرند. این مرکز هستند ... ... [+]

را به برنامه کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی پذیرفته شده است، شما نیاز به تکمیل یک برنامه کارشناسی مربوطه می باشد.در برنامه کارشناسی ارشد در علوم زیستی مولکولی شما در مورد واکنش های سلول، پروتئین ها و توابع آنها و ژن از موجودات زنده یاد بگیرند. این مناطق مرکزی در این پژوهش از هر دو سرطان، دیابت و بیماری های عفونی می باشد. محققان بخش با برخی از بزرگترین های زیست فناوری و شرکت های داروسازی همکاری و برنامه به شما می دهد فرصت را به ترکیب چالش مربوط به فرهنگستان ادبی یا انجمن علمی با مبارزه با بیماری.... [-]

دانمارک اودنسه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی