TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد علوم (MScs) 22‏ بیشترین مرور بر

کارشناسی علوم، به اختصار به عنوان کارشناسی ارشد، درجه پیشرفته در برخی از زمینه های مربوط به علوم، در مقایسه با استاد هنر است. این اغلب تعهد دو ساله تحصیلی است و ممکن است به دانش آموز اجازه دهد که در حرفه او پیشرفت کند.

کارشناسی ارشد در علوم حیوانی چیست؟ این درجه می تواند زیست شناسی حیواناتی را که به طور خاص توسط انسان ها کنترل و کنترل می شود، کشف کند. در گذشته، این زمینه اغلب به نام "دامداری" نامگذاری شد. علوم انسانی به حیوانات خانگی و حیوانات خانگی و غیره متمرکز است، به عنوان حیوانات وحشی یا عجیب و غریب. به طور کلی، مطالعه علوم حیوانی یک برنامه آموزشی قوی علمی را با تجربه دستکاری با حیوانات واقعی ترکیب می کند.

کارشناسی علوم انسانی این امکان را برای درک روابط حیوانات و انسان با آنها فراهم می کند و پایه ای برای کار با حیوانات در آینده است. این درجه همچنین یک درک نظری و علمی از زیست شناسی و رفتار حیوانات خانگی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا نیازهای خود و مسائل بهداشتی را بهتر تفسیر کنید.

هزینه برای اخذ مدرک تحصیلی در علوم انسانی می تواند به شدت متفاوت باشد و بستگی به مؤسسه ای که دانشجو انتخاب می کند و همچنین مقدار زمان لازم برای تکمیل درجه خاصی باشد. با توجه به برنامه های مختلف، دانش آموزان قطعا هزینه هر یک را باید تحقیق کنند.

کارشناسی علوم انسانی ممکن است انواع گزینه های حرفه ای را ارائه دهد. فارغ التحصیلان ممکن است به دنبال کار در صنایع مانند کشاورزی لبنی یا افزایش گاو یا دامداری برای گوشت باشند. برخی از افراد با این درجه ممکن است به عنوان بازرسان ایالتی یا شهرستان کار کنند و با حیوانات کار کنند. دیگران ترجیح میدهند که تحصیلات خود را ادامه دهند و مدرک پزشكی حیوانات را بگیرند، تبدیل به دامپزشک یا دستیار دامپزشکی شوند.

مکان های زیادی برای پیگیری کارشناسی ارشد در حیوانات علوم وجود دارد، هر دو آنلاین و در موسسات سنتی. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

22نتایج درعلوم دامی Filter

کارشناسی ارشد علوم حیوانی

Myerscough College
پردیس دانشگاهی 1 سال آگوست 2020 بریتانیا لنكشير

این دانشکده علوم حیوانی، که توسط دانشگاه مرکزی لنکشایر اهدا می شود، رویکرد چند رشته ای افراد را به رسمیت می شناسد. هدف این دوره گسترش دانش تخصص دانش آموزان به تمام مهارت ها و دانش مورد نیاز برای اطلاع رسانی و هدایت تغییرات صنعت است. کارشناسی ارشد خواهد بحث و ارزیابی انتقادی از فعالیت های صنعت و تحقیقات علمی در این زمینه را تشویق کند. این دوره همچنین دانشجویان را قادر می سازد تا در مورد مسائل جاری بازتاب دهند و مهارت های حل مساله را تشریح کنند که اصالت فکر را تشویق می کنند.

کارشناسی ارشد در علوم اسب سواری

Myerscough College
پردیس دانشگاهی 1 سال آگوست 2020 بریتانیا لنكشير

MSc Equine Science یک درک سیستماتیک و آگاهی انتقادی از مسائل جاری در خط مقدم علم سوارکاری را توسعه می دهد. پیشرفت درک دانش آموزان از تکنیک های کاربردی برای تحقیق و بورس تحصیلی در علوم سوارکاری، البته برنامه اصلی دانش را برای حل مسائل پیچیده ترغیب می کند.

استادان علوم در علوم حیوانی و تولید دام (m.sc)

Joseph Ayo Babalola University
پردیس دانشگاهی تمام وقت مارس 2020 نیجریه ایلسا

کارشناسی ارشد علوم حیوانی و تولید دام (M.Sc)

استادان با پژوهش در اسب (علم و مدیریت)

Royal Agricultural University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 - 24 ماهها آگوست 2020 بریتانیا Cirencester

توسعه مهارت های تحقیقاتی خود را به عنوان بخشی از یک تیم بررسی چالش های کلیدی رو به کشاورزی، مدیریت زمین و یا صنعتی اسب. علاوه بر این، شما همچنین ممکن است این اجلاس حضور تدریس کلاس به روز رسانی دانش و درک خود را در رشته های مربوط به مطالعه خود و برای پیشبرد مهارت های نقد خود را.

کارشناسی ارشد علوم دامی رفاه، اخلاق و قانون

University of Winchester
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا وینچستر + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد علوم دامی رفاه، اخلاق و قانون در وینچستر انتقادی به ژرف استفاده معاصر از حیوانات، فراهم می کند و مهارت های تحصیلی و تخصص مورد نیاز برای حفاظت از حیوانات و پیشبرد رفاه آنها.

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) رفتار اسب، عملکرد و درجه آموزش را - تمام وقت

Sparsholt College Hampshire
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا اسپارسولت

البته درجه این کارشناسی ارشد طراحی شده است برای توسعه بیشتر مهارت های مربوط به اسب سواری دانشگاهی و دانش از فارغ التحصیلان، با تمرکز بر حوزه رفتار مربوط به اسب سواری، عملکرد و آموزش. دانش آموزان انتظار می رود که علاقه موجود در زمینه های کلیدی از تعاملات علم رفتار و اسب سوار اسب، به طور خاص تاثیر خود را بر عملکرد مربوط به اسب سواری. دانش آموزان بالقوه ممکن است از یک پس زمینه با پزشک در آمده ...

کارشناسی ارشد علوم اسب

Hartpury College, University of West England
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 سال آگوست 2020 بریتانیا گلوستر + {تعداد} بیشتر

تحصیلات تکمیلی در علوم اسب در Hartpury می تواند از شروع فرصت های زیادی هیجان انگیز است. برنامه های ماژول های تدریس تحویل از طریق مطالعه آخر هفته شامل

MSC سلامت و تولید حیوانات با آموزش از راه دور

Royal Veterinary College
آنلاین پاره وقت آگوست 2020 بریتانیا لندن

ما درک می کنیم که بسیاری از افراد با تحصیل تمام وقت مواجه هستند و با برنامه های بین المللی دانشگاه لندن همکاری می کنند

کارشناسی ارشد زیست شناسی حیوانات وحشی

Royal Veterinary College
پردیس دانشگاهی تمام وقت آگوست 2020 بریتانیا لندن

بهداشت حیوانات وحشی در میان غیر دامپزشکان با درجه برای اولین بار در جانور شناسی و زیست شناسی طور فزاینده ای محبوب تبدیل شده است.شناخت این، RVC، همراه با انجمن جانورشناسی لندن، لندن را توسعه داده اند یک دوره منحصر به فرد، با هدف

مدرک کارشناسی ارشد در تولید حیوانات و منابع طبیعی

Universidad Autonoma de Chihuahua
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ماهها ژوئیه 2020 مکزیک چيوهوا

این برنامه بر آموزش جامع منابع انسانی در سطح تحصیلات تکمیلی متمرکز است که با شرکت در فعالیت های تولید، اعتبارسنجی و / یا انتقال دانش، و همچنین آموزش حرفه ای، با پیشنهادات نوآورانه و بر اساس دانش به خواستار راه حل برای مشکل سیستم های تولید حیوانات، استفاده پایدار و استفاده از منابع طبیعی در Chihuahua، مکزیک و حتی فراتر از مرزهای آن است.

کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد در تعامل با حیوانات

University of Stirling
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 12 - 27 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا استرلینگ + {تعداد} بیشتر

این کارشناسی ارشد در تعامل انسان و حیوانات شما را به رویکردهای بین رشته ای و طیف متنوعی از روش های مورد استفاده برای تحقیق روابط ما با گونه های دیگر معرفی می کند. این طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد و در تعاملات بین انسان و حیوانات در طیف گسترده ای از زمینه ها - از حیوانات خانگی به حیوانات کمک می کند مداخلات، باغ وحش ها، مزرعه ها و حفاظت.

کارشناسی ارشد در علوم پستاندار دریایی

University of St Andrews
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2020 بریتانیا سنت اندروز

کارشناسی ارشد علوم پستاندار دریایی دانش آموزان را برای حرفه ای حرفه ای در تحقیق و حفاظت از پستانداران دریایی آماده می کند. این تنها مدرک تحصیلی محور در این موضوع محبوب در سراسر جهان است و توسط متخصصان برجسته در واحد تحقیقات دریانوردان دریایی و موسسه اقیانوس آرام اسکاتلند آموزش داده شده است.

علم کاربردی مرغداری (کارشناسی ارشد، Pg Dip، PG Cert، PG Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این برنامه فرصت منحصر به فرد تحقیقاتی را برای مطالعه جنبه های مختلف علم طیور ارائه می دهد و هدف آن تجهیز مهارت و دانش و درک متخصصان فعلی و آینده برای حل چالش های محلی و جهانی در تولید مرغ های پایدار است. ادامه کار یا تعهدات دیگر.

علم Equine (MSc، Pg Dip، Pg Cert، Pg Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 2 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این برنامه شامل یک رویکرد عمیق علمی برای مدیریت سلامت و رفاه، تولید مثل، رفتار، تغذیه، و ورزش برای اسب است. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه عملا یک رویکرد علمی برای به دست آوردن سلامت، رفاه و عملکرد اسب استفاده شود.

رفتار حیوانات بالینی (MSc، Dg Pg، Pg Cert، Pg Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این برنامه فراهم می کند انطباق تحصیلات تکمیلی را طراحی شده به طور خاص برای پاسخگویی به تقاضا برای آموزش آنلاین رفتار بالینی حیوانات در یک محیط یادگیری پشتیبانی شده است. این برنامه با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر شواهد برای کشف انگیزه های بالقوه، گزینه های مدیریت و درمان برای رفتارهای غیر طبیعی و / یا مشکوک به طور معمول توسط گونه های حیوانی که در یک محیط داخلی زندگی می کنند، بیان می شود.