Filter
کارشناسی های ارشد علوم
سوئد نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی دوره های MSc در سوئد را علوم دامی 2019/2020‏

MSc یا کارشناسی ارشد علوم یکی از دو محبوبترین درجه های کارشناسی ارشدrsqu;s& است. در سطح بین الملل، MSc عمدتاً پس از چهار سال تحصیل و مطالعه سخت و دقیق در حوزه ای که معمولاً یک زمینه علمی دارد، اعطا می شود.

علوم حیوانات شامل برنامه هایی در زمینه زیست شناسی و مدیریت غذا، گونه های حیوانات هم زی و آزمایشگاه است. دانشجویان درک و دریافتی از زیست شناسی حیوانات خواهند یافت و راه هایی را کشف خواهند نمود که پاسخگوی مسائل محلی و جهانی مرتبط با صنایع حیوانی باشد. این رشته تحصیلی برای افرادی که علاقمند به مدیریت حیوانات هستند، بسیار ارزشمند است.

سوئد بزرگترین کشورهای شمال اروپا، با جمعیتی در حدود 9.5 میلیون نفر است. این مرز نروژ و فنلاند است و به دانمارک از طریق پل تنگه اورسوند (Öresundsbron) متصل می شود. سوئد دارای یک سنت قوی بودن، کشور هنوز با احتیاط باز.

‏ برترین های دوره های MSc در سوئد 2019/2020‏ علوم دامی

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درعلوم دامی, سوئد

Lund University

در برنامه کارشناسی ارشد محیط زیست حیوانات شما یاد خواهید گرفت چگونه فرآیندهای تکاملی را در سطح ژن ها، افراد و جمعیت ها تجزیه و تحلیل کنید و آنها را درک کنید. ما یک محیط ت ... [+]

در برنامه استاد در اکولوژی حیوانات، شما یاد خواهید گرفت چگونه فرآیندهای تکاملی را در سطح ژن ها، افراد و جمعیت ها تجزیه و تحلیل کنید و درک کنید. شما در تجزیه و تحلیل و درک اینکه چگونه فرایندهای تکاملی و زیست محیطی، ظاهر، فیزیولوژی و رفتار در حیوانات شکل می گیرند، مهارت می گیرند. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه به تجزیه و تحلیل هزینه ها و مزایای صفات مختلف و چگونگی بهینه سازی آنها برای ایجاد استراتژی های باروری و زنده ماندن. ما یک محیط تحقیق عالی ارائه می دهیم، به خصوص در موضوعاتی مانند مهاجرت حیوانات، محیط زیست مولکولی، ترکیبات زندگی در زندگی، مقاومت در برابر بیماری در جمعیت طبیعی و تعامل های انگلی میزبان. شما از روش های مدرن و آزمایشگاهی در مطالعات مربوط به مسائل زیست محیطی و تکاملی که در حیوانات در تحقیقات اساسی و همچنین تحقیقات مرتبط با حفاظت کاربردی استفاده می شود استفاده می کنید. تاکید ویژه بر پرندگان به عنوان سیستم مدل است.... [-]

سوئد لوند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی