TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} MScs 8‏ عالیرتبه

کارشناسی ارشد یا مدرک کارشناسی ارشد، پیشرفت تحصیلی با تاکید علمی است که دانش آموزان ممکن است به سمت پس از موفقیت کسب مدرک کارشناسی مرتبط کار است. بسیاری از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد رفتن برای رسیدن به شغل خوب و پردرآمد در سراسر انواع صنایع جهانی، در حالی که دیگران را انتخاب کنید به دنبال دکترا.

دانش آموزان علاقه مند در پیشبرد آموزش و پرورش علمی خود را اغلب بپرسید، "چه کارشناسی ارشد در علوم جنگل است؟" این برنامه علوم جنگل کارشناسی ارشد گزینه خوبی برای دانش آموزان علاقه مند در انجام تحقیقات علمی که منجر به افزایش در هر دو پایه و دانش کاربردی است. اکثر برنامه های تحصیلات تکمیلی علوم جنگل تاکید بر استفاده پایدار از مناطق جنگلی جهان است. دانشجویان انتظار می رود به اتخاذ دانش، تجربه، مهارت و روش هایی که برای درک بسیار مهم هستند، استفاده، و حفاظت از مناظر جنگلی.مباحث از مطالعه به طور معمول شامل بسیاری از اکوسیستم های جهان، حفاظت از تنوع زیستی و حفاظت از حیات وحش است.

دانش آموزانی که درجه علوم جنگل کارشناسی ارشد دریافت مهارت و علمی دانش لازم برای اکسل به دست آورد. آنها ایستادگی کردن در مجموعه ای از مشاغل سود آور در زمینه سرعت در حال رشد از جنگل جهانی و علوم کشاورزی. به عنوان مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی و مدیریت منابع طبیعی به طور فزاینده در باره تبدیل، نیاز به واجد شرایط، حرفه ای آگاه در سراسر جهان رشد می کند. grads جنگلداری علوم کارشناسی ارشد نیز به طور معمول قادر به دست آوردن مشاغل درآمدزا در کشور در سراسر جهان است.

هزینه کسب یک مدرک کارشناسی ارشد در علوم جنگلداری از مدرسه به مدرسه و از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. قیمت به عواملی مانند طول و قدر و منزلت از برنامه و منطقه جغرافیایی که در آن انجام شده است.

دانش آموزانی که کسب کارشناسی ارشد در علوم جنگلداری برای اشتغال در موقعیت های متعدد در سراسر بخش منابع و جنگلداری طبیعی واجد شرایط است. فرصت های شغلی متعدد در هر دو سازمان های دولتی و غیر دولتی در سراسر جهان وجود داشته باشد، در شرکت های مشاوره، و در صنایع جنگل.

دانش آموزان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد فرصت های که برای دارندگان مدرک خدمات جنگلداری پیشرفته وجود داشته باشد باید پایگاه داده جامع ما را از برنامه های مربوط به در دسترس در سراسر جهان کشف. اطلاعات اضافی درباره برنامه های خاص ممکن است با استفاده از فرم سرب ما به دست آورد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

8نتایج درعلوم جنگل Filter

کارشناسی ارشد در صنایع باغبانی و جنگلداری شهری در خط

Myerscough College
آنلاین 3 سال ها آگوست 2020 بریتانیا لنكشير

این دوره در مرکز دانشگاه Myerscough تحویل داده شده و توسط دانشگاه مرکزی لانکاشایر اعطا شده است. این مؤسسه بین المللی ارشاد و جنگلداری شهری، که از دانشگاه مرکزی لنکشایر اهدا می شود، یک دوره پایه گذاری با مشخصات بین المللی است.

Erasmus Mundus: اتحادیه اروپا: جنگلداری اروپا

Université de Lorraine
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 فرانسه نانسی

کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در زمینه مدیریت منابع پایدار، اقتصاد زیستی و مدیریت طبی تحت آموزش دانشگاهی است. هدف از این برنامه آموزش حرفه ای ها است که درک کامل از اقتصاد پایدار جنگل های زراعی و همچنین فرهنگ تجاری اروپا را دارند.

کارشناسی ارشد زیست شناسی و محیط زیست برای کشاورزی و محیط زیست - مسیر جنگل ها و محیط آنها (FEN)

Université de Lorraine
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها درخواست اطلاعات فرانسه نانسی

برنامه کارشناسی ارشد یک رویکرد مبتنی بر تحقیق به درک و مدیریت اکوسیستم های جنگل است، ارائه دانش بنیادی و کاربردی در مورد سازمان، عملکرد و پویایی اکوسیستم های جنگل و جوامع (از جمله فیزیولوژی درخت، بیوگرافی شیمی، زیست شناسی، ژنتیک) و عمده ابزار کمی از مشاهدات اکوسیستم و تجزیه و تحلیل آزمایش (GIS، آمار، مدل سازی). تاکید ویژه بر تعامل بین اکوسیستم های جنگل و محیط آنها، از جمله مسائل مربوط به تغییر جهانی است.

Master in Forest Sciences

University of Helsinki
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات فنلاند هلسینکی

و یا چگونه درختان در حال رشد و به محصولات به شیوه ای پایدار و کارآمد پردازش؟

کارشناسی علوم در علوم جنگل

University of Padova
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات ایتالیا پادوا

مدرک کارشناسی ارشد علوم جنگل، فارغ التحصیلان برجسته را با چشم انداز جامع، نوآورانه و بین المللی در مدیریت و حفاظت از جنگل ها و منابع طبیعی آماده می کند.

کارشناسی ارشد در جنگلداری (CBU)

University of Eastern Finland
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 فنلاند جونسو

برنامه کارشناسی ارشد (CBU) در جنگلداری توسط کنسرسیوم بین المللی کانون فنلاندی روسیه (CBU) از چهار دانشگاه بسیار شناخته شده در فنلاند و روسیه است. این براساس همکاری دوجانبه و بین المللی در زمینه علوم جنگل و محیط زیست با هدف ارتقاء استفاده از منابع طبیعی از نظر زیست محیطی و اجتماعی است.

کارشناسی ارشد در جنگلداری اروپا

University of Eastern Finland
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 فنلاند جونسو

کارشناسی ارشد اروپایی جنگلداری (کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد) یک کلاس فوق العاده آموزش داده شده Erasmus: Erasmus Mundus برنامه کارشناسی ارشد مشترک (EMJMD) در زمینه علوم جنگل است. کیفیت برنامه ما توسط کمیسیون اروپا مورد تایید قرار گرفته است، که در سالهای 2004-2014 و سالهای 2016-2019 مدرک کارشناسی ارشد اروپایی جنگلداری Erasmus Mundus را به عهده دارد.

کارشناسی ارشد مديريت جنگلداری و منابع طبيعی مديترانه (MEDfOR)

University of Lisbon
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات پرتغال لیسبون ایتالیا Viterbo پادوا اسپانیا Lleida پالنسیا بوقلمون ترابزون پورتو + {تعداد} بیشتر

MEDfOR یک برنامه استادانه بین المللی در زمینه جنگلداری است. این یک کنسرسیوم از 7 دانشگاه است که همه در حوزه دریای مدیترانه قرار دارد.