$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2023‏ در {موضوع} تحصیلات کارشناسی ارشد 2‏

بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای شروع دوره های کارشناسی ارشد در تلاش برای افزایش چشم انداز کار خود و کسب درآمد بیشتر. کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد، درجه کارشناسی ارشد شناخته شده بین المللی را اهدا به کسانی است که تر… اطلاعات بیشتر

بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای شروع دوره های کارشناسی ارشد در تلاش برای افزایش چشم انداز کار خود و کسب درآمد بیشتر. کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد، درجه کارشناسی ارشد شناخته شده بین المللی را اهدا به کسانی است که ترم به طور موثر کامل در یک منطقه مربوط به علم داده شده است.

فقط آنچه کارشناسی ارشد در علوم انسانی است؟ در حالی که تنوع گسترده ای در میان برنامه های کارشناسی ارشد علوم انسانی را، محل بسیاری از تاکید بر علوم مقدماتی گسترده وجود دارد. مباحث متداول مطالعه در این برنامه ها عبارتند از انگلیسی، هنر، تئاتر، رقص، رسانه ها، نوشتن، ادبیات، گزینش و مطالعات فرهنگی، در میان دیگران. برخی از رشته های اصلی علوم انسانی را انتخاب کنید تا توجه شان را در یک منطقه خاص، مانند مطالعات فرهنگی، بوم شناسی اجتماعی، هنرهای تجسمی و یا معنویت.

دارندگان مدرک علوم انسانی به طور کلی قادر به پول تر از رقبای حرفه ای خود را بدون مدارک تحصیلی و یا کسانی که با درجه کمتر.آنها همچنین پیدا کردن که آنها پس از اطمینان از استاد علوم در طراحی انسانی دارند فرصت های شغلی بیشتری در دسترس به آنها.

برنامه های درجه علوم انسانی کارشناسی ارشد از یکی به بعدی از نظر محتوا و همچنین هزینه های کمک درسی متفاوت است. دانش آموزان را تشویق به مشورت بخش پذیرش از هر مدرسه آنها با توجه برای اطلاعات شهریه مربوط.

بسیاری از برنامه های علوم انسانی فارغ التحصیلان پیدا است که آنها گزینه های متعدد تا آنجا به عنوان یک حرفه ای. برخی از فارغ التحصیلان علوم انسانی استفاده از دانش خود از جامعه به فرض مشاغل سطح بالا در تبلیغات یا بازاریابی، در حالی که دیگران در روزنامه نگاری، نوشتن خلاق و یا ظرفیت مبتنی بر نوشتن مربوط به کار. دیگران هنوز تبدیل وکلا، ضمیمه، مدیران عمومی، ویراستاران و ناشران، در حالی که برخی را انتخاب کنید برای آموزش علوم انسانی در کالج یا دانشگاه در سطح. برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای استفاده از آموزش و پرورش آموخته در برنامه مدرک کارشناسی ارشد به دنبال تعیین دانشگاهی و حتی بالاتر.

کسانی که علاقه مند به کاوش استاد بسیاری از علوم در برنامه های علوم انسانی که در سراسر جهان وجود دارد توصیه به بررسی بانک اطلاعاتی ما برای اطلاعات بیشتر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Lund University
لوند, سوئد

به یک حرفه هیجان انگیز بین المللی علاقه دارید؟ برای برنامه کارشناسی ارشد ما در مطالعات آسیایی اقدام کنید! این برنامه میان رشته ای برای دانشجویانی است که پس از تحصیل در دوره کا ... +

به یک حرفه هیجان انگیز بین المللی علاقه دارید؟ برای برنامه کارشناسی ارشد ما در مطالعات آسیایی اقدام کنید! این برنامه میان رشته ای برای دانشجویانی است که پس از تحصیل در دوره کارشناسی ، می خواهند در زمینه شرق و جنوب شرقی آسیای معاصر تخصص کسب کنند. این برنامه فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا به صورت موضوعی و موضوعی تخصص پیدا کنند. دانشجویان یک کشور یا منطقه ای را در شرق و جنوب شرقی آسیا انتخاب می کنند اما دوره هایی را نیز می خوانند که به طور کلی تر است و به موضوعات بین منطقه ای می پردازد. در طول ترم چهارم ، شما امکان سفر به آسیا برای انجام کارهای میدانی و جمع آوری مواد برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود را خواهید داشت. -
کارشناسی ارشد(MSc)
تمام وقت
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 
Radboud University
نیجومگن, هلند

این برنامه رفتار سیاسی، ایده ها، حوادث و نهادها را با تأکید بر روابط قدرت تحلیل می کند.

این برنامه رفتار سیاسی، ایده ها، حوادث و نهادها را با تأکید بر روابط قدرت تحلیل می کند. -
کارشناسی ارشد(MSc)
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی