TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} درجه های MSc 12‏ بهترین

تغذیه جهان و انجام آن با خیال راحت یک نگرانی رو به رشد است، و کسانی که دانش آموزانی که می خواهند به دنبال یک استاد علوم (کارشناسی ارشد) در ایمنی مواد غذایی در خط مقدم صنعت در حال رشد هستند. درجه در این زمینه فارغ التحصیلان را در یک موقعیت، نخست برای رسیدن به موفقیت، به عنوان شکاف تخصص ایمنی مواد غذایی همچنان به رشد. با نیاز روزافزون برای کارشناسان در این زمینه، دولت ها و کسب و کار در سراسر جهان در مواظب برای حرفه ای ها از بیماری های غذا امن نگه داشتن مردم است.

کارشناسی ارشد در ایمنی مواد غذایی چیست؟ این درجه آموزش مداوم پیشرفت دانش ایمنی مواد غذایی افراد به منظور ارائه خدمات مطلوب در موقعیت های نظارتی. دوره های ایمنی مواد غذایی شامل مطالعات انجام شده در بسته بندی مناسب، سم شناسی، و اپیدمیولوژی.

برنامه به کسب مدرک کارشناسی ارشد در ایمنی مواد غذایی کمک می کند تا دانش آموزان در حرفه خود در منطقه است که مورد علاقه آنها پیشرفت.الزامات ایمنی مواد غذایی ادامه به تغییر و توسعه، و این برنامه ها را فارغ التحصیلان توانایی یادگیری و رشد به عنوان کارکنان ارزشمند که قادر به پاسخگویی به چالش های منحصر به فرد امروز.

برنامه ایمنی مواد غذایی هزینه های مختلف در نهادهای سراسر جهان است. هر کسی که علاقه مند در درآمد استاد خود علم باید در تماس با آن نهادها آنها علاقه مند برای در عمق اطلاعات در مورد هزینه های خاص از برنامه های آنها هستند دریافت است.

پس از کسب استاد، فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای کار در طیف گسترده ای از صنایع. صنایع غذایی نیاز به آموزش کارشناسان ایمنی مواد غذایی که می تواند مسائل بزرگ است که هر روز با آن برخورد می پرداختند. دولتها و نهادهای بهداشت عمومی در مواظب برای افراد واجد شرایط به ارائه قوانین و مقررات در امنیت غذایی، عوامل بیماری زا غذا، و دیگر نگرانی های بهداشت جهانی.

کلاس های آنلاین در دسترس در سطح بین المللی برای برنامه هستند. کسانی که بدون دسترسی به موسسات می توانند از آموزش آنلاین از راحتی از خانه خود بهره مند شوند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

12نتایج درسلامت مواد غذایی Filter

کارشناسی ارشد در کشاورزی پایدار و امنیت غذایی

Royal Agricultural University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا Cirencester

این دوره ترکیبی از اصول توسعه پایدار با بررسی سیستم های مختلف تولید مواد غذایی در زمینه ارائه یک منبع امن برای دیدار با الزامات همیشه در حال تغییر از جمعیت جهان در حال رشد. این یک فرصت برای فارغ التحصیلان و یا حرفه ای در رشته های دیگر به طور مستقیم به سمت حرفه خود کشاورزی و تامین مواد غذایی فراهم می کند.

کارشناسی ارشد مدیریت ایمنی مواد غذایی و مدیریت کیفیت

University of Greenwich
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا روچستر لندن + {تعداد} بیشتر

این برنامه که توسط موسسه منابع طبیعی University of Greenwich ارائه شده است طراحی شده است تا فارغ التحصیلان بتوانند از اقدامات لازم جهت ارائه غذای سالم و سالم برای مصرف کنندگان در سطح جهان ارائه دهند.

MSC / PgD / PgC Food Technology for Industry (Online Distance Learning)

Cardiff Metropolitan University
آنلاین پاره وقت 5 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا کاردیف

این برنامه آنلاین به منظور توسعه کارکنان صنعت تولید مواد غذایی، به ویژه کسانی که در تضمین کیفیت فنی و NPD، با مرجع خاص و کاربرد در عمل خود تلاش می کنند.

امنیت غذایی جهانی و تغذیه (MSc / PgDip / PgCert - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

امنیت غذا در دسترس بودن، دسترسی و استفاده از غذای سالم، مغذی و پایدار به همه، به ویژه گروه های آسیب پذیر در جامعه است.

ایمنی مواد غذایی (کارشناسی ارشد، Pg Dip، PG Cert، PG Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این یک برنامه آموزشی آنلاین است که هدف آن دانش آموزان با زمینه مرتبط با کشاورزی و غذا است که علاقمند به درک عمیق دانش ایمنی مواد غذایی هستند. کارشناسی ارشد به طور خاص طراحی شده است تا یک رویکرد ایمنی کاملا یکپارچه برای زنجیره غذایی فراهم کند که شامل مراحل قبل و بعد از برداشت محصول، ایمنی زراعی، رفاه حیوانات و اقتصاد زنجیره تامین است. این برنامه مناسب کسانی است که دارای مدرک کارشناسی در علوم کشاورزی، علوم زیست شناسی، سیستم های غذائی، داروهای دامپزشکی و پزشکی انسانی، و همچنین متخصصان کشاورزی، صنایع روستایی، صنایع غذایی، مقامات دولتی، سازمان های بین المللی، محققان مواد غذایی ایمنی و بخش سوم

کارشناسی ارشد در علوم غذایی و نوآوری

Manchester Metropolitan University
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا منچستر + {تعداد} بیشتر

آلاینده های میکروبی را در وعده های غذایی غذایی چگونه ارزیابی می کنید؟ چگونه می توانیم بر طعم و بافت غذاها تأثیر بگذاریم تا آنها را مطلوب تر کنیم؟ چگونه می توانیم از فناوری های جدید برای تهیه غذاهای ایمن و پایدار استفاده کنیم؟ در طی این دوره ، شما به تولید مواد غذایی قرن بیست و یکم می پردازید و درک خود را در مورد چگونگی تأثیر خواص بیوشیمیایی اجزای مواد غذایی بر طعم و مزه غذاها و همچنین تأثیر آنها بر تغذیه و سلامت تأثیر می گذارید.

کارشناس ارشد کشاورزی پایدار و امنیت غذایی

Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 جمهوری چک پراگ

دوره کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده به دانش آموزان با درک دقیق از پایداری کشاورزی و مواد غذایی تولید شده است. دانش آموزان قادر به تعیین ویژگی ها و فرایندهای کلیدی در سیستم های کشاورزی، و ارزیابی نقادانه تولید، زیست محیطی و جنبه های اجتماعی خواهد بود.

کارشناسی ارشد رشته ایمنی مواد غذایی

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
آنلاین پاره وقت 1 - 5 سال ها ژانویه 2020 آمریکا واشنگتن

استاد علوم رژیم غذایی ایمنی غذا طراحی شده است تا دانش آموزان را در درک پیچیدگی های قانونی و قانونی تولید غذا، برچسب زدن و توزیع قرار دهد. این برنامه دانشجویان را به دانش مورد نیاز برای شرکت ها و سازمان هایی که رشد، فرایند، توزیع و یا فروش مواد غذایی و نوشیدنی را در حالی که مطابق با قوانین تنظیم مقررات فدرال و ایالتی برای تولید، توزیع و تجاری سازی محصولات غذایی ارائه می دهد، فراهم می کند.

MSc Global Food Security (ایمنی مواد غذایی) - آنلاین

Queen's University Belfast
آنلاین پاره وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا بلفاست

این دوره آموزشی ایمنی غذایی منحصر به فرد از جمله مؤلفه های تخصصی مانند خوراک شیمیایی و میکروبیولوژیکی و ایمنی مواد غذایی، سلامت، قوانین جهانی غذا، تقلب غذا و روش های پیشرفته تحلیلی برای شناسایی مسائل مربوط به ایمنی غذا خواهد بود.

MSc پیشرفته مواد غذایی ایمنی

Queen's University Belfast
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا بلفاست

مدرک کارشناسی ارشد ایمنی پیشرفته برای دانشجویانی که قصد دارند یا در حال حاضر در صنایع کشاورزی و صنایع وابسته به آن کار کنند، ارائه شده است که دارای تخصص منحصر به فرد در زمینه ایمنی و امنیت غذایی است.

برنامه کارشناسی ارشد در توسعه غذا

University of Turku
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 فنلاند تورکو

برنامه دوره کارشناسی ارشد در توسعه مواد غذایی صلاحیت شما را برای رفع چالش های تحقیق و توسعه در صنایع غذایی و دانشگاه ها فراهم می کند.

کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی و کیفیت مواد غذایی

University Of Debrecen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها فوریه 2020 مجارستان دبرن

کارشناسی ارشد در ایمنی و کیفیت مواد غذایی طراحی شده است تا دانش خود را در زمینه کارشناسی و توسعه آن از طریق کاربرد و تحقیق بهبود بخشد.