TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} MScs 16‏ رده های برتر

کارشناسی ارشد گزینه درجه های پیشرفته است که فرصت برای فارغ التحصیلان افزایش می دهد است. مطالعات بیشتر در عمق و دانش به دست آورد می تواند یک شغل یا حرفه ای بالقوه پیشبرد. کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی یک گزینه برای دانش آموزان به دنبال به دست آوردن درک عمیق تر از علوم زیستی است.

کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی چیست؟ این درجه ای است که کمک در تجزیه و تحلیل زیست شناسی در سطح مولکولی بسیار اساسی، مطالعه ساختار تمام موجودات زنده همراه با عملکرد خود است. ژنتیک، پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک نیز در این زمینه مطالعه گنجانده شده است. زیست شناسی مولکولی در درک ریشه های بیماری قابل توجه است. همچنین در درک که چگونه تغییرات را به موجودات زنده در سطح بسیار اساسی به منظور ایجاد درمان بالقوه، و یا کمک در کاهش آن بیماری و بیماری های دیگر استفاده می شود.

مزایای درآمد کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی شامل پیشبرد دانش و ادراک دانش آموز از علوم زیستی. آیا قصد است به مطالعات بیشتر یک در سطح دکترا و یا به حفر کردن را به زمینه های علمی، صنعتی یا تجاری، این برنامه یک نقطه شروع فوق العاده است. اگر دانش آموز است که به دنبال برای رفتن به یک زمینه بهداشت و درمان، این برنامه می تواند هر دو دست بر روی یادگیری و همچنین درک درستی از چگونگی به طور کامل در پژوهش شریک ارائه دهد.

بسته به مدرسه انتخاب، هزینه ممکن تا حد زیادی زمانی که دستیابی به کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی متفاوت است. بهتر است به تحقیق مدرسه و مشخصات برنامه ارائه شده است.

فرصت های شغلی در زیست شناسی مولکولی گسترده و متنوع هستند. اگر کار آزمایشگاه است از بهره، بودن دستیار تحقیق امکان است، کمک به سایر دانشمندان در آزمایشگاه با مطالعات، آزمایش و وظایف متنوع است.برای کسانی که علاقه مند در تبدیل شدن به یک مربی، این می تواند در مسیر به سمت تبدیل شدن به یک معلم زیست شناسی کمک کند. زیست شناسان سلولی و مولکولی گزینه برای کسانی که به دنبال به تمرکز بر روی طبقه بندی و یا ژانرهای بسیار خاص هستند. تبدیل شدن به یک متخصص پژوهش درب باز می شود به هر دو زمینه بالینی و غیر بالینی از کار با مطالعات است که می تواند در یک محیط آزمایشگاهی انجام می شود، و همچنین در زمینه. این یکی از آخرین نیاز به آموزش گسترده در سطح کارشناسی ارشد.

امروز روز شما شروع مطالعات خود را برای کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی. مهم نیست که مکان و یا انعطاف پذیری خود را، کلاس های آنلاین می تواند حق را به برنامه خود را کار کرده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

16نتایج درزیست شناسی مولکولی Filter

مدرک کارشناسی ارشد در شیمی مولکولی

Johannes Kepler University Linz
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها اکتبر 2019 اتریش لینز جمهوری چک Ceske Budejovice + {تعداد} بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی یک برنامه بین رشته ای مشترک است که توسط JKU Linz و دانشگاه سالزبورگ ارائه شده است.

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی مولکولی در (MSC)

University of Birmingham - College of Life and Environmental Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا بیرمنگام

هدف این برنامه به دانش آموزان با فرصت های آموزش و یادگیری در دانش و مهارت های تخصصی مورد نیاز آنها را مجهز برای یک شغل در بیوتکنولوژی، بیوتکنولوژی مولکولی و یا زیست شناسی مولکولی، به ویژه در صنعت.

کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی

Vrije Universiteit Brussel
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 بلژیک بروکسل

هدف این برنامه تقویت و به روز رسانی مهارت های نظری و عملی دانشمندان جوان از کشورهای در حال توسعه است که در حال حاضر در مراقبت های بهداشتی و یا حیوانی انسان و یا تحقیقات کشاورزی دخیل هستند. هدف از این برنامه صرفا انتقال تکنولوژی نیست، بلکه آموزش دادن شرکت کنندگان برای به دست آوردن توانایی برای مقابله با طیف گسترده ای از مشکلات و چالش های علمی است و آنها را با ابزار فکری مورد نیاز برای توسعه یک رویکرد بیولوژیکی مولکولی برای مقابله با مشکلات کشورشان روبرو است

کارشناسی ارشد علوم بیومولکولی

University of Groningen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 هلند گرونینگن

کارشناسی ارشد علوم بیومولکولی به موسسه تحقیقاتی GBB متصل است ، که از اعتبار بین المللی بسیار خوبی برخوردار است و زمینه زیست شناسی سیستم ها ، شیمیایی و مصنوعی را در بر می گیرد. شما قصد دارید در حوزه تحقیق و تجارت بین المللی با محور تحصیل تحصیل کنید و امکان پیوستن به مسابقات بین المللی ماشین سازی ژنتیکی مهندسی در بوستون را خواهید داشت. علاوه بر این ، دانشکده ما محل برنده جایزه نوبل 2016 در شیمی ، بن فرینگا ، و برنده جایزه نوبل فیزیک ، فریتز زرنیک است.

مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

University of Pavia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات ایتالیا پاویا

این دوره 2 ساله سطح دوم (کلاس زیست شناسی) یک برنامه فارغ التحصیل تمام وقت است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و برای فارغ التحصیلان در سطح BA طراحی شده است که به دنبال واجد شرایط در زمینه های پیشرفته زیست شناسی هستند، با توجه ویژه به زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و بیوشیمی.

کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی، ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد لوند

این برنامه کارشناسی ارشد با استفاده از برنامه های خود تحقیقات بنیادی را متصل می کند و ژنتیک، فن آوری ژنی، زیست شناسی سلولی، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی و بیوانفورماتیک را ادغام می کند.

کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی، میکروب شناسی

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد لوند

این برنامه آموزش عالی در میکروبیولوژی مدرن را ارائه می دهد. این یک مبنای وسیع دانش و مهارت های کلیدی مهم در میکروب شناسی و زیست شناسی مولکولی است.

کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی، زیست شناسی پزشکی

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد لوند

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان زیست شناسی مولکولی به یک پایگاه جامع برای حرفه ای در زمینه های مرتبط با پزشکی است. این مناطق بازی کرده اند و ادامه خواهند داد، نقش مهمی در توسعه دارویی و بیوتکنولوژی دارند.

کارشناسی ارشد زیست شناسی مولکولی، عمومی

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد لوند

برنامه کلی در زیست شناسی مولکولی به شما امکان می دهد تا آموزش خود را با تخصص هایی که ترجیح می دهید طراحی کنید. طیف گسترده ای از دوره ها برای انتخاب وجود دارد.

کارشناسی علوم زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی

UAEU United Arab Emirates University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها ژانویه 2020 امارات متحده عربی العین + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در زیست شناسی مولکولی و بیوتکنولوژی یک ساعت 30 اعتبار است که به طور کامل و نیمه وقت در بخش زیست شناسی ارائه می شود. دانش آموزان ملزم به تکمیل 24 ساعت اعتباری دوره کارشناسی علاوه بر 6 ساعت اعتبار اختصاص یافته به تحقیق و تکمیل یک مدرک کارشناسی ارشد پایان نامه.

زیست شناسی مولکولی MSc

Queen's University Belfast
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا بلفاست + {تعداد} بیشتر

بیوتکنولوژی بهره برداری از سیستم های زنده یا مولکول ها از آنها برای سود تجاری است. اگر چه کلمه "بیوتکنولوژی" تنها چند دهه است، بشر برای هزاران سال از فناوری های بیوتکنولوژی استفاده کرده است، مثلا در پخت، دمیدن و فاضلاب.

کارشناس ارشد زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، و مهندسی زیستی

Sabanci University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بوقلمون استانبول

زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و برنامه مهندسی زیستی (BIO) با هدف توسعه دیدگاه علمی یکپارچه در اصول زیست شناسی مولکولی، بیوشیمی، ژنتیک و زیست شناسی سلولی. این موضوع تمام در یک پس زمینه جامد در ریاضیات، فیزیک، شیمی و تکیه می کنند.

استادیار علوم زیست شناسی مولکولی

University of Padova
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات ایتالیا پادوا

هدف این مقطع، تشکیل متخصصان زیست شناسی مولکولی، با دانش نظری پیشرفته، صلاحیت تحقیق و مهارت عملی است.

کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی

Jagiellonian University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها اکتبر 2019 لهستان کراکوف

بیوتکنولوژی مولکولی یک برنامه تمام وقت از مطالعات است که به عنوان حرفه ای "استاد علوم در بیوتکنولوژی" است. این به دانشجویان (انتظار می رود که در نهایت مدرک کارشناسی) اختصاص داده شود که می خواهند بدانند ساز و کارهای مولکولی فرآیندهای بیولوژیکی و کسانی که مایل به اعمال این دانش به عمل هستند.

استاد سلولی و زیست شناسی مولکولی

University of New Haven
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 آمریکا 300

برای دانش آموزانی که مایل به دنبال کردن یا پیشرفت شغل خود در زمینه های سریع در حال رشد بیوتکنولوژی هستند، علوم پایه و فارماکولوژی، استاد سلول و زیست شناسی مولکولی ایده آل است.