Filter
کارشناسی های ارشد علوم
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} درجه های کارشناسی ارشد علوم 2‏ برترین های

دانش آموز علاقه مند به احتمال بیشتری در زمینه حرفه ای و توان بالقوه خود می تواند به کار در مدرک کارشناسی ارشد کمک کند. در این سطح، دوره های کارآموزی ممکن است موضوع های پیشرفته تر و یک رویکرد مفصل را ارائه دهند، به دانش آموز اجازه می دهد دانش عمیق تر از یک زمینه خاص را ارائه دهد.

کارشناسی ارشد در زیست شناسی انسان چیست؟ برنامه ای با این تمرکز اغلب شامل کار آزمایشگاهی و کلاس های سخنرانی می شود تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان سطح جامع آموزش را دریافت می کنند. دوره ها متنوع هستند و ممکن است شامل گزینه هایی مانند بیوشیمی متابولیکی، ایمونولوژی، روش های تحقیق، مبانی مولکولی بیماری انسان، ژنتیک و فیزیولوژی انسانی باشد. سایر موضوعات ممکن عبارتند از زیست شناسی مولکولی، تولید مثل انسان، غدد درون ریز، فارماکولوژی، ویروس شناسی، میکروبیولوژی پزشکی، تکنیک های بیوشیمی، شیمی تعاملات بیولوژیکی، روش های مولکولی در تکامل و بیوتکنولوژی.

افرادی که در زمینه کارشناسی ارشد زیست شناسی انسان کار می کنند، ممکن است مهارت ها و مهارت های بیشتری در کلاس های خود کسب کنند. این ممکن است شامل توانایی بهتر کار تحت فشار، ارتباطات بهبود یافته و درجه بالایی از خلاقیت باشد، که این می تواند فرد را در یک محیط کاری با ارزش تر و در موفقیت های شخصی موفق تر کند.

ممکن است بسته به برنامه ای که فرد برای انجام آن، سه تا پنج سال طول بکشد، برای تکمیل کارشناسی ارشد زیست شناسی انسان نیاز دارد. با گزینه های موجود در دانشگاه های سراسر جهان، دانش آموزان باید نیازهای مالی گسترده را بررسی کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با کالج ها تماس بگیرند.

زیست شناسی انسان زمینه ای است که می تواند رقابتی باشد به این دلیل که چقدر بزرگ است و چندین صنایع می توانند از استخدام افراد با مهارت و آموزش مناسب بهره مند شوند. ممکن است افراد حرفه ای با این درجه، مانند تکنسین بیولوژیک، مدیر خدمات بهداشتی و درمانی، مشاور ژنتیک، دانشمند تحقیقاتی، مربی بهداشت، بیوشیمی، دانشمند، دانشمند داروسازی، دانشمند داده یا دانشمند پزشکی قانونی، مسیرهای مختلفی را دنبال کنند.

اگر علاقه مند به حرفه ای پیشرفته تر در زیست شناسی انسان هستید، ممکن است مدرک کارشناسی ارشد خود را در این زمینه کسب کنید. یادگیری بیشتر در مورد برنامه های در دسترس است که برای اولین بار است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درزیست شناسی انسانی

University of Edinburgh - School of Biological Sciences

این کارشناسی ارشد کمک می کند تا آخرین روش های توسعه داروها و ترکیبات درمانی را برای انسان ها و حیوانات و عوامل کنترل بیماری برای گیاهان کشف کنید. ... [+]

شرح برنامه

تحول سریع در ماهیت کشف مواد مخدر به این معنی است که دانش رشته های مرتبط و تکنولوژی های مورد استفاده برای کسانی که در زمینه حرفه ای در تحقیقات تجارتی یا علمی شرکت دارند، ضروری است.

این کارشناسی ارشد کمک می کند تا آخرین روش های توسعه داروها و ترکیبات درمانی را برای انسان ها و حیوانات و عوامل کنترل بیماری برای گیاهان کشف کنید.

شما در مورد بازاریابی، صدور مجوز و مقررات، که همه بخشی از روند توسعه هستند، یاد خواهید گرفت. رویکرد چند رشته ای ما از زیست شناسی ساختاری، بیوانفورماتیک، شیمی و فارماکولوژی پیوند می خورد.... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lund University

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان زیست شناسی مولکولی به یک پایگاه جامع برای حرفه ای در زمینه های مرتبط با پزشکی است. این مناطق بازی کرده اند و ادامه خواهند داد، نقش مهم ... [+]

این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان زیست شناسی مولکولی به یک پایگاه جامع برای حرفه ای در زمینه های مرتبط با پزشکی است. این مناطق بازی کرده اند و ادامه خواهند داد، نقش مهمی در توسعه دارویی و بیوتکنولوژی دارند. این برنامه همچنین با موضوعات مربوط به برنامه های کاربردی تجاری مانند توسعه ابزارهای تشخیصی و کنترل کیفیت در ارتباط است.

ویژگی های ویژه این برنامهطیف گسترده ای از دوره های مربوط به زیست شناسی پزشکی، از جمله فارماکولوژی، ایمونولوژی، سم شناسی و نوروبیولوژی.ادغام تئوری و آموزش مهارت های آزمایشگاهی.نگاهی به روند توسعه دارو، از تحقیقات تا استفاده بالینی.آموزش گسترده در ارتباطات شفاهی و کتبی پایه محکمی برای استفاده از اصطلاحات و اصطلاحات مرتبط در زیست شناسی پزشکی و زمینه های مرتبط است.فعالیت های فوق العاده، مانند سمینارها و بازدید های آموزشی، ارائه می شود.ماژول ها / دوره های برنامه... [-]
سوئد Lund
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی