TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد علوم (MScs) 7‏ بیشترین مرور بر

یک مدرک کارشناسی ارشد که نشان دهنده تسلط بر زمینه انتخابی شما است، یک مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان پیشرفته اعطا می شود. در حالی که به طور معمول به یک علم هدف مرتبط است، یک استاد مدرن مدرن می تواند انواع مختلفی از موضوعات را پوشش دهد.

کارشناسی ارشد در مراقبت از حیوانات و رفاه چیست؟ زمینه های چند رشته ای، مراقبت از حیوانات و رفاه بسیاری از موضوعات مربوط به تغذیه، مسکن، نگهداری و اداره حیوانات را پوشش می دهد. این یک میدان متمرکز است که از علم عمومی حیوانات جدا شده است. برنامه ها معمولا کلاس هایی مانند مهاجرت حیوانات، محیط زیست مولکولی و مقاومت بیماری را ارائه می دهند. موسسه شما همچنین می تواند تخصص تغذیه، مهندسی حیوانات و حفاظت حیوانات را داشته باشد.

مراقبت از حیوانات و رفاه به شما امکان می دهد تا مشاهدات قوی، تفکر انتقادی و مهارت های تحقیقاتی ایجاد کنید. این نه تنها در حرفه های مربوطه کمک می کند، بلکه در هر شغلی که یافتن آخرین اطلاعات ضروری است. اکثر برنامه ها همچنین بر پروتکل های یادگیری برای مطالعه و مراقبت از حیوانات اصرار دارند.

هر گونه نگرانی مالی شما ممکن است بهتر باشد به مکتب انتخابی شما. در حالی که غیرممکن است که هزینه مشخصی را بپردازید، ممکن است واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی، اعطای وام یا وام به موسسات و شرایط خود باشید. برنامه های آنلاین هم معمولا ارزان تر از مطالعه در محل هستند.

حرفه ای که برای شما در این مقطع در دسترس شماست، معمولا بخش عمومی و کار علمی است. مؤسسات علوم حیوانی به تکنسین های تحقیق حیوانی نیاز دارند تا مطالعات مربوط به حیوانات خانگی و وحشی انجام دهند. همچنین معمولا دامداران، باغ وحش ها و ماهیگیری به دنبال متخصصان مراقبت از حیوانات هستند. فارغ التحصیلان نیز با تلاش های حفاظت از دولت به عنوان برنامه ریزان رفاه حیوانات و تحلیل گران مراقبت از حیوانات کار می کنند.

شما معمولا می توانید دانشگاه هایی را در رشته های مراقبت از حیوانات و رفاه در سراسر جهان ارائه دهید. اگر مطالعه آنلاین بهترین گزینه شما باشد، شما به طور کلی می توانید یک برنامه را پیدا کنید که بتواند شما را بپذیرد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

7نتایج دررفاه و مراقبت از حیوانات Filter

استادان علوم در علوم حیوانی و تولید دام (m.sc)

Joseph Ayo Babalola University
پردیس دانشگاهی تمام وقت مارس 2020 نیجریه ایلسا

کارشناسی ارشد علوم حیوانی و تولید دام (M.Sc)

کارشناسی ارشد علوم دامی رفاه، اخلاق و قانون

University of Winchester
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا وینچستر + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد علوم دامی رفاه، اخلاق و قانون در وینچستر انتقادی به ژرف استفاده معاصر از حیوانات، فراهم می کند و مهارت های تحصیلی و تخصص مورد نیاز برای حفاظت از حیوانات و پیشبرد رفاه آنها.

علم کاربردی مرغداری (کارشناسی ارشد، Pg Dip، PG Cert، PG Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این برنامه فرصت منحصر به فرد تحقیقاتی را برای مطالعه جنبه های مختلف علم طیور ارائه می دهد و هدف آن تجهیز مهارت و دانش و درک متخصصان فعلی و آینده برای حل چالش های محلی و جهانی در تولید مرغ های پایدار است. ادامه کار یا تعهدات دیگر.

رفتار حیوانات بالینی (MSc، Dg Pg، Pg Cert، Pg Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

این برنامه فراهم می کند انطباق تحصیلات تکمیلی را طراحی شده به طور خاص برای پاسخگویی به تقاضا برای آموزش آنلاین رفتار بالینی حیوانات در یک محیط یادگیری پشتیبانی شده است. این برنامه با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر شواهد برای کشف انگیزه های بالقوه، گزینه های مدیریت و درمان برای رفتارهای غیر طبیعی و / یا مشکوک به طور معمول توسط گونه های حیوانی که در یک محیط داخلی زندگی می کنند، بیان می شود.

رفاه حیوانات بین المللی، اخلاق و حقوق (MSc، Pg Dip، Pg Cert، Pg Prof Dev - آموزش آنلاین)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
آنلاین پاره وقت 1 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

هدف کلی این برنامه آموزش آنلاین آنلاین، ارائه دانش و درک علم رفاه حیوان است، با تمرکز بر مسائل بین المللی ناشی از استفاده از حیوانات در تمام اشکال آن است. این برنامه توسط محققان و معلمان از هر دو مرکز بین المللی آموزش رفاه حیوانات (در دانشکده دامپزشکی سلطنتی دیک) و کالج روستایی اسکاتلند (SRUC) با تعدادی از سخنرانان مهمان از سراسر جهان تحویل داده شده است.

رفتار و رفاه حیوانات

Queen's University Belfast
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا بلفاست + {تعداد} بیشتر

این مدرک برای دانش آموزانی که قصد کار در زمینه تحقیق، آموزش و صنعت در بخش علوم زیستی را دارند، طراحی شده است، شما را با درک پیشرفته ای از مسائل جاری و در حال ظهور در رفتار حیوانات و رفاه حیوانات به شما معرفی می کند و شما را با طیف گسترده ای از سخنرانی ها در موضوعات مختلف.

کارشناس ارشد بهداشت و تولید دام

University of London
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 - 5 سال ها فوریه 2020 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

با درک بیشتر از تعامل دام با مردم و محیط زیست ، سلامت و تولید دام را بهبود بخشید. این برنامه یک مرور کلی درباره عواملی که در تولید دام تأثیر می گذارد - از جمله اصلاح ، تغذیه ، رفاه و روند بیماری و مدیریت و مدیریت - ارائه می دهد.