Filter
کارشناسی های ارشد علوم
مجارستان Budapest نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی MScs 2019‏ در مجارستان سیدنی را رسانه

کارشناسی ارشد علوم یا MSc یک درجه دانشگاهی است که معمولاً به افرادی اعطا می شود که درحدود چهار سال به صورت فشرده در یک موضوع معین تحصیل و مطالعه می نمایند. بسیاری از دوره های MSc مجموعه ای از برنامه های درسی کلاسی و پژوهش بنیان را ارائه می کند.

برنامه های تحصیلی رسانه برای افرادی مناسب است که می خواهند بیاموزند چگونه انواع مختلف رسانه ها مورد استفاده قرار می گیرد تا اطلاعات تولید و به اشتراک گذارده شود. عناوین و موضوعات مورد مطالعه در حوزه رسانه عبارتند از تولید، تجزیه و تحلیل، تاریخ، فناوری و طراحی.

مجارستان کشوری محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این است که در حوزه کارپات قرار دارد و توسط اسلواکی به شمال، اوکراین و رومانی به شرق، صربستان و کرواسی به سمت جنوب، اسلوونی به جنوب غربی و اتریش در غرب هم مرز است.

بوداپست پایتخت شهرستان از مجارستان و نهم بزرگترین در اتحادیه اروپا است. به عنوان بزرگترین در کشور، آن را به عنوان یک مرکز برای فعالیت های تجاری و صنعتی در میان دیگران خدمت می کند. این نزدیک به بیست موسسات آموزش عالی در داخل مرزهای آن است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید ، MScs را رسانه در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج دررسانه, Budapest

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

مدرک کارشناسی ارشد در علوم ارتباطات و رسانه با سه تخصص آن: ارتباطات سیاسی، توسعه ارتباطات بین المللی و ارتباطات در سازمان ها. این دانش آموزان را قادر می سازد ابزارهایی بر ... [+]

به عنوان یک دانشگاه واقع در قلب اروپا که دانشجویان بیش از 10،000 دانش آموز سالانه را پذیرفته، دانشکده های تحصیلات عالی در اداره امور اقتصادی، اقتصادی و علوم اجتماعی، دانشگاه کورینووس بوداپست (CUB) همیشه دانش آموزان خود را قادر به گفتن داستان های خود که باعث توسعه، الهام بخشیدن به فعالیت و ایجاد جوامع در جامعه ما. پس از گسترش دانش و دانش دانش آموزان به عنوان یک ارتباط چند پلت فرم در برنامه کارشناسی خود، موسسه علوم و نظریه ارتباطات Corvinus در حال حاضر فرصت های بیشتری برای دانش آموزان خود را برای پیشرفت دانش حرفه ای و مهارت های زبان خود را، افزایش آگاهی و شجاعت و شکوفایی خود را ظرفیت آنها برای تغییر مداوم در یک برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی.... [-]

مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی