MASTERSTUDIES

‏ 2020/2021‏ در {موضوع} برنامه های کارشناسی ارشد علوم 3‏

بازار اقتصادی در سراسر جهان در حال تغییر است و در حال تحول در یک سرعت سریع، ایجاد یک نیاز به رهبران بسیار آموزش دیده به حرکت این زمینه پویا. کارشناسی ارشد دانش آموزان را قادر می سازد به منظور توسعه مهارت های لازم برای موفقیت آمیز باشد در مقیاس جهانی.

کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل چیست؟ این یک مطالعه متمرکز در یکی از مناطق مختلف مربوط به بازار جهانی است. دستیابی به کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل مجموعه فارغ التحصیلان از هم جدا به عنوان حرفه ای واجد شرایط که دارای مهارت های لازم برای رهبران موثر در بخش های دولتی و خصوصی. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به تخصص مطالعه خود را در یک کشور خاص، و یا آنها می توانند گسترده، فراگیر آموزش است که به آنها دیدی نسبت به قوانین کشورهای متعدد را حفظ کند.

برخی از مزایای استفاده از این درجه هستند که فارغ التحصیلان مهارت در رشد شخصی و همچنین رهبری موثر را توسعه داده اند.دانشجویان برای انجام تحقیقات و ترویج خدمات اجتماعی و همچنین خدمات کسب و کار. آنها قادر به دست آوردن دانش عمیق از قانون اقتصادی بین المللی و مسائل حقوقی که آن را همراهی می کنند.

این دوره را می توان آنلاین گرفته، در محوطه دانشگاه و یا به عنوان یک ترکیبی از این دو. هزینه بسته به موسسه و برنامه البته انتخاب متفاوت خواهد بود. دانش آموزان باید نهاد مورد نظر خود را به بحث در مورد شهریه و ثبت نام هزینه های خاص تماس بگیرید.

دانش آموختگان با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل رفتن به منجر برنامه های کسب و کار در شرکت های سراسر جهان با مهارت آنها را در امور مالی، اقتصاد و قانون توسعه یافته است. دانش آنها به دست آوردن آنها را قادر می سازد به درخواست اطلاعات جدید ترین و مربوط به تلاش کسب و کار در چندین رشته های مختلف. برخی از احتمالات را برای مشاغل شامل اقتصاددانان بین المللی، تحلیلگران مدیریت و متخصصان رعایت واردات / صادرات.برخی از فارغ التحصیلان نیز انتخاب کنید به کار در بانک های بین المللی و یا در دولت فدرال است.

کسانی که علاقه مند در استفاده از باید هر برنامه تحقیق و تصمیم می گیرید که البته از مطالعه فراهم می کند مهارت های مورد نظر آنها. متقاضیان نیز قادر به را انتخاب کنید به دنبال این درجه آنلاین و یا در محوطه دانشگاه خواهد بود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

3نتایج درحقوق بین الملل Filter

Robert Kennedy College
LLM
کارشناسی ارشد(MSc)
فوریه 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

مدیریت استراتژیک بین المللی کسب و کار قانون کسب و کار بین المللی بین المللی مدیریت مالی بازاریابی بین المللی کسب و کار: نام تجاری، ارتباطات و روابط پروژه نوآوری کسب و کار روش ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد حقوق تجارت Gobal (LLM)

EBS Universität
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
2 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

LL.M. کارشناسی ارشد قوانین در قانون تجارت جهانی EBS Universität شما را به بینش در مورد عملکرد شرکت های جهانی اعم از منظر حقوقی و اقتصادی می رساند. از هم افزایی دو دانشکده برجس ...

اطلاعات بیشتر

کارشناس ارشد حقوق بین الملل و حقوق بین الملل

University of Southern Denmark
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

درگیری های بین المللی و مسائل امنیتی اساساً طی دهه های گذشته تغییر کرده است. درک آنها و مدیریت آنها مهارت های جدیدی را می طلبد. ما این برنامه کارشناسی ارشد ، که توسط محققان بی ...

اطلاعات بیشتر