$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} برنامه های کارشناسی ارشد علوم ‏

بازار اقتصادی در سراسر جهان در حال تغییر است و در حال تحول در یک سرعت سریع، ایجاد یک نیاز به رهبران بسیار آموزش دیده به حرکت این زمینه پویا. کارشناسی ارشد دانش آموزان را قادر می سازد به منظور توسعه مهارت های لازم برای موفق… اطلاعات بیشتر

بازار اقتصادی در سراسر جهان در حال تغییر است و در حال تحول در یک سرعت سریع، ایجاد یک نیاز به رهبران بسیار آموزش دیده به حرکت این زمینه پویا. کارشناسی ارشد دانش آموزان را قادر می سازد به منظور توسعه مهارت های لازم برای موفقیت آمیز باشد در مقیاس جهانی.

کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل چیست؟ این یک مطالعه متمرکز در یکی از مناطق مختلف مربوط به بازار جهانی است. دستیابی به کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل مجموعه فارغ التحصیلان از هم جدا به عنوان حرفه ای واجد شرایط که دارای مهارت های لازم برای رهبران موثر در بخش های دولتی و خصوصی. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به تخصص مطالعه خود را در یک کشور خاص، و یا آنها می توانند گسترده، فراگیر آموزش است که به آنها دیدی نسبت به قوانین کشورهای متعدد را حفظ کند.

برخی از مزایای استفاده از این درجه هستند که فارغ التحصیلان مهارت در رشد شخصی و همچنین رهبری موثر را توسعه داده اند.دانشجویان برای انجام تحقیقات و ترویج خدمات اجتماعی و همچنین خدمات کسب و کار. آنها قادر به دست آوردن دانش عمیق از قانون اقتصادی بین المللی و مسائل حقوقی که آن را همراهی می کنند.

این دوره را می توان آنلاین گرفته، در محوطه دانشگاه و یا به عنوان یک ترکیبی از این دو. هزینه بسته به موسسه و برنامه البته انتخاب متفاوت خواهد بود. دانش آموزان باید نهاد مورد نظر خود را به بحث در مورد شهریه و ثبت نام هزینه های خاص تماس بگیرید.

دانش آموختگان با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق بین الملل رفتن به منجر برنامه های کسب و کار در شرکت های سراسر جهان با مهارت آنها را در امور مالی، اقتصاد و قانون توسعه یافته است. دانش آنها به دست آوردن آنها را قادر می سازد به درخواست اطلاعات جدید ترین و مربوط به تلاش کسب و کار در چندین رشته های مختلف. برخی از احتمالات را برای مشاغل شامل اقتصاددانان بین المللی، تحلیلگران مدیریت و متخصصان رعایت واردات / صادرات.برخی از فارغ التحصیلان نیز انتخاب کنید به کار در بانک های بین المللی و یا در دولت فدرال است.

کسانی که علاقه مند در استفاده از باید هر برنامه تحقیق و تصمیم می گیرید که البته از مطالعه فراهم می کند مهارت های مورد نظر آنها. متقاضیان نیز قادر به را انتخاب کنید به دنبال این درجه آنلاین و یا در محوطه دانشگاه خواهد بود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Robert Kennedy College
سالفورد, بریتانیا

اگر می خواهید دانش خود را در زمینه تجارت و قانون در زمینه بین المللی توسعه دهید ، این دوره ایده آل است. یادگیری شما را قادر می سازد تا در تدوین و اجرای استراتژی تجارت بین المل ... +

اگر می خواهید دانش خود را در زمینه تجارت و قانون در زمینه بین المللی توسعه دهید ، این دوره ایده آل است. یادگیری شما را قادر می سازد تا در تدوین و اجرای استراتژی تجارت بین المللی به طور موثر عمل کنید ، که به نوبه خود قابلیت اشتغال شما را بسیار افزایش می دهد. شما همچنین در کار کردن به تنهایی و با تیم ها مهارت خواهید داشت تا به طور سیستماتیک و خلاقانه از تئوری و راه حل های عملی برای حل مشکلات تجاری بین المللی استفاده کنید. -
کارشناسی ارشد(MSc)
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین