MASTERSTUDIES

‏ 2021‏ در {موضوع} تحصیلات کارشناسی ارشد 3‏

یک کارشناسی ارشد (MSc) یک برنامه محبوب برای دانش آموزان است که پس از کسب مدرک لیسانس وارد می شوند. به طور معمول دو سال طول می کشد تا تکمیل شود و دانش آموزان را قادر می سازد تا به شدت به مطالعه در یک رشته علمی برای توسعه حرفه ای و شخصی تر توجه کنند.

مدرک کارشناسی ارشد در حفاظت تاریخی چیست؟ این برنامه درجه معمولا مطالعات مربوط به حفاظت از ساختمان های تاریخی، پارک ها، بناهای تاریخی و مواد آرشیو را تمرکز می کند. اغلب در تلاش است تا دانش آموزان را در زمينه امور ميراث، اغلب در قلمرو معماري و ساختمان ها، درک کند. محققان ممکن است بتوانند مطالعات خود را به سمت یک شهر خاص یا منطقه ای با کلاس هایی متمرکز در درک شهرداری های خاص اختصاص دهند. این برنامه ممکن است شامل دوره ها و مطالعه در مورد کار با سازمان های غیر انتفاعی، دولت ها و جوامع محلی باشد.

دانش آموزانی که از برنامه های حفاظت تاریخی فارغ التحصیل می شوند، اغلب از سایت های میراث فرهنگی در سطح جهانی و جهانی برخوردار هستند که می توانند زندگی شخصی خود را غنی تر کنند. آنها اغلب دارای مهارت های همکاری خوب هستند که می تواند برای پیدا کردن راه حل هایی برای مشکلات پیچیده مفید باشد و به طور کلی مهارت های تحقیق پیشرفته ای را که در تهیه گزارش های شرکت مفید است، ایجاد می کند.

کسانی که ثبت نام در یک کارشناسی ارشد در برنامه حفاظت تاریخی معمولا حدود دو سال در برنامه صرف. کل هزینه تحصیلات بستگی دارد به اینکه چه دانشگاهی دانشجو است، انتخاب محل اقامت، بسته های کمک مالی و سایر عوامل.

طیف گسترده ای از حرفه ها اغلب برای کسانی که برنامه تحصیلی خود را در حفاظت از تاریخ به دست آورده اند باز است. این برنامه یک دروازه برای حرفه ای حرفه ای در مشاوره با منافع کسب و کار و خدمت به برنامه های سازمان و کمیسیون فراهم می کند. فارغ التحصیلان اغلب به عنوان اعطای جوایز و یا جمع آوری کمک های مالی برای سازمان های غیر انتفاعی کار می کنند. شرکت ها و سازمان های دولتی، فارغ التحصیلان با مدرک پیشرفته در این زمینه را به عنوان مورخان، آرشیو، مدیران فرهنگی و مدیران اجرایی استخدام می کنند.

مؤسسات ارائه دهنده مدرک کارشناسی ارشد در حفاظت تاریخی در بسیاری از کشورها، اغلب در مناطق شهری که دارای میراث فرهنگی غنی هستند، قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

3نتایج درحفاظت تاریخ Filter

کارشناسی ارشد معماری منظر - میراث چشم انداز زمین

Politecnico di Milano
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه در "معماری منظر - میراث چشم انداز زمین" ادغام علوم فنی، زراعی و زراعی، و همچنین مطالعات تاریخی، فرهنگی و اجتماعی است. این برنامه بر اساس استودیوهای طراحی و سخنرانی ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد حفاظت از بناها و اماکن (لوون)

KU Leuven
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

میراث فرهنگی یک منبع با ارزش برای توسعه پایدار محیطی است که ما در آن زندگی می کنیم. KU Leuven استاد پیشرفته حفاظت از بناها و سایت ها یک برنامه مطالعات پیشرفته بین المللی و بین ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد علوم در حفظ تاریخ

University of Colorado Denver
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2021
انگلیسی

کارشناسی ارشد حفظ تاریخ (MSHP) یک برنامه 45 ساعته اعتباری است که معمولاً در 15 یا 18 ماه (سه ترم منظم و احتمالاً بخشی یا تمام یک تابستان) به پایان می رسد. این برنامه برای تأمی ...

اطلاعات بیشتر