MASTERSTUDIES

‏ مروری بر تمامی MScs 2020/2021‏ در بریتانیا سیدنی را جرم شناسی

MSc یا کارشناسی ارشد یک درجه دانشگاهی است که به افرادی اعطا می شود که به شکل عملی مجموعه ای از موضوعات درسی از پیش تععین شده را در غالب یک رشته علم بنیان تکمیل می نمایند. MSc اغلب فرصت های شغلی و درآمد های بالقوه را تسهیل می نماید.

جرم شناسی حوزه ای از مطالعات است که با عوامل، پیامدها و جلوگیری از رفتار مجرمانه سروکار دارد. این رشته به ویژه برای اعضای ارگان های مجری قانون مانند کارآگاهان، پلیس، افسران تحقیق و تفحص و قضات مفید است.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

سویندون یکی از مکان های انگلستان ذکر شده در روز رستاخیز است. این بزرگترین مرکز انگلستان از جمعیت بدون دانشگاه خود را نیز. دو دانشگاه از دیگر دانشگاه ها و کالج های دو وجود دارد، با این حال.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، MScs را جرم شناسی در بریتانیا 2020/2021‏

2نتایج درجرم شناسی, سوندون Filter

کارشناسی ارشد در تحقیق در مورد مواد منفجره و انفجار قضایی

Cranfield University
کارشناسی ارشد(MSc)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
11&nbsp;-&nbsp;36 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این دوره دانشجویان را به بررسی صحنه های جرائم انفجاری و CBRN معرفی می کند. این صحنه های پیش و پس از انفجار و صحنه های مربوطه را در نظر می گیرد. کارشناسی ارشد همچنین توانایی دا ...

اطلاعات بیشتر

کارشناس ارشد تحقیقات پزشکی قانونی جرم میراث

Cranfield University
کارشناسی ارشد(MSc)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این کارشناسی ارشد از بحث و گفتگو با ارگانهای میراث فرهنگی ، سازمان های مردم نهاد ، ارتش و پلیس ، مهارت های دنیای واقعی را برای شما فراهم می کند که باعث افزایش اشتغال شما می شو ...

اطلاعات بیشتر