Filter
کارشناسی های ارشد علوم
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} برنامه های MSc 3‏ عالیرتبه

تکمیل مدرک کارشناسی ارشد ممکن است فردی را برای مشاغل مالی و کار بیشتر در موقعیت قرار دهد. در حالی که دنبال برنامه ای در این سطح می باشید، دانش آموزان می توانند از طریق دوره های پیشرفته، تجربه دستکاری و تحقیقات جامع، دو تا چهار سال دانش و مهارت های پیشرفته را در یک زمینه خاص صرف کنند.

کارشناسی ارشد در زیستشناسی چیست؟ این گزینه درجه ممکن است نیاز به دانش آموزان برای تکمیل مجموعه ای از کلاس ها برای اطمینان از درک جامع از زمینه. درسهایی که فرد ممکن است با آن مواجه باشد می تواند شامل برنامه های کاربردی و تئوری های زیست محیطی، عملکرد بافت، ساختار و شیمی، مهندسی ژنتیک و ژنتیک و فیزیولوژی حیوانات مقایسه شود. دانش آموزان همچنین ممکن است انگل ها و ایمنی، زیست شناسی سلولی و گیرنده، تکامل و رفتار حیوانات، تنوع زیستی و طبقه بندی و علوم اعصاب و غدد درون ریز را مطالعه کنند. کلاسها ممکن است شامل هر دو مورد سخنرانی و آزمایشگاهی برای دانش آموزان برای تکمیل شوند.

کسب دانش آموختگان علوم زیست شناسی می تواند به فرد کمک کند تا بتواند توانایی خود را برای تفکر انتقادی بهتر کند، و به حل مشکالت کارآمد در محل کار کمک می کند. مهارت هایی نظیر ارتباطات بهبود یافته و سطح بالایی از اخلاق کار نیز می تواند پذیرفته شود و به پروژه های شخصی و محیط کاری ترجمه شود.

دانشگاه های چندگانه یک کارشناسی ارشد در زیستشناسی ارائه می دهند و افراد ممکن است فرصت های زیادی در سراسر جهان پیدا کنند. چقدر هزینه های تحصیل در نهایت بستگی به هزینه ها و الزامات تحصیلات کالج را دارد که شخص تصمیم به شرکت دارد.

باغ وحش زمینه ای است که اغلب تکامل یافته است، به طوری که دانش آموزان به روز شده در آخرین آموزش و پرورش و اطلاعات ممکن است در تقاضای بالا باشد. تعدادی از عناوین شغلی وجود دارد که یک فرد ممکن است بعد از آموزش در این زمینه جستجو کند. بعضی از نمونه ها عبارتند از اکولوژیست، افسران محاکمه، افسر حفاظت از طبیعت، دانشمند تحقیقاتی، مشاور محیط زیست، دانشمند دریایی و متخصص زیست شناسی. برخی از افراد ممکن است به سمت کسب و کار صنعت با مشاغل مانند مدیر باغ و یا مدیر توجه کنند.

اولین قدم در کسب مدرک کارشناسی ارشد در این رشته، یافتن یک مدرسه ای است که بهترین نیازهای شما را برآورده می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درجانورشناسی

Linköping University

برنامه کارشناسی ارشد در کاربردی کردارشناسی و زیست شناسی جانوری معاملات با رفتار حیوانات و زیست شناسی از دیدگاه کاربردی، از جمله مشکلات مرتبط با نگهداری حیوانات در اسارت. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در کاربردی کردارشناسی و زیست شناسی جانوری معاملات با رفتار حیوانات و زیست شناسی از دیدگاه کاربردی، از جمله مشکلات مرتبط با نگهداری حیوانات در اسارت. دانش آموزان به دست آوردن دانش خوب کار از مسائل مرکزی برنامه، مانند زیست شناسی استرس و نقش آن در رفاه حیوانات، اثرات اهلی در رفتار حیوانات، فیزیولوژی رفتار، و زیست شناسی حفاظت.

این برنامه در همکاری با Kolmården حیات وحش پارک، یکی از بزرگ ترین و بسیار مشهور باغ وحش در سوئد تدریس می شود. تعدادی از جلسات تدریس در باغ وحش برگزار شد که در آن دانش آموزان دانش دست اول از جانورشناسان با تجربه به دست آوردن.... [-]

سوئد Linköping
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

هدف اصلی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در رشته زئولوژی ، کارشناسی ارشد ، ارائه آموزش و آموزش تخصصی پیشرفته در ضمن برآورده کردن الزامات یک مؤلفه تحقیق خاص است تا دانش آموزان ... [+]

هدف اصلی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در رشته زئولوژی ، کارشناسی ارشد ، ارائه آموزش و آموزش تخصصی پیشرفته در ضمن برآورده کردن الزامات یک مؤلفه تحقیق خاص است تا دانش آموزان بتوانند بر مهارتهای تجربی و فناوری موردنیاز و مهارتهای لازم در زمینه کاری مانند نوآوری تسلط داشته باشند. ، تصمیم گیری ، تفکر استراتژیک و مهارت های سازمانی. پایان نامه جزئی با کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد در جانورشناسی شامل حداقل 120 اعتبار تحقیق در سطح 8 در قالب یک طرح تحقیقاتی است که به عنوان یک پایان نامه جزئی نوشته شده است.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Vienna

... [+]

بخشی از یک گروه تحقیقات علمی فرآیندهای علم مدرن انتقال. برنامه کارشناسی ارشد شامل دانش عمیق از گروه های خاصی از حیوانات و نرم افزار حرفه ای و روش های تحقیق خاص در زمینه های مورفولوژی با تکنولوژی بالا، تصویربرداری و بیولوژی مولکولی.

بسته به دوره های سراسر برنامه کارشناسی ارشد انتخاب شده، شما هم می توانید با یک برنامه دکترا / دکتری و یا کار در زمینه های علوم کاربردی ادامه خواهد داد. ... [-]

اتریش Vienna
درخواست اطلاعات
انگلیسی,آلمانی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی