TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} درجه های MSc 8‏ برترین های

اتمام برنامه مدرک کارشناسی ارشد 'فارغ التحصیلان فراهم می کند با افزایش توانایی برای پیدا کردن کار در زمینه انتخاب کنند. که با توجه به آموزش و پرورش فارغ التحصیل، دانش آموزان باید بررسی که درجه خواهد بود مفید ترین. برای کسانی که علاقه مند در نحوه پایداری ممکن است در آینده از جوامع روستایی در سراسر جهان تاثیر می گذارد، یک برنامه دو ساله در توسعه روستایی ممکن است گزینه ایده آل.

کارشناسی ارشد در توسعه روستایی چیست؟ کارشناسی ارشد در توسعه روستایی دانش آموزان با درک بیشتر از مشکلات و راه حل های جوامع روستایی در امروز 'بازدید کنندگان جهان مواجه فراهم می کند. اکثر برنامه های شامل دوره های در مدیریت، اقتصاد، کشاورزی و منابع طبیعی به منظور به دست آوردن یک پایگاه دانش کامل برای موضوعات مربوط به توسعه جوامع روستایی. تمرکز این نوع برنامه اغلب به دنبال یک تم در حال اجرا است که ممکن است شامل نقش نهادهای دولتی در توسعه و اهمیت پایداری.

بسیاری از دانش آموزان که در یک برنامه توسعه روستایی ثبت نام در مواظب هستند به منظور افزایش چشم انداز شغلی خود، بهبود بازار خود و یا ایجاد یک تغییر زندگی حرفه ای. سود کارشناسی ارشد 'ها می تواند کمک به فارغ التحصیلان ایستادگی کردن در میان دیگر متقاضیان کار.

قیمت شهریه برای برنامه های تحصیلات تکمیلی به طور گسترده ای متفاوت است، بر اساس محل یک موسسه و عوامل دیگر. برای اطلاعات دقیق، دانش آموزان علاقه مند تشویق می شوند تا با دفتر پذیرش از مدرسه خود را انتخاب.

پس از اتمام برنامه توسعه روستایی، اشتغال ممکن است در دسترس از طریق نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و یا مشاوره بین المللی است. برخی از فارغ التحصیلان تصمیم به ادامه تحصیل خود را با درجه فوق لیسانس با تمرکز بر آموزش یا پژوهش در زمینه. بسته به تمرکز از برنامه، فارغ التحصیلان ممکن را انتخاب کنید به کار در گردشگری، منابع طبیعی، تولید مواد غذایی، تغییرات آب و هوایی، کشاورزی و یا صنایع دیگر.

برای بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان، دوره های آنلاین هستند گزینه راحت ترین. بسیاری از برنامه های توسعه روستایی است که ممکن است بر روی اینترنت وجود دارد. کسانی که علاقه مند می تواند روند ثبت نام در حال حاضر آغاز خواهد شد. به سادگی برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

8نتایج درتوسعه روستایی Filter

کارشناسی ارشد در مدیریت املاک و روستایی

Royal Agricultural University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات بریتانیا Cirencester

این یک سال مدرک کارشناسی ارشد فراهم می کند یک دوره بسیار مورد توجه مطالعات به شما تجهیز برای چنین حرفه ای. نه تنها آن را فرصتی برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در روستایی مدیریت املاک، بلکه یک مسیر سریع به عنوان یک نقشه بردار خبره صلاحیت، به عنوان موسسه سلطنتی نقشه برداران خبره (RICS) به طور کامل معتبر این دوره است. صلاحیت عنوان یک نقشه بردار اجاره را می توان با تکمیل این کارشناسی ارشد به دست آورد، و پس از انجام دو سال تجربه حرفه ای، شناخته شده به عنوان ارزیابی صلاحیت حرفه ای (APC).

کارشناسی ارشد در توسعه روستایی و agrobusiness

Szent István University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها درخواست اطلاعات مجارستان گودلی

این برنامه - بر اساس کشاورزی، اقتصادی، مدیریت و مطالعات جامعه شناسی روستایی - در درجه اول در درک درستی از مشکلات فعلی توسعه پایدار و مناطق روستایی متمرکز است، همکاری در جهات ممکن از توسعه، آماده سازی پروژه های توسعه واقعی، و همچنین مدیریت و نظارت بر اجرای پروژه.

کارشناسی ارشد در توسعه روستایی پایدار

University of the Highlands and Islands
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 - 6 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا پرت + {تعداد} بیشتر

اگر میخواهید به سمت مدیریتی در توسعه روستایی پیشرفت کنید، این دوره کارشناسی ارشد توسعه روستایی پایدار برای شماست.

کارشناسی ارشد در حفاظت و توسعه روستایی

University of Kent, School of Anthropology & Conservation
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا کانتربری + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در حوزه حفاظت و توسعه روستایی، مسائل مربوط به مسائل مربوط به توسعه حفاظت از روستا را بررسی می کند و ابزار عملی و متدولوژیکی برای کار در میان حفاظت و توسعه روستایی را ارائه می دهد.

کارشناسی علوم زراعی شهری و شهرهای سبز

UniLaSalle
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها درخواست اطلاعات فرانسه مونت-سن-آینگان

کارشناسی ارشد کشاورزی و شهر سبز به منظور آموزش مدیران آینده در شغل های کشاورزی و باغبانی شهری با توجه به یک رویکرد نوآورانه و وسیع به برنامه ریزی، توسعه و پایداری آموزش می دهد.

استادیار علوم تغذیه و توسعه روستایی

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بلژیک گنت

استاد علوم در زمینه تغذیه و توسعه روستایی قصد دارد با ارائه دانش عمیق و دانش فنی مربوط به موضوعات مربوط به تغذیه و توسعه روستایی، ایجاد یک سطح علمی مشترک بین همه دانش آموزان برنامه های مختلف زمینه.

کارشناسی ارشد بین المللی در توسعه روستایی

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات بلژیک گنت

کارشناسی ارشد بین المللی توسعه روستایی (IMRD)، بخشی از برنامه بورس تحصیلی Erasmus Mundus، یک درجه مشترک است که به شما فرصتی برای مطالعه توسعه روستایی در تنوع رویکردهای و برنامه های بین المللی می دهد.

کارشناسی ارشد مهندسی توسعه روستایی

University Of Debrecen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها فوریه 2020 مجارستان دبرن

هدف این برنامه آماده سازی متخصصان برای درک توسعه پایدار و مشکلات کنونی مناطق روستایی است که بر اساس دانش مربوط به کشاورزی، مدیریت اقتصادی و همچنین توسعه منطقه ای و روستایی برای همکاری در تعیین مسیرهای ممکن توسعه، تعریف برنامه های توسعه ی ویژه، مدیریت و تحقق آنها و اجرای نظارت بر فرایندها.