MASTERSTUDIES

‏ مروری بر تمامی MScs 2020/2021‏ در بریتانیا سیدنی را تحقیقات جنایی

کارشناسی ارشد مخفف کارشناسی ارشد. این یک کارشناسی ارشد 'ها آموزشی کارشناسی ارشد توسط دانشگاه در تعداد گسترده ای از سازمان ملل داده شده است. درجه است به طور معمول برای در علوم و گاهی اوقات در علوم اجتماعی مورد مطالعه قرار.

تحقیق در مورد تحقیقات جنایی به دانشجویان امکان می دهد تا خلاصه ای از بسیاری از موضوعات مرتبط، از جمله بازجویی، حفاظت از صحنه های جرم و جنایت سایبری ارائه کنند. آموزش و پرورش در این زمینه می تواند در بسیاری از مراکز در زمینه اجرای قانون باز شود.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

برادفورد دارای پنج موسسات آموزش عالی و به تازگی توسط Ofsted برای دستاوردهای تحصیل خود را ستود. همچنین موزه ملی رسانه، موزه صنعتی برادفورد، موزه سالن جوش و یک گالری هنری به نام برادفورد 1 گالری وجود دارند.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید ، MScs را تحقیقات جنایی در بریتانیا 2020/2021‏

1نتایج درتحقیقات جنایی, برادفورد Filter

کارشناسی ارشد در زمینه مطالعات باستان شناسی قضایی و جرم و جنایت

University of Bradford
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

باستان شناسی قضایی، استفاده متخصص از تکنیک های باستان شناسی به جستجوی و بازسازی مواد اثبات شده از صحنه های جرم است، که اغلب، اما نه همیشه در رابطه با بقای انسان های دفن شده اس ...

اطلاعات بیشتر