Filter
کارشناسی های ارشد علوم
پرتغال نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید کارشناسی های ارشد علوم (MScs) در پرتغال را بیو تکنولوژی 2019/2020‏

MSc یا کارشناسی ارشد علوم یکی از دو محبوبترین درجه های کارشناسی ارشدrsqu;s& است. در سطح بین الملل، MSc عمدتاً پس از چهار سال تحصیل و مطالعه سخت و دقیق در حوزه ای که معمولاً یک زمینه علمی دارد، اعطا می شود.

رشته دانشگاهی بیوتکنولوژی به استفاده از فرایندهای زیست شناختی در جهت توسعه محصولات و ابزارها با هدف بهبود جهان اشاره دارد. دانشجویان می توانند دانش و معلومات خود را در حوزه های بیوانفورماتیک، زیست شناسی مولکولی، مهندسی زیستی و بیوشیمی گسترش بخشند.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

‏ برترین های کارشناسی های ارشد علوم در پرتغال 2019/2020‏ بیو تکنولوژی

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج دربیو تکنولوژی, پرتغال

University of Algarve

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی آموزش پیشرفته در زمینه بیوتکنولوژی، بیولوژیکی و مهندسی بیوشیمی فراهم می کند. ... [+]

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی آموزش پیشرفته در زمینه بیوتکنولوژی، بیولوژیکی و مهندسی بیوشیمی فراهم می کند. این دوره دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای انجام این کار، فراهم می کند: تجزیه و تحلیل به عنوان تکنسین های بالایی در بهداشت، محیط زیست، غذا و بخش مزرعه و تجزیه و تحلیل کنترل کیفیت؛ در تحقیق و توسعه فناوری در موسسات دولتی و خصوصی برای دنبال کردن Ph.D.

کارشناسی ارشد همچنین فرصت های آموزشی طولانی مدت را برای متخصصان بخش بهداشت و درمان و صنعت داروسازی فراهم می کند که مایلند دانش خود را در این منطقه مهم به روز کنند.... [-]

پرتغال فارو
درخواست اطلاعات
انگلیسی,Portuguese (Portugal)
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی