TAHSILATEARSHAD.COM

‏ مروری بر تمامی برنامه های MSc در لهستان را بیو تکنولوژی 2019/2020‏

کارشناسی ارشد مخفف کارشناسی ارشد. این یک کارشناسی ارشد 'ها آموزشی کارشناسی ارشد توسط دانشگاه در تعداد گسترده ای از سازمان ملل داده شده است. درجه است به طور معمول برای در علوم و گاهی اوقات در علوم اجتماعی مورد مطالعه قرار.

رشته دانشگاهی بیوتکنولوژی به استفاده از فرایندهای زیست شناختی در جهت توسعه محصولات و ابزارها با هدف بهبود جهان اشاره دارد. دانشجویان می توانند دانش و معلومات خود را در حوزه های بیوانفورماتیک، زیست شناسی مولکولی، مهندسی زیستی و بیوشیمی گسترش بخشند.

مانند بسیاری از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا، لهستان ارائه می دهد شهریه ارزان یا حتی رایگان به دانش آموزان اتحادیه اروپا. دانش آموزان آینده نگر باید به طور مستقیم به موسسه لهستانی انتخاب خود اعمال می شود. دانشگاه ورشو، به عنوان مثال، اتهامات بین £ 1،300 و £ 2،500 در هر سال برای دوره های زبان انگلیسی خود را.

‏ برترین های درجه های کارشناسی ارشد علوم در لهستان 2019/2020‏ بیو تکنولوژی

4نتایج دربیو تکنولوژی, لهستان Filter

کارشناسی ارشد در تکنولوژی شیمی: کامپوزیت و نانومواد

Poznan University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان پوزناچ

کامپوزیت ها و نانومواد مواد شیمیایی فیزیکی و غیر آلی، مهندسی مواد و راکتورهای شیمیایی، تکنولوژی پلیمر، پردازش نانومواد و کامپوزیت ها را شامل می شود. طبقات آزمایشگاه اجازه می دهد سنتز و ویژگی های دقیق کامپوزیت ها را با کاربرد عملی مختلف خود با استفاده از خواص فیزیکی، مکانیکی و الکتروشیمیایی انجام دهند. فارغ التحصیل می تواند در تحقیق و صنعت مورد استفاده قرار گیرد که در آن دانش مواد پیشرفته مورد نیاز است. شایستگی او سنتز، مشخص کردن، پردازش و استفاده از کامپوزیت ها و نانومواد را با توجه به حفاظت از محیط زیست خواهد کرد. او آماده مطالعات دکترا است. دانش خود را به زبان انگلیسی اجازه می دهد تا مبادله آسان تجربه، ارتباطات، ارتباط مستقیم بین فردی و فرمول رسمی مستندات و / یا مشخصات را آسان کند.

کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی مولکولی

Jagiellonian University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها اکتبر 2019 لهستان کراکوف

بیوتکنولوژی مولکولی یک برنامه تمام وقت از مطالعات است که به عنوان حرفه ای "استاد علوم در بیوتکنولوژی" است. این به دانشجویان (انتظار می رود که در نهایت مدرک کارشناسی) اختصاص داده شود که می خواهند بدانند ساز و کارهای مولکولی فرآیندهای بیولوژیکی و کسانی که مایل به اعمال این دانش به عمل هستند.

M.sc در بیوتکنولوژی کاربردی

Warsaw University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها فوریه 2020 لهستان ورشو

این برنامه شامل طیف گسترده ای از افراد متخصص (مدل سازی bioprocesses، تنظیم فرآیندهای بیوتکنولوژی، فرآیندهای جداسازی در بیوتکنولوژی، آزمایشگاهی فرایندهای تکنولوژیک و بیوتکنولوژی، بیوتکنولوژی از منابع طبیعی، و غیره)، که، همراه با افراد bioanalytical و انتخابی (bioanalytics ، سنسور و حسگرهای زیستی، microbioanalytics) یک پیشنهاد های جامع برای تمام فارغ التحصیلان علاقه مند در زمینه بیوتکنولوژی تشکیل می دهند.

MSc در بیوتکنولوژی

West Pomeranian University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها فوریه 2020 لهستان Szczecin

بیوتکنولوژی یک رشته تحصیلی است که ترکیبی از شایستگی تکنولوژیکی و توانایی استفاده از موجودات زنده در تولید حیوانات و گیاهان، حفاظت از محیط زیست، پردازش و تولید مواد غذایی، تولید مواد زیستی و بسیاری از حوزه های دیگر است. در طول تحصیلات خود، دانش و مهارت های گسترده ای در زمینه های بیوشیمی، میکروبیولوژی، حفاظت از محیط زیست، مهندسی ژنتیک و بسیاری دیگر از زمینه های فنی و طبیعی به دست خواهید آورد.