TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد علوم 12‏ عالیرتبه

کسانی که می خواهند برای پیشبرد حرفه ای خود را در عرصه علم ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کارشناسی ارشد، و یا کارشناسی ارشد. این کارشناسی ارشد باز می شود تا بسیاری از فرصت برای کسانی که می خواهند به کار در تحقیقات یا زمینه داروسازی.

کارشناسی ارشد بیوشیمی چیست؟ مدرک کارشناسی ارشد در زمینه بیوشیمی furthers مطالعه فرایندهای شیمیایی که به موجودات زنده و ارتباط، و نظم و انضباط متنوع و جذاب است. مطالعات یادگیری بیشتر در مورد واکنش های شیمیایی و ترکیب هایی که در بدن برای سوخت و ساز بدن، رشد، وراثت، تولید، و بیشتر تشکیل شده است. همچنین شما می خواهد آموزش و پرورش خود را در رابطه با توابع از چربی ها، آنزیم ها، کربوهیدرات ها، پروتئین ها، و اساس مولکولی ژن بیشتر. در طول مطالعات خود را، شما با موجودات زنده مانند مخمر، باکتری ها، گیاهان، و کشت سلولی زندگی کار خواهد کرد.شما برنامه ریزی و انجام آزمایش، و همچنین به عنوان یاد بگیرند که چگونه به تفسیر نتایج خود را، که شما برای آزمایشگاه علوم مدرن آماده کمک خواهد کرد.

کار به سمت مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی نه تنها گسترش درک علمی و اصطلاحات خود را، اما آن را نیز شما را در مناطق دیگر کمک خواهد کرد. شما مشکل توسعه مهارت حل، تفکر تحلیلی، و قادر به تحمل مقادیر زیادی از اطلاعات پیچیده است. این مهارت به شما کمک خواهد به دست آوردن اشتغال در زمینه های مختلف حرفه ای.

کارشناسی ارشد بیوشیمی حدود دو سال طول می کشد تا کامل، و هزینه های می تواند بسته به مدرسه متفاوت است. تحقیق در نهادها و برنامه های مختلف در ساخت مطمئن شوید که برنامه یک حق برای دانش آموز است مهم است.

هستند بسیاری از گزینه های شغلی برای کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد در بیوشیمی وجود دارد.زمینه پزشکی یک گزینه است، با فرصت در بیمارستان ها، موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، و صنعت داروسازی. اگر شما لذت بردن از آموزش هستند، چشم انداز زیادی برای بیوشیمی در تمام سطوح آموزش و پرورش وجود دارد. همچنین فرصتهای شغلی در محیط زیست و کشاورزی زمینه، با کارفرمایان از جمله دولت های محلی، شرکت های دانه، و مقامات آب وجود دارد.

برنامه های آنلاین بزرگ برای کسانی که نیاز به انعطاف پذیری، و یا برای کسانی که ممکن است در نزدیکی دانشگاه زندگی می کنند. هستند بسیاری از موسسات در سراسر جهان است که ارائه کلاس های آنلاین وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

12نتایج دربیوشیمی Filter

MSc در بیوشیمی

University of Edinburgh - School of Biological Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ

بیوشیمی برای اکثر زمینه های علوم زندگی ضروری است؛ این امر تأثیر مهمی در تحقیقات پزشکی مدرن دارد و در صنایع دارویی، تغذیه، پزشکی قانونی، زیستی، کشاورزی و محیط زیست ضروری است.

مدرک کارشناسی ارشد در شیمی بیولوژیکی

Johannes Kepler University Linz
پردیس دانشگاهی تمام وقت 5 ترم ها اکتبر 2019 اتریش لینز جمهوری چک Ceske Budejovice + {تعداد} بیشتر

برنامه جامع کارشناسی ارشد در "شیمی بیولوژیکی" یک برنامه منحصر به فرد است که توسط دانشگاه یوهانس کپلر و دانشگاه بوهمیا جنوبی (USB) در Budweis (České Budějovice) ارائه شده است.

کارشناسی ارشد علوم در بیوشیمی (m.sc.)

Joseph Ayo Babalola University
پردیس دانشگاهی تمام وقت مارس 2020 نیجریه ایلسا

استادان علوم در بیوشیمی (کارشناسی ارشد)

کارشناسی ارشد زیست شیمی

Adekunle Ajasin University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت مارس 2020 نیجریه نیجریه آنلاین

کارشناسی ارشد بیوشیمی با تخصص در: پروتئین شیمی و Enzymology؛ پزشکی و بیوشیمی بالینی؛ سم شناسی و بیوشیمی بهداشت؛ تغذیه و مواد غذایی بیوشیمی؛ بیوشیمی گیاهی؛ بیوتکنولوژی.

فوق لیسانس علوم bioprocessing

Institute of Technology Sligo
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 سال سپتامبر 2020 ایرلند اسلیگو

کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد) و ارسال دیپلم (PGD) در Bioprocessing توسط INSTITUTE OF TECHNOLOGY SLIGO (IT اسلایگو) توسعه یافته اند به پاسخگویی به نیازهای رو به رشد صنعت بیودارویی. بلجس، همچنین به عنوان بیولوژیک (AL) شناخته شده محصولات پزشکی، و یا بیولوژیک، هر محصول دارویی داروسازی تولید در، استخراج شده از، و یا سنتز از منابع بیولوژیکی.

MSc در بیوشیمی

University of Johannesburg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 ترم ها ژانویه 2020 آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ

هدف اصلی کارشناسی ارشد زیست شناسی پایان نامه جزئی با دوره های درسی ارائه دانش و آموزش تخصصی پیشرفته در ضمن برآورده کردن الزامات یک مؤلفه تحقیق خاص است تا دانش آموزان بتوانند بر مهارت های تجربی و تکنولوژیکی لازم و مهارت های لازم در زمینه کاری مانند نوآوری تسلط داشته باشند. ، تصمیم گیری ، تفکر استراتژیک و مهارت های سازمانی. پایان نامه جزئی با کارشناسی ارشد رشته بیوشیمی شامل حداقل 120 اعتبار تحقیق در سطح 8 در قالب یک طرح تحقیقاتی است که به عنوان یک پایان نامه جزئی نوشته شده است.

کارشناسی ارشد در کاتالیزوری

University of St Andrews
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2020 بریتانیا سنت اندروز

کارشناسی در کاتالیز دانش آموزان را با دانش و مهارت های تخصصی پیشرفته در کاتالیزور مدرن با توانایی انجام پروژه تحقیق قابل توجهی برای پایان نامه خود را. هدف این دوره آگاهی از نقش کاتالیز در بهبود پایداری و حل مسائل زیست محیطی در تولید مواد شیمیایی است.

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، بیوشیمی و مهندسی مواد - شیمی

Aalto University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات فنلاند اسپو

فارغ التحصیلان شیمی اصلی دارای دانش قوی از شیمی پایه به طور اختیاری با مهندسی شیمی، علم مواد و تخصص علوم پلیمری را قادر می سازد تا آنها را به عنوان کارشناسان و دانشمندان در شاخه های مختلف صنایع شیمیایی و مرتبط با آن کار کنند.

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، بیوشیمی و مهندسی مواد - پالایش زیست توده

Aalto University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات فنلاند اسپو

دانشکده فناوری شیمی، علوم طبیعی و مهندسی را به روش منحصر به فرد ترکیب می کند. این اجازه می دهد تا نتایج تحقیقات ما به طرز طولانی تصفیه شده و به عنوان محصولات و فرآیندهای آماده به کار گرفته شوند. هر نوآوری هر دو منابع طبیعی تجدیدپذیر و غیر قابل تجدید برای آینده را تامین می کند.

استاد در بیوشیمی

University of Oulu
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 فنلاند اوولو

دوره کارشناسی ارشد شامل 4 تا 9 ماه کار اجباری آزمایشگاه است که در دوره های مختلف گسترش یافته است. مهارت های آزمایشگاهی و روش های نوین توسط معلمان که همه در کارهای تحقیقاتی فعال هستند به دانش آموزان منتقل می شود.

کارشناسی ارشد در بیوشیمی و بیوتکنولوژی

Ghent University - Faculty of Sciences
پردیس دانشگاهی 2 سال ها سپتامبر 2020 بلژیک گنت

استاد بیوشیمی و بیوتکنولوژی دانشمندان را نه تنها دانش کامل بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، زیست شناسی سلولی و فیزیولوژی می دهد، بلکه همچنین توانایی استفاده از تکنیک های بیوشیمیایی و بیوتکنولوژی را به شیوه خلاقانه و خلاقانه بر روی گیاهان، حیوانات و انسانها. دانش آموزان نیز در دنیای جالب از بیوانفورماتیک آغاز شده اند.

استاد علوم در شیمی زیست شناختی و سم شناسی آلاینده ها

University of Hradec Králové, Faculty of Science
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 جمهوری چک Hradec Kralove

البته مدرک کارشناسی ارشد Bioorganic شیمی و سم شناسی آلاینده است برای دانش آموزان که علاقه مند به مطالعه گسترده تر از ترکیبات شیمیایی، بیولوژیک فعال هستند طراحی شده است. این مطالعه بر اساس دوره های کارشناسی در شیمی و سم شناسی و تجزیه و تحلیل آلاینده.