Filter
کارشناسی های ارشد علوم
بلژیک

‏ بیابید برنامه های MSc در بلژیک را بیوشیمی 2019/2020‏

کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد به طور معمول در زمینه های علوم و علوم اجتماعی است. کارشناسی ارشد ممکن است دوره بر اساس، مبتنی بر تحقیق، یا ترکیبی از این دو.

دانش آموزانی که مطالعه بیوشیمی ممکن است دانش است که آنها را برای کار آماده در زمینه های گوناگون مانند بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، زیست شناسی سلولی و بیوتکنولوژی به دست آورید. آموزش برنامه درسی اغلب شامل هر دو سخنرانی های کلاس درس و تجربه آزمایشگاهی. 

بلژیک ارائه می دهد بازار محور آموزش و پرورش در سطح بالاتر است که بر روی مهارت ها و نوآوری است. کشور 'ها موسسات آموزش عالی ارائه های تعاملی در همان زمان تحقیقات گرا آموزش و پرورش دانشگاه قبل از پیوستن به بازار کار.

‏ برترین های تحصیلات کارشناسی ارشد در بلژیک 2019/2020‏ بیوشیمی

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج دربیوشیمی, بلژیک

Ghent University - Faculty of Sciences

استاد بیوشیمی و بیوتکنولوژی دانشمندان را نه تنها دانش کامل بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، زیست شناسی سلولی و فیزیولوژی می دهد، بلکه همچنین توانایی استفاده از تکنیک ه ... [+]

محتوای دوره

آموزش بیوشیمی و بیوتکنولوژی هدف از تشکیل دانشمندان است که نه تنها دانش کامل از بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک، زیست شناسی سلولی و فیزیولوژی را دارند، بلکه می توانند از تکنیک های بیوشیمیایی و بیوتکنولوژی نیز به روش خلاقانه و نوآورانه بر روی گیاهان استفاده کنند. حیوانات یا انسان ها. دانش آموزان نیز در دنیای جالب از بیوانفورماتیک آغاز شده اند.

این برنامه همچنین دارای یک هدف اجتماعی است: برای اعمال تحقیق و دانش به نفع بشریت و جامعه. تمرکز در تمرین نشان دهنده این مشارکت اجتماعی در تحقیق در مورد منشا و درمان انواع بیماری ها (مانند سرطان، التهاب مزمن و بیماری های متابولیکی)، بهبود گیاهان (تولید مواد غذایی پایدار، تولید مواد غذایی با کیفیت تغذیه ای بهبود یافته ، تولید سوخت های زیستی) و استفاده از میکرو ارگانیسم ها در برخی از فرآیندهای شیمیایی (سم زدایی از آلاینده ها).... [-]

بلژیک گنت
سپتامبر 2020
انگلیسی
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی