MASTERSTUDIES

‏ 2021‏ در {موضوع} تحصیلات کارشناسی ارشد 2‏

در هنگام جستجوی تحصیلات اضافی در یک حوزه متمرکز مطالعه، درجه ای که بیشتر به دنبال یک لیسانس علوم است، یک استاد علوم است. یک برنامه کارشناسی ارشد بیشتر به مسیر انتخاب شده تحصیل می انجامد تا دانش آموزان درک عمیق تر از موضوع علمی یا ریاضی داشته باشند.

کارشناسی ارشد در برنامه ریزی منطقه ای چیست؟ این برنامه ها بر افزایش درک بهترین شیوه های استفاده و توسعه زمین تمرکز دارد. مهارت های لازم برای شناسایی رشد سالم در جوامع می توانند از طریق برنامه آموخته شوند. حفاظت، پایداری و بهبود محیط های طبیعی یا زیست محیطی در این زمینه تشویق می شود. با دانستن اینکه چگونه از سوالات موثر بپرسید و راه حل های خلاقانه را برای یک مشکل شناسایی کنید، یک فارغ التحصیل می تواند به یک جامعه عمیق ارائه دهد.

خلاقیت و همدلی در یک برنامه برای یک استاد علوم در برنامه ریزی منطقه ای تشویق می شود. دانش آموزان می توانند توانایی خود را در در نظر گرفتن اثرات هر گونه تصمیم به دیگران و یاد بگیرند که چگونه به درستی به مردم در طول زمان درگیری منجر شود.

از آنجا که درآمد یک کارشناسی ارشد در برنامه ریزی منطقه ای اغلب یک یا دو سال طول می کشد، هزینه حضور در چنین برنامه ای متفاوت است. قیمت های مختلفی در ارتباط با دانشجویان بین المللی و منطقه ای وجود دارد و اطلاعات در دسترس است با تماس با هر دانشگاه مورد نظر.

استخدام برای فارغ التحصیل با استاد علوم در برنامه ریزی منطقه ای عمدتا در موقعیت هایی مانند برنامه ریزان منطقه ای یا شهری در یک جامعه قرار دارد. برنامه ریزان معمولا تعارضات را در جوامع حل می کنند و برای آینده منطقه برنامه ریزی می کنند. آنها از اطلاعات برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات پیچیده دیگر استفاده می کنند، اغلب با استفاده از تجزیه و تحلیل هزینه-سود. اگر حرفه ای در برنامه ریزی دنبال نگردد، مشاغل مشاغل دیگر شامل اداره دولتی و حفاظت تاریخی می شوند.

برنامه های آنلاین طراحی شده اند تا دانشجویان آینده نگر را انعطاف پذیر تر کنند. یادگیری از راه دور ممکن است حتی اگر یک دانشگاه در آن نزدیکی نیست ارائه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج دربرنامه ریزی منطقه ای Filter

استاد علوم در برنامه ریزی

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
2 سال ها
01 فوریه 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

استاد تغییر یافته علوم در برنامه ریزی یک برنامه تحقیقاتی مبتنی بر پایان نامه است که از استاد برنامه ریزی محلی و منطقه ای (MCRP) معتبر و حرفه ای SCARP متفاوت است. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد شهرسازی ، منظر و برنامه ریزی (لوون)

KU Leuven
کارشناسی ارشد(MSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

شهرها و شهرک ها تحت فشار شدید قرار دارند. نابرابری اجتماعی و زیست محیطی به شدت در حال افزایش است. شهرسازی ، برنامه ریزی مکانی و مداخله در سیستم های منظر نیاز به فوریت های رویک ...

اطلاعات بیشتر