TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 2019/2020‏ در {موضوع} MScs 11‏ بهترین

استادیار علوم یک مدرک کارشناسی ارشد است که عمیق تر به موضوعات درون علم و فن آوری می پردازد. تقریبا به مدرک کارشناسی ارشد، این درجه پس از یک تا سه سال تحصیلی، بسته به بار دوره و مدرسه انتخاب شده شما اعطا می شود.

کارشناسی ارشد در باغبانی چیست؟ این درجه به جنبه بیولوژیکی گیاهان برداشت شده مربوط می شود، از جمله بهترین شیوه پرورش، رشد، برداشت، ذخیره و حمل میوه ها، سبزیجات و گیاهان تزئینی. بعضی از برنامه ها نیاز به مطالعه زیست شناسی و آمار پس از انتفاضه دارند، در حالی که دیگران بیشتر بر شیوه های سازگار با محیط زیست و حفاظت از منابع غذایی تمرکز دارند. انتظار می رود که این درجه را با درک عمیق تر از آنچه تولید می کنید، تکمیل کنید.

مدیریت منابع، توجه به جزئیات و بهداشت مواد غذایی سه مهارت است که شما ممکن است در طول تحصیل باغبانی به دست آورید. مدیریت منابع مانند زمان و توجه به چیزهای کوچک می تواند بهره وری شما را افزایش دهد. بهداشت مواد غذایی می تواند به شما کمک کند که زندگی تولید محصول خود را افزایش دهید.

برای تعیین هزینه یک کارشناسی ارشد در باغبانی، در نظر بگیرید که در آن مدرسه شما قرار گرفته است و آیا شما به آن مکان یا تحصیل در اینترنت بروید. هزینه های دیگر ممکن است شامل ثبت نام و خرید کتاب باشد، که گاهی اوقات می توانید در مورد آن پیشی بگیرید.

با داشتن مدرک در باغبانی، می توانید برای مشاغل در کنترل آفات، مدیریت ارضی، محوطه سازی، و پرورش گیاهان درخواست دهید تا چند نفر را نام ببرید. اگر شما بر تکنولوژی پیش گیاه تمرکز می کنید، می توانید به دنبال شغل هایی مانند مدیریت برداشت و تولید ابزار باشید. با تمرکز بعدی، برای شغل در توزیع و ذخیره سازی نگاه کنید. در نهایت، با تمرکز زیست محیطی، می توانید برای محافظت از گیاه، پایداری و کمک های بین المللی تلاش کنید.

مدارس چندگانه در سراسر جهان دارای بخش های باغبانی با چندین مرکز برای انتخاب هستند. این در حالی است که شما در حال تحصیل در مقطع کارشناسی خود هستید، گزینه های زیادی به شما می دهد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

11نتایج درباغبانی علمی Filter

کارشناسی ارشد در تنوع زیستی

University of Edinburgh - School of Biological Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا ادینبورگ + {تعداد} بیشتر

تغییر جمعیت و تقاضای رو به رشد برای غذا، سوخت و پایداری کشاورزی و محیط زیست از جمله چالش های کلیدی امروز است.

کارشناسی ارشد علوم گیاهی اعمال

University of Greenwich
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 3 سال ها آگوست 2020 بریتانیا روچستر لندن + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در باغبانی

Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان ورشو

فراهم می کند دانش آموزان با درک پس زمینه بیولوژیکی در حال رشد محصولات باغی و پس از برداشت "زندگی" از سبزیجات، میوه ها و گیاهان زینتی.

کارشناسی ارشد در علوم گیاه

Norwegian University of Life Sciences NMBU
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها آگوست 2020 نروژ مانند

آیا شما علاقه مند به کشاورزی و باغبانی، کشاورزی زیست محیطی یا زیست شناسی گیاهی و تاثیر آب و هوا و محیط زیست بر رشد و کیفیت هستید؟ جنبه های بهداشتی گل و غذا اگر بله، این برنامه برای شماست!

کارشناسی ارشد زیست شناسی، علوم گیاهی

Lund University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات سوئد لوند

اگر شما علاقه مند به زیست شناسی گیاه، تکامل و تنوع زیستی هستید، این برنامه استاد برای شما است. شما می توانید دانش و درک خود را از نحوه عملکرد گیاهان در سطوح مختلف یک سازمان از سطح مولکولی تا سطح زیست محیطی بدست آورید.

کارشناسی ارشد علوم باغبانی

UAEU United Arab Emirates University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 سال ها ژانویه 2020 امارات متحده عربی العین + {تعداد} بیشتر

فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد در باغبانی تقاضای بالا در بازار کار فعلی هستند. موقعیت های حرفه ای که توسط فارغ التحصیلان این برنامه پیشنهادی پر می شود شامل معماران باغبانی و طراحان، باغداران شهر، متخصصان تحقیق و مدرسان دانشگاه، و غیره هستند.

کارشناسی ارشد علوم گیاهان یکپارچه

University of Helsinki
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات فنلاند هلسینکی

زندگی روی زمین به انرژی خورشیدی که توسط گیاهان ضبط می شود بستگی دارد - آنها پایه اکثر شبکه های مواد غذایی هستند و عملکرد همه اکوسیستم های اصلی را تحت تأثیر قرار می دهند. گیاهان اکسیژن موجود در بدن را آزاد می کنند. آنها انرژی خورشیدی را به انرژی شیمیایی تبدیل می کنند و برای بسیاری از صنایع مواد غذایی ، الیاف ، منابع انرژی تجدید پذیر و مواد اولیه را در اختیار ما قرار می دهند. گیاهان این فرایندها را به صورت جداگانه انجام نمی دهند. آنها با موجودات دیگر و محیط جسمی و شیمیایی ارتباط برقرار می کنند ، با شرایطشان ارتباط برقرار می کنند و به طور فعال تنظیم می شوند. آنها چگونه این کارها را انجام می دهند و چگونه می توانیم از درک آنها سود ببریم؟ وقتی فارغ التحصیل برنامه کارشناسی ارشد علوم گیاهی یکپارچه در University of Helsinki هستید ، پاسخ این سؤالات بزرگ و سایر موارد را خواهید داشت.

کارشناسی ارشد در بیوتکنولوژی گیاهی

Ghent University - Faculty of Sciences
پردیس دانشگاهی 1 سال سپتامبر 2020 بلژیک گنت

تقاضای جهانی برای محصولات مشتق شده از قبیل غذا و غذا به طرز چشمگیری افزایش می یابد، که نشان می دهد که قیمت دوچرخه بیشتر کالاها بیشتر شده است. چگونه می توانیم با این تقاضای رو به رشد برای غذا، خوراک و انرژی زیستی روبرو شویم؟ چگونه می توانیم با این واقعیت روبرو شویم که ما باید در زمین های کمتر زراعی، تحت شرایط محیط زیستی چالشبرانگیز، غذای بیشتری تولید کنیم؟ این فقط چند سوال است که توسط بیوتکنولوژی گیاه مدرن حل می شود.

Master of Sciences in Horticulture

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان وروشلاو

کارشناسی ارشد مديريت جنگلداری و منابع طبيعی مديترانه (MEDfOR)

University of Lisbon
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات پرتغال لیسبون ایتالیا Viterbo پادوا اسپانیا Lleida پالنسیا بوقلمون ترابزون پورتو + {تعداد} بیشتر

MEDfOR یک برنامه استادانه بین المللی در زمینه جنگلداری است. این یک کنسرسیوم از 7 دانشگاه است که همه در حوزه دریای مدیترانه قرار دارد.

کارشناس ارشد بیوتکنولوژی گیاهی

University of Illinois at Urbana-Champaign
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها آگوست 2020 آمریکا شامپاین

خود را با مدرکی در بیوتکنولوژی گیاهی وارد بخش بیوتکنولوژی کنید. در حالی که شما مدرک کارشناسی ارشد غیر پایان نامه خود را فقط در 18 ماه گذرانده اید ، از فضای متهم اکتشافات علمی که برای آن دانشگاه ایلینویز به رسمیت شناخته شده است ، لذت ببرید. در کنار رشته های مرتبط با بیوتکنولوژی ، شما می آموزید که چگونه فرایند تجاری سازی کار می کند. این برنامه فرصت هایی را برای کمک به شما در ارتباط با شرکای صنعت فراهم می کند و به شما کمک می کند تا در مورد مسیرها و نیازهای شرکتهای بیوتکنولوژی اطلاعاتی کسب کنید.