$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2023‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد علوم (MScs) ‏

پس از اخذ مدرک لیسانس خود را، دانش آموزان اغلب مایل به گرفتن آموزش و پرورش خود را یک گام بیشتر است. دانش آموزان در این وضعیت اغلب در رفتن به کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را، که درجه های پیشرفته است که نیاز به آموزش دقیق. کارش… اطلاعات بیشتر

پس از اخذ مدرک لیسانس خود را، دانش آموزان اغلب مایل به گرفتن آموزش و پرورش خود را یک گام بیشتر است. دانش آموزان در این وضعیت اغلب در رفتن به کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را، که درجه های پیشرفته است که نیاز به آموزش دقیق.

کارشناسی ارشد در انتشارات چیست؟ این درجه کمک می کند تا دانش آموزان توسعه مهارت آنها نیاز به کار در نقش مربوط به ایجاد محتوا و یا در حال ویرایش. با این حال، این برنامه اغلب تاکید رسانه های دیجیتال، کسب و کار، و دیگر مهارت های بازاریابی که مورد نیاز برای حفظ نقش رهبری در صنعت چاپ و نشر. در حالی که به دنبال این درجه، دانش آموزان بیشتر در مورد روند فعلی صنعت، روند چاپ و نشر، و بهترین شیوه های یادگیری.

صنعت چاپ و نشر است به شدت رقابتی است و یکی که در حال تغییر است در یک سرعت سریع. با کسب این مدرک، فارغ التحصیلان آماده به رقابت برای کارهایی که به شدت پس از توسط دیگران دنبال خواهد شد.آنها همچنین می دانند که چگونه به درخواست مهارت نظری که آنها در کلاس به حالات دنیای واقعی آموخته است.

چقدر هزینه برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در چاپ و نشر تا حد زیادی متفاوت است و بستگی به تعدادی از عوامل مختلف است. این معمولا شامل که در آن مدرسه واقع شده است، چه مدت طول خواهد کشید برای تکمیل برنامه، و آنچه را که به اتهام نهاد انتخاب شده برای شهریه و هزینه های دیگر.

کسانی که درآمد مدرک کارشناسی ارشد در چاپ و نشر به طور معمول در رفتن به در صنعت چاپ و نشر کار به طور خاص. اغلب اوقات، کسانی که با این کار درجه به عنوان ویراستاران ویرایش نسخه های خطی مختلف در مشتریان خود و یا به عنوان proofreaders که برای خطا در کپی چک فرستاده کپی کنید. با این حال، مهارت دانش آموزان در حالی که به دست آوردن یک درجه نشر یادگیری را می توان به بسیاری از جنبه های دیگر از صنایع به کار روند. به عنوان مثال، کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد در چاپ و نشر می تواند در طراحی، تولید، بازاریابی، تبلیغات، فروش، قراردادها، حقوق، و بیشتر کار می کنند.

کسانی که مایل به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در چاپ و نشر می توانید به کلاس را به صورت تمام یا پاره وقت را. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
University of Houston-Victoria College of Arts and Sciences
ویکتوریا, آمریکا

کارشناسی ارشد علوم انتشارات یک برنامه مدرک دانشگاهی است که بر تاریخچه ، توسعه و روش فعلی انتشارات متمرکز است. این برنامه مطالعات ادبی و فرهنگی را با مهارت های عملی تلفیق می کن ... +

کارشناسی ارشد علوم انتشارات یک برنامه مدرک دانشگاهی است که بر تاریخچه ، توسعه و روش فعلی انتشارات متمرکز است. این برنامه مطالعات ادبی و فرهنگی را با مهارت های عملی تلفیق می کند که نشان دهنده تغییرات فن آوری پویا در صنعت انتشارات است. UHV از یک انجمن آنلاین پشتیبانی می کند که در آن دانشجویان از طریق سخنرانی ، انتقاد ، جلسات و پروژه های تعاملی در آموزش از راه دور شرکت می کنند. UHV خانه کتابهای آمریکایی ، Cuneiform Press ، Centro Victoria ، انجمن تبادل انتقادی و symploke است. با راهنمایی دانشکده ملی ما که به رسمیت شناخته شده اید ، شما در جستجوها ، طراحی کتاب و مجله ، ویرایش حرفه ای ، تبلیغات ، بازاریابی کاوش خواهید کرد و با نرم افزارهای پیشرفته ای مانند InDesign ، Illustrator و FontLab آشنا خواهید شد. سفرهای میدانی ، خواندن ، سخنرانی های مهمان ، و کارآموزی در هسته اصلی این برنامه پویا است. دوره ها به زبان انگلیسی ، تاریخ ، بازاریابی ، ارتباطات ، برنامه درسی و آموزش و مدیریت ارائه می شوند. فارغ التحصیلان برنامه ما ویراستار ، نویسنده منتشر شده ، مدیر انتشارات خود می شوند یا با بنیادی عملی و فکری در تاریخ انتشارات و همچنین مهارت های لازم برای رقابت در بازار کار امروز وارد صنعت می شوند. -
کارشناسی ارشد(MSc)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی