Filter
کارشناسی های ارشد علوم
اسپانیا Zaragoza نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر MScs سیدنی اسپانیا 2019‏

MSc یا کارشناسی ارشد یک درجه دانشگاهی است که به افرادی اعطا می شود که به شکل عملی مجموعه ای از موضوعات درسی از پیش تععین شده را در غالب یک رشته علم بنیان تکمیل می نمایند. MSc اغلب فرصت های شغلی و درآمد های بالقوه را تسهیل می نماید.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

شهرستان ساراگوسا در سواحل رودخانه ابرو در استان ساراگوسا، اسپانیا واقع شده است. این خانه یکی از قدیمی ترین شهرستانها در اسپانیا، دانشگاه ساراگوسا است.

‏ MScs سیدنی اسپانیا را بیابید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

CESTE Business School

مدرک کارشناسی ارشد به منظور ارتقاء حرفه ای ها با درک خوبی از مهارت های مرتبط با فن آوری اطلاعات، ایجاد کارشناسان در استفاده از تکنولوژی پیشرفته در بازار، اما همچنین آن را ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد به منظور ارتقاء حرفه ای ها با درک خوبی از مهارت های مرتبط با فن آوری اطلاعات، ایجاد کارشناسان در استفاده از تکنولوژی پیشرفته در بازار، اما همچنین آن را به طوری که آنها می توانند به راحتی به انواع مختلف فن آوری و سازگار با ارائه دهندگان. این متخصصان باید بتوانند مسئولیت برنامه ریزی وظایف و پروژه ها، طراحی و حل مسائل را بپذیرند.

این برای چه کسی است؟

استاد در فارغ التحصیلان دانشگاه ها و دانشکده های بازرگانی، به خصوص با رشته های رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات (ریاضیات، فیزیک، آمار، مهندسی، شیمی و غیره) است.... [-]

اسپانیا Zaragoza
اکتبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی