Filter
کارشناسی های ارشد هنر
کنیا Kenya Online نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی استرالیا 2019‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. کارشناسی ارشد 'درجه دانش آموزان خود را برای رهبری یا مدیریت آماده. مدرک کارشناسی ارشد 'نیز برای طیف وسیعی از حرفه طریق مطالعه تخصصی از یک میدان آماده یک فرد.

کشور که در شرق آفریقا است که رسما جمهوری کنیا نامیده می شود. اگرچه نظام آموزش و پرورش امروز استعماری بود و بریتانیا، این کشور دارای یک 8-4-4 سیستم آموزش و پرورش. 8 سال اولیه و 4 سال برای آموزش متوسطه. آموزش و پرورش دانشگاه 4 سال طول می کشد. این جایگزین سیستم 7-4-2-3.

‏ عدد برنامه های MA سیدنی کنیا را مرور کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Pan Africa Christian University

کارشناسی ارشد هنر در رهبری عمدی در تجهیز دانش آموزان و حرفه ای با شایستگی رهبری برای اثربخشی در رهبری تیم ها و سازمان از طریق تعهد افزایش یافته است، توانایی و اثربخشی عمل ... [+]

کارشناسی ارشد هنر در رهبری (MAL)

معرفی

کارشناسی ارشد هنر در رهبری عمدی در تجهیز دانش آموزان و حرفه ای با شایستگی رهبری برای اثربخشی در رهبری تیم ها و سازمان از طریق تعهد افزایش یافته است، توانایی و اثربخشی عملی در هر یک از سه زمینه های تخصصی، عبارتند از:

کسب و کار و کارآفرینی وزارت مسیحی، تحصیلات.

اهداف درک رهبری و چالش های شخصی و شرکت های بزرگ خود را در جهان از قدرت به اشتراک گذاشته و سطوح سازمانی متعدد قدردانی رهبری به عنوان استقرار ارزش ماموریت، چشم انداز و هسته است که از طریق خدمات بیان شده است. توسعه مبتنی بر ارزش پایه کتاب مقدس شخصی برای ارزیابی عملی و اخلاقی جامعه، کلیسا و تغییرات سازمانی است. کسب مهارت در شکل گیری، جهت، انگیزه و ارزیابی فعالیت های فردی و تیمی اصول رهبری. ... [-]
کنیا Nairobi Kenya Online