Filter
کارشناسی های ارشد هنر
پرتغال Evora نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی استرالیا 2019‏

MA یا درجه کارشناسی ارشدrsquo;s& به دانشجویانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی در حوزه علوم انسانی یا هنرهای زیبا مانند تاریخ، ارتباطات، فلسفه، الهیات یا انگلیسی را به پایان رسانده اند. درجه کارشناسی ارشد علوم انسانی معمولاً مستلزم تکمیل موضوعات درسی، انجام تحقیق و گذراندن آزمون های کتبی است.

پرتغال یکی از گرمترین کشورهای اروپایی است. برنامه های دانشگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع پرتغال یکی از پایین ترین هزینه های زندگی برای دانش آموزان است. لذت بردن از سواحل بزرگ در آلگاروه یا بال قدیمی از تاریخ در شهرستان پایتخت از لیسبون.

. "اورا به پاس یک شهرستان در پرتغال است که هنوز هم غنی در قرون وسطا آن به ویژه در ساخت و ساز آن است از این رو، این شهرستان دارای بسیاری از مناظر تاریخی برای گردشگران برای دیدن این دانشگاه تنها -. دانشگاه Evora. "

‏ نمونه درجه های MA سیدنی پرتغال را ببینید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Universidade de Évora

دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد به منظور فراهم آوردن مجموعه ای از دانش در حوزه اقتصاد است که به تکمیل اولین چرخه اجازه می دهد، به این ترتیب چشم انداز فرصت های شغلی و حرفه ای ... [+]

ارائه

دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد به منظور فراهم آوردن مجموعه ای از دانش در حوزه اقتصاد است که به تکمیل اولین چرخه اجازه می دهد، به این ترتیب چشم انداز فرصت های شغلی و حرفه ای آینده دانشجویان را افزایش می دهد. این دوره در سه بخش تشکیل شده است: تحلیل اقتصادی، اقتصاد منطقه ای و توسعه محلی و بین المللی سازی و رقابت پذیری. شاخه ای از تحلیل اقتصادی با هدف ارائه مهارت های عمومی اقتصادی، تشویق مستقیم فعالیت تحقیقاتی و پیشرفت به چرخه سوم را با بیان قوی با برنامه دکترا در اقتصاد. همچنین قابل توجه است انعطاف پذیری برنامه درسی این شاخه، که در آن سه تن از هشت واحد آموزشی واحد آموزش، دارای ماهیت اختیاری هستند. شاخه های اقتصاد منطقه ای و توسعه محلی و بین المللی سازی و رقابت پذیری به منظور تخصیص صلاحیت هایی که به طور عمده بر این زمینه های اقتصاد تأثیر می گذارند، از طریق انتقال دانش اعطا شده به یک مولفه ی نظری جامد، به وجود می آید. این شاخه ها به طور عمده به فارغ التحصیلان، که در حال کار کردن یا قصد انجام وظایف حرفه ای در این زمینه هستند، به منظور ترویج آموزش نظری و / یا به روز رسانی دانش خود در سطح آکادمیک و فنی می پردازند. سه حوزه اصلی عبارتند از: - کمک به توسعه مهارت هایی که به شناسایی، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات اقتصادی کمک می کند؛ - تحریک و توسعه علاقه به تحقیقات در مورد مسائل اقتصادی و در نتیجه،... [-]

پرتغال Evora