Filter
مکزیک Oaxaca

‏ برترین رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی استرالیا 2019‏

کارشناسی ارشد علوم انسانی یا MA یک درجه فوق لیسانس است که معمولاً پس از یک برنامه نحصیلی در حوزه هنرهای زیبا، علوم انسانی، علوم اجتماعی یا سایر گرایش های مشابه اخذ می گردد. این برنامه های تحصیلی معمولاً یک الی دو سال به طول می انجامند.

مکزیک یکی از کشورهای توریستی محبوب ترین در این سیاره است. در این کشور هر دو مناطق گرمسیری و معتدل دادن دانش آموزان بهترین زمان در اینجا. اگر شما مایل به مطالعه برای دوره خود را در دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، از آن خواهد شد زندگی درخشان با سرگرمی های زیادی را در این کشور نیز هست.

واهاکا است به عنوان یکی از بهترین شهرستانها از نظر آموزش و پرورش با چندین دانشگاه مشهور در شهر در نظر گرفته. دانشگاه Autónoma بنیتو خوارز د واهاکا است به عنوان دانشگاه برتر در شهرستان در نظر گرفته.

‏ تعداد کارشناسی های ارشد (M.A) سیدنی مکزیک را بیابید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

محل
مکزیک
Oaxaca
نوع تحصیل
سرعت
SIT Graduate Institute

یاد بگیرید چگونه به طراحی راه حل های نوآورانه برای مشکلات پیچیده امروز. در دهه های اخیر، نابرابری اقتصادی و تخریب زیست محیطی بیشتر شده است. یاد بگیرید که چگونه سیستم های ... [+]

یاد بگیرید چگونه به طراحی راه حل های نوآورانه برای مشکلات پیچیده امروز.

در دهه های اخیر، نابرابری اقتصادی و تخریب زیست محیطی بیشتر شده است. یاد بگیرید که چگونه سیستم های فعلی به نابرابری، فقر و استفاده ناپایدار از منابع طبیعی در حال افزایش است و کشف راه حل های نوآورانه در سراسر جهان توسعه یافته است. شما همچنین می توانید مهارت هایی برای ایجاد تغییر برای کمک به جوامع و محیط زیست به دست آورید.... [-]

مکزیک Oaxaca
June 2019
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی