close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} (M.A) کارشناسی های ارشد ‏

مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد است که می تواند ترکیبی از کلاس ها و تحقیقات شامل است. این برنامه به طور معمول بین یک و دو سال طول می کشد تا کامل شود. MA در مکاترونیک چیست؟ مکاترونیک یک مدت که در اصل مورد استف… اطلاعات بیشتر

مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد است که می تواند ترکیبی از کلاس ها و تحقیقات شامل است. این برنامه به طور معمول بین یک و دو سال طول می کشد تا کامل شود.

MA در مکاترونیک چیست؟ مکاترونیک یک مدت که در اصل مورد استفاده قرار گرفت برای توصیف ترکیبی از مکانیک و الکترونیک است. در حال حاضر مدت گسترش یافته است که شامل دیگر زمینه های فن آوری مانند مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر و بیشتر. پاسخ کوتاه این است که این درجه در کلاس ها و تحقیقاتی که می تواند به شما مهارت و دانش در رشته های مهندسی مختلف است که با سیستم های مکانیکی و کامپیوتر مقابله آموزش تمرکز دارد. در این زمینه شده است در حال رشد نمایی با پیشبرد فن آوری، و شما می توانید یک حرفه ای در انواع زمینه های مختلف زمین.

با مهارت آموخته در درآمد مدرک کارشناسی ارشد خود را در مکاترونیک، شما می توانید فرصت های شغلی در لبه پیشرو در فن آوری و می تواند راه حل برای مشکلات چالش برانگیز ایجاد، و همچنین کسب حقوق و دستمزد افزایش در تعدادی از زمینه های.

هزینه آموزش عالی می تواند به نظر می رسد تهدید آمیز است زیرا می تواند به طور گسترده ای بین مدارس و کشورهای مختلف متفاوت است. بیشتر مدارس حاضر به شما کمک کند که بودجه که شما نیاز به پیدا موفق می باشد. تحقیق مدارس آینده نگر برای انتظارات هزینه بهترین گام اول است.

با MA در مکاترونیک، شما می توانید انتظار برای پیدا کردن فرصت های شغلی در زمینه هایی مانند هوا فضا، پزشکی، محصولات مصرفی و بسیاری دیگر. این مشاغل تمام در یکپارچه سازی فن آوری به مناطقی که بیشترین آن مورد نیاز است و می تواند به عنوان ابتکاری دیده تمرکز می کنند. به عنوان مثال، شما می توانید مدرک خود را در زمینه پزشکی برای ایجاد و کنترل تجهیزات تشخیصی، اعضای مصنوعی و اندام، و یا حتی تجهیزات جراحی استفاده کنید.این رشته همچنین می توانید به شما کمک کند را نوآوری ها و اختراع های مختلفی که می تواند کیفیت زندگی برای کسانی که در اطراف شما را افزایش دهد.

درخواست آنلاین MA می تواند به عنوان ساده به عنوان در حال مشاهده از طریق لیست برنامه ها و پیدا کردن یکی که بهترین متناسب با نیازهای شما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
WSG: The University of Economy in Bydgoszcz
بیگگوسک, لهستان

مکاترونیک یک رشته نسبتا جدید از علوم کاربردی، ایجاد عنوان یک نتیجه از ادغام عمیق از رشته های مختلف فن آوری، مانند الکترونیک، مکانیک، اتوماسیون و رباتیک می باشد. ... +

مکاترونیک یک رشته نسبتا جدید از علوم کاربردی، ایجاد عنوان یک نتیجه از ادغام عمیق از رشته های مختلف فن آوری، مانند الکترونیک، مکانیک، اتوماسیون و رباتیک می باشد. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
اکتبر 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید