$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی ‏

مقطع کارشناسی ارشد در دسترس دانشجویانی است که دارای مدرک کارشناسی بوده و یا در کنار تحصیلات تکمیلی به تحصیل پرداخته اند. بسته به شرایط دانشجویی و برنامه ریزی، این مدارک می تواند بین یک تا چهار سال باشد. MA در موسیقی Instrumental… اطلاعات بیشتر

مقطع کارشناسی ارشد در دسترس دانشجویانی است که دارای مدرک کارشناسی بوده و یا در کنار تحصیلات تکمیلی به تحصیل پرداخته اند. بسته به شرایط دانشجویی و برنامه ریزی، این مدارک می تواند بین یک تا چهار سال باشد.

MA در موسیقی Instrumental چیست؟ ابزار آلات موسیقی یک عرصه وسیع است که اغلب شامل ترکیبی از یادگیری عملی مبتنی بر تکنیک و یادگیری نظری، سخنرانی در موسیقی است. دانش آموزان ممکن است بخواهند یک رشته تحصیلی را در یک ابزار واحد، یک خانواده سازنده، ترکیب یا آموزش موسیقی بگذرانند. مطالعات متداول تاکید زیادی بر تاریخ موسیقی و تجزیه و تحلیل در کنار دوره های تکنیکی که دانش آموز در مورد یک یا چند نوع ابزار آموزش می دهد قرار می گیرد. صرف نظر از منطقه تخصص، اکثر دانشجویان ابزار موسیقی، نظریه موسیقی را بررسی می کنند و پایان نامه یا طرح نهایی را دریافت می کنند تا درجه خود را دریافت کنند.

مهارت های ارائه شده توسط مطالعات ابزار موسیقی شامل توانایی پخش یک یا چند ابزار در سطح پیشرفته، توانایی خواندن و نوشتن موسیقی و قابلیت های کار گروهی برتر است. دانش آموزانی که دارای این صفات هستند، به خوبی برای حرفه های موسیقی حرفه ای آماده می شوند و ممکن است به دلیل مدارک تحصیلی خود، سریع تر موقعیت های معتبر را تضمین کنند.

علاوه بر عوامل معمولی که می تواند بر هزینه های کالج تأثیر بگذارد، ممکن است دانش آموزان نیاز به تعادل تجهیزات اضافی و هزینه های تقاضا برای MA در موسیقی Instrumental داشته باشند. دانشآموزان آیندهنگر تشویق میشوند که برای کسب اطلاعات دقیقتر به دفتر امور مالی دانشگاه خود دسترسی داشته باشند.

آموزش در ابزار آلات موسیقی می تواند دانشجویان را برای راه اندازی کارهای مختلف در سطح بین المللی آماده سازد. همچنین مهارت های مورد نیاز برای انجام به عنوان یک سولیست، دانش آموزان کسب و کارهای ارزشمند و استراتژی های ایجاد تیم را می آموزند که می تواند برای جایگاه های بیشتر در گروه های مختلف و ارکسترها مورد استفاده قرار گیرد. فرصت های اضافی برای دانش آموزان با این درجه شامل شغل به عنوان معلمان موسیقی و معلمان هر دو در سیستم های رسمی و غیر رسمی.

یک برنامه کارشناسی ارشد در برنامه Instrumental موسیقی شامل بازی فیزیکی ابزارها می شود و ممکن است مشارکت در دانشگاه را داشته باشد، هر چند گزینه های انعطاف پذیر تر ممکن است در دسترس باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Chopin University of Music
ورشو, لهستان

سرگرد مجری پیانو را برای انجام فعالیت هنری مستقل به عنوان تکنواز و نوازندگان مجلسی آماده می کند. این شامل Propaedeutics از پیانو یا نواختن اعضای بدن است. این یک گزینه برای یاد ... +

سرگرد مجری پیانو را برای انجام فعالیت هنری مستقل به عنوان تکنواز و نوازندگان مجلسی آماده می کند. این شامل Propaedeutics از پیانو یا نواختن اعضای بدن است. این یک گزینه برای یادگیری در مورد تاریخ فرهنگ لهستان ، به ویژه موسیقی و تاریخ پیانیست لهستان است. -
کارشناسی ارشد(MA)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی