‏ درجه های MA در موزامبیک

‏ تعداد ‏ کارشناسی ارشد علوم انسانی برتر در موزامبیک را مروری بر تمامی 2018/2019‏

کارشناسی ارشد

درجه MA یا کارشناسی ارشد پس از تکمیل یک برنامه یک الی دوساله تحصیلی در رشته تاریخ، زبان انگلیسی یا موضوعات دیگر در حوزه هنرهای زیبا یا علوم انسانی توسط دانشجویان اخذ می گردد. تحصیلات کارشناسی ارشد علوم انسانی اغلب آمیزه ای از پژوهش و دروس مطالعاتی است.

فرهنگ پر جنب و جوش و هنرهای سنتی موزامبیک ارائه به دانش آموزان بین المللی از این فرصت برای گسترش نمایش جهانی خود را تجربه و آموزش و پرورش از یک چشم انداز منحصر به فرد. زبان اصلی موزامبیک پرتغالی است. دانش آموزان ممکن است دریابید که موزامبیک یک جای خوب برای بهبود مهارت های زبان پرتغالی است.

‏ درخواست اطلاعات کنید درجه های MA برتر در موزامبیک 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت آموزشی (MA)

Universidade Católica De Moçambique
Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 موزامبیک Maputo

دوره استادي در مديريت و مديريت آموزشي توسط قانون شماره 27/2009، از تاريخ 29 سپتامبر در زمينه آموزش عالي، که در بولتن جمهوري جمهوري اسلامي ايران شماره 38 منتشر شده است، تحت مديريت است. توسط اساسنامه Universidade Católica De Moçambique و با مقرره ای که در مجلس در دانشکده آموزش و ارتباطات Universidade Católica De Moçambique شده است. [+]

دوره استادي در مديريت و مديريت آموزشي توسط قانون شماره 27/2009، از تاريخ 29 سپتامبر در زمينه آموزش عالي، که در بولتن جمهوري جمهوري اسلامي ايران شماره 38 منتشر شده است، تحت مديريت است. توسط اساسنامه Universidade Católica De Moçambique و با مقرره ای که در مجلس در دانشکده آموزش و ارتباطات Universidade Católica De Moçambique شده است.

هدف از این دوره توسعه یک آگاهی تحلیلی و انتقادی از سیستم های آموزشی است، با توجه به تقویت ظرفیت ها برای ارزیابی دینامیک سازمانی، شیوه های آموزشی و عملکرد زمینه های آموزشی و اداری روند یادگیری و همچنین بهینه سازی منابع و منابع و شبکه اجتماعی.... [-]