Filter
کارشناسی های ارشد هنر
آمریکا Texas نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های MA 2019/2020‏ texas ایالات متحده آمریکا در ایالات متحده آمریکا مطالعات مدیریت را سیدنی

درجه MA یا کارشناسی ارشد پس از تکمیل یک برنامه یک الی دوساله تحصیلی در رشته تاریخ، زبان انگلیسی یا موضوعات دیگر در حوزه هنرهای زیبا یا علوم انسانی توسط دانشجویان اخذ می گردد. تحصیلات کارشناسی ارشد علوم انسانی اغلب آمیزه ای از پژوهش و دروس مطالعاتی است.

در دنیای آکادمیک، تحصیل در رشته مدیریت به معنای آماده ساختن فرد برای شغلی در یک کسب و کار است. انتظار می رود دانشجویان اصول اولیه در زمینه هایی مانند مدیریت کسب و کار، مهارت های بین فردی و چگونگی همکاری در گروه را بیاموزند.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ همین امروز اقدام کنید ، (M.A) کارشناسی ارشد مطالعات مدیریت سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مدیریت, Texas

Amberton University

این برنامه دانش آموز را قادر به انتخاب سی ساعت (30) اعتبار دوره از رشته های کسب و کار، ارتباطات، مشاوره، رفتار انسان، و روان شناسی. ... [+]

‏ سیدنی در ایالات متحده آمریکا مطالعات مدیریت MAs.

کارشناسی ارشد (MA) در رشته توسعه حرفه ای یک برنامه آموزشی بین رشته ای گسترده است که دانش آموز را قادر به انتخاب سی ساعت (30) اعتبار دوره از رشته های کسب و کار، ارتباطات، مشاوره، رفتار انسان، و روان شناسی را فراهم می کند. این برنامه دانش آموزان درجه فراهم می کند با فرصت طراحی یک برنامه میان رشته ای از مطالعه است که زمینه های تحقیق با هم در ترکیب منحصر به فرد در غیر این صورت به عنوان یک برنامه در دانشگاه ارائه نمی ارمغان می آورد. فرصت های شغلی متفاوت هستند و در معرض غلظت البته تعیین شده توسط دانش آموز و EN-هر دانش آموز قادر به منظور ارتقاء اهداف شغلی آینده است. نمونه هایی از فرصت های شغلی شامل ارتباطات، پروژه تیم، علوم اجتماعی، مدیریت و. ... [-]

آمریکا Garland
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی