close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی ‏

مقطع فوق لیسانس به طور معمول به شرح زیر است دستیابی به مدرک کارشناسی در یک میدان مشابهی از مطالعه است. بسته به مدرسه و البته منحصر به فرد مطالعه، درجه MA می تواند در هر نقطه از یک تا سه سال طول بکشد. کارشناسی ارشد مطالعات را… اطلاعات بیشتر

مقطع فوق لیسانس به طور معمول به شرح زیر است دستیابی به مدرک کارشناسی در یک میدان مشابهی از مطالعه است. بسته به مدرسه و البته منحصر به فرد مطالعه، درجه MA می تواند در هر نقطه از یک تا سه سال طول بکشد.

کارشناسی ارشد مطالعات رادیو چیست؟ کارشناسی ارشد در مطالعات رادیو در آموزش دانش آموزان مهارت های پیشرفته در زمینه هایی مانند مدیریت ایستگاه، مدیریت تولید و برنامه نویسی تمرکز دارد. مباحث از تمرکز ویژه اغلب شامل ویژگی های رادیویی، مستند، تجربی رادیو و پادکست. دوره های آموزشی در فرمت های از قبیل سمینارها، سخنرانی ها و تظاهرات عملی آموزش داده و ممکن است در محل و آنلاین ارائه می گردد. اکثر برنامه های تحصیلات تکمیلی با یک ایستگاه رادیویی واقعی، فراهم می کند که ثروت از دست فرصت های آموزشی وابسته است.

برخی از مزایای گرفتن کارشناسی ارشد مطالعات رادیو شامل افزایش فرصت های اشتغال و درآمد بالقوه بالاتر است.آموزش تخصصی ارائه شده در این برنامه درجه پیشرفته، همراه با تجربه عملی، را کسانی که مدرک کارشناسی ارشد را نگه دارید بسیار پس از در این زمینه خود طلب می کند.

هزینه های فارغ التحصیل متفاوت بر روی تعدادی از عوامل استوار است. محل مدرسه، برنامه های ویژه ارائه و مورد نیاز مواد درسی همه بر کمک درسی، بنابراین بهتر است به تحقیق کالج ها و دانشگاه های فردی برای پیدا کردن یکی که به بهترین وجه متناسب با نیازهای آموزشی و بودجه شما.

بسیاری از مشاغل در دسترس برای کسانی که به کارشناسی ارشد مطالعات رادیو نگه دارد. فارغ التحصیلان می توانند انتخاب کنید تا در خط مقدم به عنوان پخش و یا گویندگان، و یا آنها می توانید انتخاب کنید تا در پشت پرده به عنوان مدیران ایستگاه و یا مدیران تولید کار می کنند. دیگر فرصت های بالقوه شامل روزنامه نگار پخش، تهیه کننده رادیو و کنترل برنامه های رادیویی.از آنجا که MA در این زمینه پس زمینه را فراهم می کند تقریبا در تمام زمینه های رادیو و تلویزیون رادیو، احتمالات را برای اشتغال تنها با چشم انداز فارغ التحصیل محدود شده است.

کالج ها و دانشگاه ها در سراسر برنامه های تحصیلات تکمیلی، پیشنهادات جهان در مطالعات رادیو، بنابراین بهتر است به طور کامل تحقیق همه از گزینه. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره. 

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Westminster
لندن, بریتانیا

این استاد به خوبی تاسیس شده است دوره آموزشی پیشرو در تولید صوتی، که در سطح ملی و بین المللی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این مجوز توسط سازمان های برجسته صنعت، از جمله APRS، ... +

این استاد به خوبی تاسیس شده است دوره آموزشی پیشرو در تولید صوتی، که در سطح ملی و بین المللی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این مجوز توسط سازمان های برجسته صنعت، از جمله APRS، و منطقه مرکز ملی JAMES - لندن، مرکز آموزش معتبر Apple و یک آکادمی رسانه Skillset است. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید

رشته‌های تحصیلی مرتبط