Filter
کارشناسی های ارشد هنر
بریتانیا نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی را مطالعات اسب در بریتانیا 2020‏

درجه MA در درجه اول برای دانش آموزانی که می خواهید برای بهبود آموزش ریاضی عمومی خود و یا برای تدریس.

برنامه تحصیلی مطالعات سوارکاری بر تعداد موضوعات مرتبط با اسب متمرکز است. کلاس ها مشتمل بر آناتومی اسب، زیست شناسی حیوانات، تولید مثل اسب، اسب سواری، راندن و مراقبت، تغذیه اسب و بازپروری می گردد.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

‏ عالیرتبه MAs در بریتانیا 2020‏ مطالعات اسب را

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات اسب, بریتانیا

Hartpury College, University of West England

از طریق ترکیبی از هسته ماژول کسب و کار خالص توسعه یافته توسط شناخته شده بریستول مدرسه کسب و کار و کسب و کار ماژول های خاص اسب، این برنامه ها ... [+]

مدیریت MA / PgCert / PgDip اسب کسب و کار

از طریق ترکیبی از ماژول های کسب و کار خالص هسته توسعه یافته توسط محترم مدرسه کسب و کار بریستول و ماژول های خاص کسب و کار اسب، این برنامه طراحی شده اند به توسعه درک خود را از صنعت اسب. متحرک همچنین به شما فرصت های شغلی موجود در صنعت شناسایی از دیدگاه مدیریت کسب و کار کمک خواهد کرد.

در طول برنامه ما نقش سوارکاری به عنوان یک ورزش مورد بحث، تجزیه و تحلیل ساختار صنعتی اسب، ملی و بین المللی، و بحث درباره مسائل موضعی مربوط به توسعه استراتژیک صنعت اسب.... [-]

بریتانیا گلوستر
آگوست 2020
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی