close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید دوره های کارشناسی ارشد علوم انسانی را عکاسی مد در استرالیا 2021‏

درجه کارشناسی ارشد همه کاره بیش از شرایط دکترا هستند و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حرفه ای و دانشگاهی. با توجه به وزارت آموزش و پرورش، سه نوع از برنامه های کارشناسی ارشد وجود دارد تحقیق، حرفه ای، و ترمینال. انواع مد… اطلاعات بیشتر

درجه کارشناسی ارشد همه کاره بیش از شرایط دکترا هستند و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حرفه ای و دانشگاهی. با توجه به وزارت آموزش و پرورش، سه نوع از برنامه های کارشناسی ارشد وجود دارد تحقیق، حرفه ای، و ترمینال. انواع مدرک کارشناسی ارشد محبوب ترین استاد هنر (کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد (MS) در مخلوطی از زمینه های موضوع.

دانشجویانی که می خواهند در زمینه عکاسی مد تحصیل نمایند، احتمالاً افرادی هستند که عکس های روی جلد مجلات مهم و تبلیغات در حوزه مد را رقم می زنند. در حین تحصیل، آنها به طور کلی به مهارت هایی در زمینه عکاسی فنی، هدایت و طراحی خلاق، روندهای بازاریابی تجاری و ویرایش عکس دست خواهند یافت.

استرالیا دارای آموزش عالی یارانه برای دانش آموزان به دنبال مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی. آنها همچنین می دهد وام و کمک های مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی. آموزش عالی در سطح مدرک کارشناسی به درجه دکترا ارائه شده در هر زمینه مطالعه شروع می شود.

‏ برترین های MAs در استرالیا 2021‏ عکاسی مد را

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Photography Studies College
ملبورن جنوبی, استرالیا

برنامه عکاسی استاد هنر برای راه اندازی حرفه شما در صحنه های ملی و بین المللی طراحی شده است.

برنامه عکاسی استاد هنر برای راه اندازی حرفه شما در صحنه های ملی و بین المللی طراحی شده است. -
کارشناسی ارشد(MA)
انگلیسی
ژانویه 2022
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید