close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} تحصیلات کارشناسی ارشد 2‏

کارشناسی ارشد (MA) به دانشجویانی که زیر کالج عمومی و یا تجربه دانشگاه آموزش خود را گسترش داده اند تعلق می گیرد. برای کسب مدرک تحصیلی، باید دوره های پیچیده تر برای به دست آوردن درک بهتری از زمینه مطالعه کنند. کارفرمایان معمو… اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد (MA) به دانشجویانی که زیر کالج عمومی و یا تجربه دانشگاه آموزش خود را گسترش داده اند تعلق می گیرد. برای کسب مدرک تحصیلی، باید دوره های پیچیده تر برای به دست آوردن درک بهتری از زمینه مطالعه کنند. کارفرمایان معمولا درک این درجه پیشرفته و ارائه پرداخت بیشتر برای کسانی که آن را به دست آورده اند.

MA در مد عکاسی چیست؟ کسانی که درآمد این درجه بهتر می تواند مهارت های خود را در هر دو یک ظاهر طراحی شده و عکاسی. عناوین تحت پوشش مانند تاریخ و جامعه شناسی از مد، و همچنین به عنوان کلاس در تئوری و تکنیک فیلمبرداری. دانش آموزان ممکن است تحقیقات در روند تاریخی و در حال حاضر از سبک و چگونه آنها توسعه انجام. آنها هر دو در استودیو و در زمینه یادگیری خواهد شد.

هنگامی که شما مدرک کارشناسی ارشد در عکاسی مد به دست آورند، شما خودتان را بیش از لبه رقابت می دهد.دوره های شما کمک خواهد کرد که توسعه کلی به عنوان یک هنرمند و طراح، بنابراین شما بیشتر به ارائه کارفرمایان آینده داشته باشد. علاوه بر این، توانایی های فنی آموخته خواهد شما را در صف مقدم صنعت، که شرکت های مد می قدردانی قرار داده است.

کسب مدرک به طور معمول یک تا دو سال طول می کشد، بسته به اینکه آیا دوره های تمام وقت یا پاره وقت گرفته شده است. با دانشگاه شما علاقه مند به حضور در برای جزئیات شهریه و هزینه های دیگر را بررسی کنید.

در مناطق مختلف که در آن شما می توانید کار با مدرک کارشناسی ارشد خود را پیدا وجود دارد. یک عکاس مد برای صنعت پوشاک حیاتی است. شما همچنین می تواند در مناطق دیگر مانند عکاسی در فضای باز، کار هنوز هم زندگی، و یا حتی روزنامه نگاری عکس کار می کنند. حرفه ای در یک محیط استودیو و یا در محل برای رویدادهای خاص کار می کنند. به دور از دوربین، شما ممکن است درگیر در ایجاد طرح بندی صفحه برای مجلات. عکاسان می توانند به طور مستقل و یا برای یک استودیو کار می کنند.

شروع هموار راه خود را به یک حرفه ای در پشت دوربین، یا کار را برای خودتان و یا با حرفه ای دیگر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Europe for Applied Sciences
برلین, آلمان

تحولات فن آوری بدان معنی است که نقش یک عکاس در هنر و صنایع خلاق دائما در حال تحول است. تعهد شما در جستجوی ایده های جدید و یافتن سبک شخصی شما معیار اصلی موفقیت در مطالعات عکاسی ... +

تحولات فن آوری بدان معنی است که نقش یک عکاس در هنر و صنایع خلاق دائما در حال تحول است. تعهد شما در جستجوی ایده های جدید و یافتن سبک شخصی شما معیار اصلی موفقیت در مطالعات عکاسی شماست. برنامه درسی ما شما را تشویق می کند تا اهمیت محیط عکاسی را در یک بستر فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی کشف کنید و ضمن تعامل با روندهای فعلی در هنر و طراحی ، تصاویر خود را ایجاد کنید. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
2 - 4 ترم ها
انگلیسی
اوت 2021
پردیس دانشگاهی
 
Photography Studies College
ملبورن جنوبی, استرالیا

برنامه عکاسی استاد هنر برای راه اندازی حرفه شما در صحنه های ملی و بین المللی طراحی شده است.

برنامه عکاسی استاد هنر برای راه اندازی حرفه شما در صحنه های ملی و بین المللی طراحی شده است. -
کارشناسی ارشد(MA)
انگلیسی
ژانویه 2022
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید