close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2020/2021‏ در {موضوع} تحصیلات کارشناسی ارشد ‏

اخذ مدرک کارشناسی ارشد هدف بسیاری از دانش آموزان است. این اعتبار آنها را متمایز و می توانید دسترسی به مسیرهای شغلی اضافی و فرصت های شغلی فراهم می کند. اتمام موفقیت آمیز مدرک کارشناسی ارشد یک پیش نیاز لازم برای ثبت نام در ب… اطلاعات بیشتر

اخذ مدرک کارشناسی ارشد هدف بسیاری از دانش آموزان است. این اعتبار آنها را متمایز و می توانید دسترسی به مسیرهای شغلی اضافی و فرصت های شغلی فراهم می کند. اتمام موفقیت آمیز مدرک کارشناسی ارشد یک پیش نیاز لازم برای ثبت نام در برنامه دکترا است.

MA در گردشگری و هتلداری چیست؟ MA در گردشگری و مهمان نوازی می تواند دانش آموزان با در عمق اطلاعات در مورد نحوه اجرا رستوران ها، هتل ها و کازینو از جمله عملیات، تدارکات، نیروی انسانی، تجزیه و تحلیل و تاریخ صنعت تجهیز. برنامه ریزی رویداد و پذیرایی برخی از نمونه های خاص از دوره ای که ممکن است بخشی از این دوره آموزشی می باشد. تعداد فزاینده ای از برنامه ها نیز از جمله پایداری در ترم. سخنرانان مهمان، سفرهای میدانی، کارگاه ها و مطالعات موردی غالبا در برنامه گنجانیده شده است.

دلایل متعددی دانش آموزان را انتخاب کنید به دنبال MA در گردشگری و مهمان نوازی وجود دارد.این برنامه می تواند چشم انداز جهانی در یکی از صنایع پیشرو در جهان ارائه دهد. دانشجویان همچنین می توانید تجربه عملی دریافت و با سنگ تیز کردن بازاریابی، تحلیلی و مهارت تدارکات را تحت پوشش خود.

موسسات معتبر در سراسر جهان ارائه مدارک تحصیلی پیشرفته در گردشگری و مهمان نوازی. هزینه می تواند توسط محل، مدرسه و مدت زمان برنامه متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند باید یک افسر پذیرش به منظور بررسی هزینه ها و هزینه های ثبت نام تماس بگیرید، و تایید برنامه نیازهای خود.

افرادی که در گردشگری و هتلداری MA دست آوردن می تواند بسیاری از مسیرهای شغلی متفاوت را دنبال کنید. برخی از کارفرمایان بخش خصوصی آینده نگر شامل هتل ها، رستوران ها، استراحتگاه، قمار، خطوط کروز و مرکز کنفرانس. موقعیت بخش دولتی می تواند شغل با سازمان های دولتی و فدرال از جمله خدمات جنگل ایالات متحده و یا خدمات پارک ملی باشد.

افراد علاقه مند در ثبت نام در مدرک کارشناسی ارشد در گردشگری و برنامه نوازی باید به طور کامل تحقیق تمام گزینه های خود را.پایگاه داده گسترده ما یک محل عالی برای شروع جستجوی خود را است. دانش آموزان آینده نگر با برنامه انعطاف پذیر کمتر ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کلاس های آنلاین. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
United International Business Schools
زوریخ , سویس +8 بیشتر

تقویم دانشگاهی ما بر اساس یک سیستم چهارم است (1 چهارم = 10 هفته). با توجه به ساختار انعطاف پذیر برنامه و مدولار، چندین تاریخ شروع در ابتدای هر فصل و هر دوره، در اکتبر، نوامبر، ... +

تقویم دانشگاهی ما بر اساس یک سیستم چهارم است (1 چهارم = 10 هفته). با توجه به ساختار انعطاف پذیر برنامه و مدولار، چندین تاریخ شروع در ابتدای هر فصل و هر دوره، در اکتبر، نوامبر، ژانویه، فوریه، آوریل، مه، ژوئیه، و اوت در دسترس است. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
پاره وقت
9 - 36 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید