$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی ‏

دانش آموزان که در حال حاضر برگزاری یک مدرک کارشناسی و می خواهم برای ادامه تحصیلات خود ممکن است انتخاب کنید تا به دنبال کارشناسی ارشد هنر. این برنامه در زمینه های گوناگون ارائه شده و معمولا چهار سال طول می کشد تا کامل شود.… اطلاعات بیشتر

دانش آموزان که در حال حاضر برگزاری یک مدرک کارشناسی و می خواهم برای ادامه تحصیلات خود ممکن است انتخاب کنید تا به دنبال کارشناسی ارشد هنر. این برنامه در زمینه های گوناگون ارائه شده و معمولا چهار سال طول می کشد تا کامل شود.

کارشناسی ارشد در پارکها و مراکز تفریحی مدیریت چیست؟ این برنامه دانش آموزان آماده برای دولت از مسئولیت های مختلف مرتبط با پارک ها و امکانات تفریحی. اکثر دوره از مطالعه خواهد هر دو کلاس کسب و کار به طور کلی و مربوط به اوقات فراغت باشد. مباحث ارائه شده در یک برنامه آموزشی ممکن است مدیریت منابع انسانی، تبلیغات، عملیات کسب و کار، بودجه بندی، برنامه ریزی برنامه، پایه در تفریح ​​و مدیریت اوقات فراغت تجاری را پوشش میدهد. دانش آموزان اغلب از طریق سخنرانی های کلاس درس و بحث و گفتگو و همچنین از طریق تنظیمات عملی در مراکز و پارک های محلی یاد بگیرند.

مزایای متعدد برای دانش آموزانی که به این درجه تعقیب وجود دارد.مهارت های مدیریتی به دست آنها را برای یک حرفه ای در بسیاری از نقش های رهبری آماده خواهد شد، و فرصت های شغلی گسترده هستند.

دانش آموزان باید همیشه در مورد شهریه و هزینه بپرسید که با توجه به استفاده از به یک برنامه خاص. از آنجا که این درجه از مکان های مختلف بین المللی در دسترس است، کل هزینه می تواند بسیار کمی متفاوت باشد. هنگامی که درخواست در مورد شرایط مالی، دانش آموزان همچنین ممکن است بخواهید در مورد فرصت های کمک های مالی از قبیل وام و کمک هزینه تحصیلی پرس و جو.

دانش آموزانی که با کارشناسی ارشد در پارک ها و مدیریت تعطیلات فارغ التحصیل می توانید از انواع مشاغل را انتخاب نمایید. کارفرمایان ممکن است شامل استراحتگاه خصوصی، ادارات تفریحی عمومی و پارک ها، موسسات تادیبی، آژانس های مدیریت زمین فدرال، خانه های سالمندان، مراکز تناسب اندام، سازمان های غیر انتفاعی و صنعت اوقات فراغت سفر.عنوان شغلی خاص عبارتند از پارک ملی مدیر خدمات، پارک شهری و مدیر تفریح ​​و سرگرمی، استاد دانشگاه، عضو کمیسیون برنامه ریزی شهری، مدیر ارشد فعالیت، بدهید رفت و آمد مکرر، مدیر حیات وحش و مدیر تفریح ​​و سرگرمی زیست محیطی و فضای باز.

با استفاده از پایگاه داده آنلاین ما به تحقیق مدارس آسان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Prescott College
پرسکات, آمریکا

به عنوان متخصصان آگاه ، مربیان فضای باز اندیشمندان مهمی هستند كه می توانند از تغییرات مثبت در افراد ، سازمانها و جامعه حمایت كنند. مربیان خارج از منزل سیستم های زیست محیطی و ا ... +

به عنوان متخصصان آگاه ، مربیان فضای باز اندیشمندان مهمی هستند كه می توانند از تغییرات مثبت در افراد ، سازمانها و جامعه حمایت كنند. مربیان خارج از منزل سیستم های زیست محیطی و انسانی را درک می کنند و به رفع برخی از چالش های امروز جامعه از جمله مسائل بهداشتی ، مسائل زیست محیطی ، عدالت اجتماعی و پایداری کمک می کنند. -
کارشناسی ارشد(MA)
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین