$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد علوم انسانی ‏

A کارشناسی ارشد بازدید کنندگان 'درجه می توان از یک دانشگاه پس از اتمام کارشناسی به دست آورده. بسیاری از دانش آموزان که مایل به دریافت آموزش عالی کارشناسی ارشد خود را از هنر (کارشناسی ارشد) درآمد. کسب مدرک 'بازدید کنند… اطلاعات بیشتر

A کارشناسی ارشد بازدید کنندگان 'درجه می توان از یک دانشگاه پس از اتمام کارشناسی به دست آورده. بسیاری از دانش آموزان که مایل به دریافت آموزش عالی کارشناسی ارشد خود را از هنر (کارشناسی ارشد) درآمد. کسب مدرک 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد می تواند یک فرد به اکسل در محل کار و ارائه مهارت های ضروری برای موفقیت در حرفه ای کمک کند.

دانش آموزان ممکن است تعجب، چه MA در مدیریت ریسک است؟ این برنامه به بررسی رشته های در زمینه های مختلف مانند بهداشت و ایمنی، قانون، امور مالی، مهندسی و اقتصاد. با ظهور نوسانات در بازارهای مالی، عدم اطمینان و بدهی بحران جغرافیای سیاسی، تقاضای زیادی در مدیریت ریسک در صنعت قرار می گیرد. این برنامه به دنبال به جای فارغ التحصیلان با ارائه مهارت ها و دانش برای موفقیت در محل کار مدیریت مالی و خطر است.

دلایل متعددی که چرا یک دانش آموز ممکن است را انتخاب کنید برای کسب مدرک کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان خود را در این زمینه وجود دارد.درسها ممکن است مهارت های فردی 'ها بهبود بنابراین او می تواند نقش ارشد در یک سازمان در صنعت به دست آوردن. دانش آموزان ممکن است در مورد مدیریت ریسک اعتباری، مسئولیت سازمانی، پایان نامه پژوهش، بازار سرمایه، و مدیریت شرکت های بزرگ یاد بگیرند.

هزینه این درجه را در موسسه، کشور از مطالعه و طول برنامه بستگی دارد. این مهم است که برای دانش آموزان علاقه مند به تحقیق مدرسه برای پیدا کردن هزینه های خاص و اطلاعات بیشتر.

با امروز 'بازدید کنندگان محیط زیست جهانی بودن تا رقابتی، کارفرمایان انتخابی در جستجوی خود را برای حرفه ای ها مالی و مدیران می باشد. سود کارشناسی ارشد 'می تواند فارغ التحصیلان به مواضع سطح بالاتر راه اندازی. این برنامه همچنین می تواند باز کردن فرصت در شرکت های حسابرسی، بانک های سرمایه گذاری، و مشاوره مالی و مدیریت.

گزینه های بین المللی از انواع دانشگاهها ارائه شده است.کلاس های آنلاین نیز موجود است و برای دانش آموزانی که در سراسر جهان با دسترسی محدود به امکانات زندگی می کنند مفید می باشد. دانش آموزان می توانند از دوره های تمام وقت و پاره وقت برای انعطاف پذیری و حتی بیشتر در برنامه را انتخاب کنید. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
جامعة العلوم الاجتماعية انقرة
آنکارا, بوقلمون

کارشناسی ارشد هنر در حسابرسی و مدیریت ریسک ، اولین برنامه تحصیلات تکمیلی است که رویکردی جامع در زمینه های حسابرسی و مدیریت ریسک ایجاد می کند ، به طور مستقیم توسط گروه بین رشته ... +

کارشناسی ارشد هنر در حسابرسی و مدیریت ریسک ، اولین برنامه تحصیلات تکمیلی است که رویکردی جامع در زمینه های حسابرسی و مدیریت ریسک ایجاد می کند ، به طور مستقیم توسط گروه بین رشته ای حسابرسی و مدیریت ریسک در موسسه علوم اجتماعی ارائه می شود. -
کارشناسی ارشد(MA)
انگلیسی, ترکی, عربی