close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} کارشناسی های ارشد (M.A) ‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد است به افرادی که در یک کالج یا دانشگاه را مطالعه کرده اند و تعداد مورد نیاز از ساعت اعتباری در رشته اصلی و یا خود را از مطالعه دریافت داده شود. کارشناسی ارشد 'است به طور کلی اعطا پس ا… اطلاعات بیشتر

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد است به افرادی که در یک کالج یا دانشگاه را مطالعه کرده اند و تعداد مورد نیاز از ساعت اعتباری در رشته اصلی و یا خود را از مطالعه دریافت داده شود. کارشناسی ارشد 'است به طور کلی اعطا پس از دانشجوی لیسانس بیش از را ایستاده درجه. دانش آموزانی که کسب استاد خود 'دانش و تخصص در منطقه خود را از عملکرد حرفه ای نشان داده اند.

MA در رئال مدیریت املاک چیست؟ این برنامه خواهد شد کلاهبرداری از تجارت هنگامی که با املاک و مستغلات و مسکن مجامع بین المللی و محلی شامل. دانش آموزان فهم و outs از مدیریت استراتژیک یاد بگیرند، چگونه ابراز وجود به سیاستمداران حرفه ای و در موقعیت های اجتماعی، چگونه کسب و کار می تواند با ادغام ذخیره کنید، و چگونه برای بهینه سازی ارزش شرکت و در نظر گرفتن ارزش های اخلاقی.

املاک و مستغلات می تواند یک فرصت توسعه، سرمایه گذاری و یک عامل تولید در نظر گرفته.با استفاده از تکنیک های ارزیابی پیچیده، دانش آموزان فرصت های سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل و درک استفاده از روند و یاد بگیرند که از محدودیت آگاه است. آنها همچنین توانایی مشاوره در فرصت های توسعه و مدیریت مالی، یکی دیگر از ویژگی های کلیدی است که می تواند در زندگی حرفه ای و شخصی روزانه مفید به دست آورید.

هر برنامه با توجه به نهاد و کشور آن واقع شده است متفاوت خواهد بود. برای هزینه های ثبت نام خاص و جزئیات بیشتر در مورد دوره های کارشناسی ارشد 'ها، دانش آموزان علاقه مند هستند پیشنهاد برای تماس با موسسه به طور مستقیم.

دانش آموختگان از برنامه نه تنها از چند مهارت های زندگی بهره مند شوند، آنها نیز به مهارت های لازم را کسب برای پیدا کردن یک کار موفق در صنعت مسکن. آنها می توانند فرصت های شغلی قابل اجرا به عنوان یک مالک یا اپراتور یک شرکت املاک و مستغلات، مدیر یک انجمن مسکن، یک عامل و یا حتی به عنوان یک مشاور مالی و یا توسعه دهنده پیدا کنید.بسیاری از دانشجویان به احتمال زیاد برای پیدا کردن موفقیت در کار در خرده فروشی، دفتر و یا صنعتی بخش از بازار است.

با گزینه برای مطالعه تمام وقت یا پاره وقت، و حتی ارائه آنلاین، یک گزینه را به تناسب برنامه هر دانش آموز وجود دارد. اکثر، اگر نه همه، مدارس ارائه ماژول های آموزش از راه دور به جای دانش آموزان با دسترسی محدود به تاسیسات. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Biberach, آلمان +3 بیشتر

دانشگاه Biberach به عنوان یک مرکز شایستگی برای ساخت و ساز و املاک و مستغلات ارائه می دهد مزایای بسیاری: آموزش واجد شرایط، مخابرات فشرده هر دو بین معلمان و دانش آموزان و همچنین ... +

دانشگاه Biberach به عنوان یک مرکز شایستگی برای ساخت و ساز و املاک و مستغلات ارائه می دهد مزایای بسیاری: آموزش واجد شرایط، مخابرات فشرده هر دو بین معلمان و دانش آموزان و همچنین برای اقتصاد و همچنین دانشگاه های خارجی و بروز رسانی مداوم در نتیجه آموزش - تمام این باعث می شود فارغ التحصیلان ما پی، پس از حرفه ای در صنعت. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
3 ترم ها
آلمانی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید