Filter
کارشناسی های ارشد هنر
مجارستان Gödöllő نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین (M.A) کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا 2019‏

MA یا درجه کارشناسی ارشدrsquo;s& به دانشجویانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی در حوزه علوم انسانی یا هنرهای زیبا مانند تاریخ، ارتباطات، فلسفه، الهیات یا انگلیسی را به پایان رسانده اند. درجه کارشناسی ارشد علوم انسانی معمولاً مستلزم تکمیل موضوعات درسی، انجام تحقیق و گذراندن آزمون های کتبی است.

مجارستان کشوری محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این است که در حوزه کارپات قرار دارد و توسط اسلواکی به شمال، اوکراین و رومانی به شرق، صربستان و کرواسی به سمت جنوب، اسلوونی به جنوب غربی و اتریش در غرب هم مرز است.

گدلو یک شهر کوچک مجارستانی که به خانه بازی می کند به 34،000 ساکنان است. این میزبان موسسه اصلی کشاورزی ارائه می دهد که انواع برنامه های در این زمینه و مرتبط.

‏ عدد درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی مجارستان را مرور کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Szent István University

هدف از این آموزش این است که برای متخصصان برای شرکت ها و بخش های غیر انتفاعی، که دارای دانش حرفه ای گسترده و یکپارچه در مورد مهارت های مدیریتی. ... [+]

‏ MAs 2019‏ سیدنی مجارستان. هدف از این برنامه مطالعه: هدف از این آموزش این است که برای متخصصان برای شرکت ها و بخش های غیر انتفاعی، که دارای دانش حرفه ای گسترده و یکپارچه در مورد مهارت های مدیریتی. فارغ التحصیلان این دوره قادر به تجزیه و تحلیل، توسعه، سازماندهی، کنترل و مدیریت روش در سازمانهای بخش خصوصی و بخش غیر انتفاعی. آنها می توانند تشخیص، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات در حال ظهور در حالی که آنها با استفاده از دسته ... [-]
مجارستان Gödöllő
September 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی