‏ درجه های MA در لوکزامبورگ

‏ تعداد ‏ کارشناسی ارشد علوم انسانی برتر در لوکزامبورگ را مرور کنید 2018/2019‏

کارشناسی ارشد

MA یا درجه کارشناسی ارشدrsquo;s& به دانشجویانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی در حوزه علوم انسانی یا هنرهای زیبا مانند تاریخ، ارتباطات، فلسفه، الهیات یا انگلیسی را به پایان رسانده اند. درجه کارشناسی ارشد علوم انسانی معمولاً مستلزم تکمیل موضوعات درسی، انجام تحقیق و گذراندن آزمون های کتبی است.

نام رسمی کشور دوک نشین لوکزامبورگ است. این است که در غرب اروپا با آلمانی به عنوان زبان رسمی یافت. در این کشور تنها یک دانشگاه: دانشگاه لوکزامبورگ.

‏ درخواست اطلاعات کنید درجه های MA برتر در لوکزامبورگ 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در معماری

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)
Campus تمام وقت September 2019 لوکزامبورگ Esch-sur-Alzette

معماری، شهرسازی اروپا و جهانی شدن: استاد در Architecture یک برنامه دو ساله در انگلیسی-تدریس که ترکیبی از هر دو یک برنامه آموزشی سنتی آموزش معماری و برنامه برفلد ساختار حول سه موضوع اصلی است. [+]

کارشناسی ارشد در معماری هست یک برنامه دو ساله انگلیسی-تدریس که ترکیبی از هر دو یک برنامه آموزشی سنتی آموزش معماری و برنامه برفلد ساختار حول سه موضوع عمده: معماری، شهرسازی اروپا و جهانی شدن است.

استاد در معماری آموزش معماران آینده با مهارت های اضافی خاص در پژوهش و دانش در زمینه طراحی شهری خاص به شهرسازی اروپا و جهانی شدن است.

استاد در معماری بر:

معماری و طراحی شهری در مقیاس های مختلف در اروپا، با تاکید بر جنبه های استراتژیک طراحی تحقیقات معماری و شهرسازی با ابزار معماری (طرح، بخش، ارتفاعات، نمودار، دیدگاه)، با تمرکز ویژه بر شهرنشینی اروپا تحقیق در مورد تاثیر جهانی شدن بر شهرستانها و مناطق، و همچنین در تجزیه و تحلیل مقایسه از نوع شناسی در معماری و شهرسازی در سراسر جهان ... [-]