Filter
کارشناسی های ارشد هنر
لوکزامبورگ نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ تعداد ‏ کارشناسی ارشد علوم انسانی برتر در لوکزامبورگ را مرور کنید 2019‏

درجه MA یا کارشناسی ارشد پس از تکمیل یک برنامه یک الی دوساله تحصیلی در رشته تاریخ، زبان انگلیسی یا موضوعات دیگر در حوزه هنرهای زیبا یا علوم انسانی توسط دانشجویان اخذ می گردد. تحصیلات کارشناسی ارشد علوم انسانی اغلب آمیزه ای از پژوهش و دروس مطالعاتی است.

لوکزامبورگ، رسما به قلمرو دوک لوکزامبورگ، یک کشور محصور در خشکی در غرب اروپا است، مرز های بلژیک، فرانسه، و آلمان.

‏ درخواست اطلاعات کنید درجه های MA برتر در لوکزامبورگ 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)

معماری، شهرسازی اروپا و جهانی شدن: استاد در Architecture یک برنامه دو ساله در انگلیسی-تدریس که ترکیبی از هر دو یک برنامه آموزشی سنتی آموزش معماری و برنامه برفلد ساختار حو ... [+]

کارشناسی ارشد در معماری هست یک برنامه دو ساله انگلیسی-تدریس که ترکیبی از هر دو یک برنامه آموزشی سنتی آموزش معماری و برنامه برفلد ساختار حول سه موضوع عمده: معماری، شهرسازی اروپا و جهانی شدن است.

استاد در معماری آموزش معماران آینده با مهارت های اضافی خاص در پژوهش و دانش در زمینه طراحی شهری خاص به شهرسازی اروپا و جهانی شدن است.

استاد در معماری بر:

معماری و طراحی شهری در مقیاس های مختلف در اروپا، با تاکید بر جنبه های استراتژیک طراحی تحقیقات معماری و شهرسازی با ابزار معماری (طرح، بخش، ارتفاعات، نمودار، دیدگاه)، با تمرکز ویژه بر شهرنشینی اروپا تحقیق در مورد تاثیر جهانی شدن بر شهرستانها و مناطق، و همچنین در تجزیه و تحلیل مقایسه از نوع شناسی در معماری و شهرسازی در سراسر جهان ... [-]
لوکزامبورگ Esch-sur-Alzette
September 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی