‏ M.A. سیدنی فرانسه

‏ برترین کارشناسی های ارشد (M.A) سیدنی استرالیا 2018‏

کارشناسی ارشد

زبان شناسی کارشناسی ارشد کاربردی رایج ترین از تعدادی از کارشناسی ارشد است، و یا کارشناسی ارشد به عنوان آنها معمولا شناخته شده است، که غلظت بالاتر در علم و تمرکز کمتر بر عمل کلاس درس.

فرانسه ارائه می دهد یک سیستم آموزش عالی عالی نه تنها شهروندان خود بلکه خارجی ها. فرهنگ پویا کشور 'بازدید کنندگان دانشجویان خارجی و کسانی که علاقه مند به دنبال دوره های بین المللی جذب می کند. فرانسه دارای یک سنت از نوآوری علمی و فناوری. این تضمین می کند که محققان به طور کامل استفاده خلاقیت خود را.

‏ عدد (M.A) کارشناسی ارشد سیدنی فرانسه را بیابید 2018‏

اطلاعات بیشتر

Ma در مدیریت بین المللی

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Campus تمام وقت September 2018 فرانسه Nancy

این برنامه برای آموزش کارشناسان در محیط کسب و کار در فرانسه، اتحادیه اروپا و روسیه با ارائه دوره های مشترک مطالعه و یک ترم کامل در کشور از موسسات همکار طراحی شده است. این برنامه 2 سال مطالعه تمام وقت است. شریک فرانسه توسط مدرسه کسب و کار ICN (نانسی، فرانسه) ارائه شده است. [+]

این برنامه برای آموزش کارشناسان در محیط کسب و کار در فرانسه، اتحادیه اروپا و روسیه با ارائه دوره های مشترک مطالعه و یک ترم کامل در کشور از موسسات همکار طراحی شده است. این برنامه 2 سال مطالعه تمام وقت است. شریک فرانسه توسط مدرسه کسب و کار ICN (نانسی، فرانسه) ارائه شده است.

برنامه درسی برنامه برای دانش آموزان روسی شامل دوره های زیر: مدیریت، بازاریابی، کارآفرینی، حسابداری مدیریت، جنبه های مالی تجارت بین المللی، فناوری اطلاعات، امور مالی بین المللی، حقوق خصوصی، حقوق اروپا، اقتصاد فرانسه و دیگر اعضای اتحادیه اروپا، تحقیقات روش، زبان خارجی (فرانسوی).... [-]