Filter
کارشناسی های ارشد هنر
بریتانیا نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی را علوم زیستی در بریتانیا 2020‏

درجه کارشناسی ارشد همه کاره بیش از شرایط دکترا هستند و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی حرفه ای و دانشگاهی. با توجه به وزارت آموزش و پرورش، سه نوع از برنامه های کارشناسی ارشد وجود دارد تحقیق، حرفه ای، و ترمینال. انواع مدرک کارشناسی ارشد محبوب ترین استاد هنر (کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد (MS) در مخلوطی از زمینه های موضوع.

به هنگام تحصیل در رشته علوم زیستی& و حیات، دانشجویان ویژگی های مختلف علوم طبیعی را می آموزند. بر اساس حوزه تحصیلی مورد نظر، دانشجویان ممکن است به تحصیل و مطالعه در خصوص بدن انسان، زیست شناسی گیاهی، یا علوم حیوانی بپردازند تا به حل و قصل مشکلات دنیای واقعی کمک نمایند.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

‏ بیشترین مرور بر MAs در بریتانیا 2020‏ علوم زیستی را

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درعلوم زیستی, بریتانیا

Hartpury College, University of West England

از طریق ترکیبی از هسته ماژول کسب و کار خالص توسعه یافته توسط شناخته شده بریستول مدرسه کسب و کار و کسب و کار ماژول های خاص اسب، این برنامه ها ... [+]

مدیریت MA / PgCert / PgDip اسب کسب و کار

از طریق ترکیبی از ماژول های کسب و کار خالص هسته توسعه یافته توسط محترم مدرسه کسب و کار بریستول و ماژول های خاص کسب و کار اسب، این برنامه طراحی شده اند به توسعه درک خود را از صنعت اسب. متحرک همچنین به شما فرصت های شغلی موجود در صنعت شناسایی از دیدگاه مدیریت کسب و کار کمک خواهد کرد.

در طول برنامه ما نقش سوارکاری به عنوان یک ورزش مورد بحث، تجزیه و تحلیل ساختار صنعتی اسب، ملی و بین المللی، و بحث درباره مسائل موضعی مربوط به توسعه استراتژیک صنعت اسب.... [-]

بریتانیا گلوستر
آگوست 2020
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی