$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} (M.A) کارشناسی ارشد ‏

دانشجویان مقطع کارشناسی که مطالعه کسب و کار، ریاضی و یا سایر زمینه های مبتنی بر منطق می تواند در ادامه برای به دست آوردن کارشناسی ارشد حسابداری. این فارغ التحصیل مالی می تواند به شما این فرصت را به ارتقای شغلی خود با کار،… اطلاعات بیشتر

دانشجویان مقطع کارشناسی که مطالعه کسب و کار، ریاضی و یا سایر زمینه های مبتنی بر منطق می تواند در ادامه برای به دست آوردن کارشناسی ارشد حسابداری. این فارغ التحصیل مالی می تواند به شما این فرصت را به ارتقای شغلی خود با کار، تلاش برای کسب و کار موفق را.

کارشناسی ارشد در حسابداری چیست؟ حسابداری رشته است که ترکیبی از مهارت های ریاضی، کسب و کار و ارتباطات به منظور آماده سازی دانش آموزان در کنار مدیران، سهامداران و دیگر افراد با نفوذ در یک شرکت کار می کنند. به کسی که از چنین برنامه ای فارغ التحصیلان می توانند نه تنها ممیزی و انجام حسابداری، اما همچنین می توانید داده های مالی به رهبران مهم در کسب و کار ارتباط برقرار کند. دانش آموزان در یک برنامه حسابداری خواهد آموخت که چگونه برای اندازه گیری، پردازش و تفسیر داده های مالی.

اخذ مدرک پیشرفته در این زمینه یک حرکت هوشمند به چند دلیل است. ترکیبی از مهارت می تواند ثابت کند ابزاری برای بسیاری از شرکت های موفق، که درب برای پیشبرد کار خود را باز خواهد شد.

هزینه و طول مطالعه برای چنین درجه از یک نهاد به دیگری متفاوت خواهد بود. قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین برنامه برای شما، بهتر است به تحقیق همه گزینه ها در دسترس است. هر دانش آموز می تواند چیزی است که کار می کند بهترین راه حل برای او و یا او را پیدا کنید.

کسانی که با کارشناسی ارشد در حسابداری می توانید انتظار برای کار در یک شرکت حسابداری عمومی، مالیات، حسابرسی، مشاوره و یا. شرکت حسابداری دارای یک تنوع از شغل یکی تواند انجام دهد. شما می توانید در بخش دولتی کار کمک به مردم با مالیات خود را، و یا شما ممکن است بخواهید برای کمک به سازمان بدهی مالیاتی خود را به حداقل برساند. برخی از حسابداران برای دور کسب و کار سال کار برای کمک به آنها مدیریت امور مالی خود را. همه از این زمینه ها ارائه بلند مدت، حرفه ثابت.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند یک مدرک حسابداری پیشرفته مناسب برای حرفه ای شما است، شما نیاز به پیدا کردن بهترین مدرسه. چیزهایی که به نظر محل، مدرسان، هزینه و طول.فرصت های در دسترس هستند در سراسر جهان، و گزینه های آنلاین ممکن است در دسترس اگر شما نیاز به انعطاف پذیری در برنامه خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
William Jessup University
راکلین, آمریکا

دانشکده تجارت در William Jessup University شما را به ارتقا career حرفه خود با مدرک تحصیلات تکمیلی مربوط به حسابداری پویا و صنعت دعوت می کند. مدرک کارشناسی ارشد حسابداری تسریع ... +

دانشکده تجارت در William Jessup University شما را به ارتقا career حرفه خود با مدرک تحصیلات تکمیلی مربوط به حسابداری پویا و صنعت دعوت می کند. مدرک کارشناسی ارشد حسابداری تسریع شده جسوپ به منظور آماده سازی دانشجویان برای واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون CPA و حرفه حرفه ای در زمینه گسترش حسابداری طراحی شده است. این برنامه شامل 30 واحد است و برای رشته های حسابداری در کمتر از یک سال یا سایر رشته ها حدود 18 ماه قابل اتمام است. -
کارشناسی ارشد(MA)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی