Filter
کارشناسی های ارشد هنر
مجارستان Budapest نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های MA 2019‏ in Budapest در مجارستان رسانه را سیدنی

درجه MA یا کارشناسی ارشد پس از تکمیل یک برنامه یک الی دوساله تحصیلی در رشته تاریخ، زبان انگلیسی یا موضوعات دیگر در حوزه هنرهای زیبا یا علوم انسانی توسط دانشجویان اخذ می گردد. تحصیلات کارشناسی ارشد علوم انسانی اغلب آمیزه ای از پژوهش و دروس مطالعاتی است.

برنامه های تحصیلی رسانه برای افرادی مناسب است که می خواهند بیاموزند چگونه انواع مختلف رسانه ها مورد استفاده قرار می گیرد تا اطلاعات تولید و به اشتراک گذارده شود. عناوین و موضوعات مورد مطالعه در حوزه رسانه عبارتند از تولید، تجزیه و تحلیل، تاریخ، فناوری و طراحی.

مجارستان کشوری محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این است که در حوزه کارپات قرار دارد و توسط اسلواکی به شمال، اوکراین و رومانی به شرق، صربستان و کرواسی به سمت جنوب، اسلوونی به جنوب غربی و اتریش در غرب هم مرز است.

بوداپست پایتخت شهرستان از مجارستان و نهم بزرگترین در اتحادیه اروپا است. به عنوان بزرگترین در کشور، آن را به عنوان یک مرکز برای فعالیت های تجاری و صنعتی در میان دیگران خدمت می کند. این نزدیک به بیست موسسات آموزش عالی در داخل مرزهای آن است.

‏ همین امروز اقدام کنید ، کارشناسی های ارشد (M.A) رسانه سیدنی در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج دررسانه, Budapest

Budapest Metropolitan University

برای یک حرفه ای موفق، یک ابزار ضروری برای داشتن مهارت های ارتباطی قوی، برای حرفه ای موفق در علوم رسانه ای، این اساسی است. برنامه کارشناسی ارشد ارتباطات، دانش تئوری را با ... [+]

برای یک حرفه ای موفق، یک ابزار ضروری برای داشتن مهارت های ارتباطی قوی است، برای حرفه ای موفق در علوم رسانه ای، این اساسی است. برنامه کارشناسی ارشد ارتباطات، دانش تئوری را با تمرکز قوی بر مهارت ها و مهارت های عملی، حرفه ای ارائه می دهد. برنامه آموزشی این دوره به شدت مبتنی بر رسانه است که بر پایه ی یک مبانی جامع در علوم اجتماعی و رفتاری و موضوعات کنونی ارتباطات بین فرهنگی استوار است. با توجه به خواسته های موجود در بازار اجتماعی و بازار کار، دوره ها زمینه های نظریه ارتباطات، مطالعات رسانه ای، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، جامعه شناسی، روانشناسی و مطالعات فرهنگی در حوزه علوم اجتماعی را ارائه می دهند که دانش استانداردی را ارائه می دهند که می توان آن را قرار داد به استفاده سودآور و عملی در زمینه های مختلف.... [-]

مجارستان Budapest
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی