Filter
کارشناسی های ارشد هنر
دانمارک Sønderborg نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین کارشناسی های ارشد (M.A) سیدنی استرالیا 2019‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. کارشناسی ارشد 'درجه دانش آموزان خود را برای رهبری یا مدیریت آماده. مدرک کارشناسی ارشد 'نیز برای طیف وسیعی از حرفه طریق مطالعه تخصصی از یک میدان آماده یک فرد.

آموزش عالی دانمارک 'بازدید کنندگان تاکید قرار می دهد در آموزش عالی فنی از طریق یادگیری دانشگاه. بسیاری از دانشگاه دانمارک نیز ارائه می دهد کیفیت فرهنگ دانشجویان بین المللی با توجه به نگرش اسکاندیناوی آرام خود را.

واقع در منطقه جنوب دانمارک و با جمعیت بیش از 25،000 نفر جمعیت شهرستان سوندربورگ است. این خانه را به شاخه های دانشگاه از دانشگاه کالج جنوبی و دانشگاه جنوب دانمارک است.

‏ تعداد درجه های کارشناسی ارشد علوم انسانی سیدنی دانمارک را مروری بر تمامی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Southern Denmark

اتحادیه اروپا چین بزرگترین شریک تجاری است، و هر دو شرکت اروپایی دانمارک و دیگر حاضر در چین است. پتانسیل بزرگ است، و کارشناسان نشان می دهد ... ... [+]

چینی ها می آیند. به عنوان یک ماده در واقع آنها در حال حاضر در اینجا. آنها خود را از صنایع بزرگ در کشورهای اروپایی. آنها برنده قرارداد ساخت و ساز در لهستان. آنها در ارتباطات و زیرساخت های سرمایه گذاری در یونان و خرید کارخانه نساجی در ایتالیا. آنها در حدود نیمی از بازار جهانی انرژی باد.اتحادیه اروپا چین بزرگترین شریک تجاری است، و هر دو شرکت اروپایی دانمارک و دیگر حاضر در چین است. پتانسیل بزرگ است، و کارشناسان نشان می دهد که ما به دور از به پایان رسید با چین است. به عنوان یک ماده در واقع ما نه تنها فقط آغاز.شرکت دانمارکی برای کارمندان نگاه با مهارت هر دو در اقتصاد کسب و کار و فرهنگ و زبان چینی. با MA در کسب و کار، زبان و فرهنگ (به زبان چینی) شما شرایط مورد نیاز توسط بسیاری از شرکت های دانمارکی و بین المللی است که در چین و یا تجارت با چینی ها از دانمارک و یا کشورهای دیگر کار می کنند.50٪ از دوره از دروغ برنامه MA در رشته فرهنگ چینی، جامعه، اقتصاد، و ارتباطات و مهارت های زبانی در چین. یکی دیگر از 50٪ از دوره در رشته مدیریت بازرگانی با تاکید بر سازمان کسب و کار و بازاریابی در ارتباط با بازار بین المللی قرار دارد.به غیر از تعدادی از دروس اجباری در دو منطقه اصلی ذکر شده در بالا، به شما این فرصت برای شکل دادن به مشخصات تحصیلی خود را از طریق اختیاری در هر دو حوزه را دریافت... [-]

دانمارک Sønderborg
September 2019
تمام وقت
2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی