close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} (M.A) کارشناسی ارشد ‏

برنامه کارشناسی ارشد هنر دانشجویان را در یک زمینه هنری لیبرال برای جلب رضایت شغلی آماده می کند و نیاز به پروژه های دنیای واقعی و مطالعات موردی را برای یادگیری فراهم می کند. برنامه های کارشناسی ارشد معمولا برای تکمیل شدن ب… اطلاعات بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد هنر دانشجویان را در یک زمینه هنری لیبرال برای جلب رضایت شغلی آماده می کند و نیاز به پروژه های دنیای واقعی و مطالعات موردی را برای یادگیری فراهم می کند. برنامه های کارشناسی ارشد معمولا برای تکمیل شدن به دو سال نیاز دارند و درجه اول باید مدرک لیسانس را کسب کنند.

مدرک کارشناسی در روزنامه نگاری رادیو چیست؟ این برنامه فارغ التحصیلی اغلب سرمایه گذاری عالی برای دانش آموزانی است که علاقه مند به خلق روزنامه نگاری و ارائه مهارت های خود هستند. به عنوان یک دانشجوی در یک برنامه روزنامه نگاری رادیو، شما می توانید در مدرسه دولتی، قانون رسانه ها، استودیو و مهارت های ارائه، اخلاق و حرفه ای، و همچنین مهارت های تجزیه و تحلیل داده ها کلاس. شما اغلب می توانید برنامه تحصیلی خود را با توجه به کارآیی ایده آل خود پس از فارغ التحصیلی، مناسب تر کنید.

مطالعه این موضوع اغلب منافع را در مهارت های تحلیلی تیز و مهارت نوشتن دارد که در یادگیری و ارتباطات روزمره مفید است. دانش آموزان همچنین ممکن است فرصت های زیادی برای ارتقای مهارت های گفتاری و سخنرانی عمومی خود داشته باشند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری رادیو بستگی دارد که دانشگاهی را انتخاب کنید که در آن شرکت کنید. هزینه ها نیز می توانند تحت تأثیر محل دانشگاه قرار گیرند، بنابراین با مشاور علمی خود برای اطلاعات خاص تماس بگیرید.

پس از فارغ التحصیلی با استاد هنر در روزنامه نگاری انتقالی، افراد گاهی اوقات به تماشای کارهای پربار در پخش عمومی، روزنامه نگاری، ویرایش و ارائه می روند. در طیف فنی گزینه ها، فارغ التحصیلان نیز ممکن است مهندسان دوربین، صدا و روشنایی را انتخاب کنند - همه اجزای حیاتی پخش موفقیت آمیز. سرانجام، تحقیقات صوتی برای روزنامه نگاری الکترونیکی اخلاقی و ارزشمند اهمیت دارد، به همین دلیل برخی افراد ممکن است به عنوان محقق و پژوهشگر تحقیق انتخاب شوند. سرانجام، فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم بگیرند که در دانشگاه باقی بمانند و روزنامه نگاری را به نسل جدیدی از دانش آموزان آموزش دهند.

شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را با حضور در محوطه دانشگاه در سراسر جهان و یا با تکمیل الزامات یک برنامه کارشناسی ارشد آنلاین کسب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Lincoln
لینکلن, بریتانیا

روزنامه نگاری ورزشی اکنون به عنوان بخشی اساسی در بسیاری از سازمان های خبری ، به عنصری مورد احترام در رسانه ها تبدیل شده است. این برنامه کارشناسی ارشد با ترکیب اشتیاق به ورزش ب ... +

روزنامه نگاری ورزشی اکنون به عنوان بخشی اساسی در بسیاری از سازمان های خبری ، به عنصری مورد احترام در رسانه ها تبدیل شده است. این برنامه کارشناسی ارشد با ترکیب اشتیاق به ورزش با مهارت های روزنامه نگاری ، آماده سازی فارغ التحصیلان برای حرفه ای در این صحنه مهیج است. در لینکلن ، فرهنگ اتاق خبر دیجیتال این فرصت را به دانش آموزان می دهد تا مهارت های لازم برای گزارش در مورد رویدادهای ورزشی محلی و ملی را توسعه دهند. در کنار مجموعه ای از کارگاه ها و سمینارهای عملی ، دانشجویان امکان پخش و تولید محتوای ورزشی خود را دارند. -
کارشناسی ارشد(MA)
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
سپتامبر 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید